Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství Evropy mládeže 2012 - konečný stav 25.08.12

První dvě kola ME mládeže byla pro většinu našich účastníků spíše jen rozehřívací, protože naráželi na papírově podstatně silnější soupeře a tomu také odpovídaly dosažené výsledky.
Ve třetím kole ME mládeže se našim zástupcům konečně podařilo slušně zabodovat, nicméně opět nepřekročili 50% a ani v tomto kole nedosáhli na průměr všech účastníků z ČR. Nadpoloviční zisk bodů mají pouze tři z nich, avšak pět hráčů stále ještě zůstává bez bodového zisku.
Čtvrté kolo ME mládeže, kterým mistrovství vstoupilo do 'druhé třetiny', neskončilo pro české ani naše barvy zrovna nejlépe. Z našinců už po něm nikdo nemá nad 50%, zatímco nulový zisk stále ještě neprolomila plná čtveřice z nich.
Páté kolo ME mládeže bylo pro všechny účastníky doposud nejúspěšnější. Nás může těšit, že jsme v tomto kole poprve dosáhli na 50% a byli jsme tak dokonce úspěšnější než celá česká výprava !
Šesté kolo, kterým byla uzavřena 'druhá třetina' ME mládeže a kterým bylo ukončeno základní roztřídění startovního pole, patřilo pro náš výběr k těm zdařilejším. Zajímavé je porovnání startovního a současného reálného pořadí jednotlivých hráčů, která jsou ve většině případů (až na vyjímky) hodně podobná.
Sedmé kolo ME mládeže (první z posledních a rozhodujících tří) bylo naším doposud druhým nejúspěšnějším kolem. Jeho výsledky však nad 50% vynesly pouze 2 našince, ostatní k tomu budou mít příležitost už jen v posledních dvou kolech.
Předposlední osmé kolo ME mládeže přineslo našim zástupcům doposud nejvyšší bodový zisk - 52,5% možných bodů, o který se zasloužila zejména děvčata (3,5/4 !). Teď už zbývá jen si přát, aby na tento nesporný úspěch všichni navázali i v tom posledním kole!
Poslední deváté kolo ME mládeže přineslo pro naši výpravu další solidní zisk 8,5 bodu, kterým bylo naše vystoupení ukončeno na 38% z celkově možných, což je velice slušný výsledek. Z jednotlivců si zaslouží pochvalu Jakub Půlpán z Polabin za zisk 6/9 bodů, vyzdvihnout je třeba i výkon Josefa Havelky z Lanškrouna (5/9), na 50% (4,5/9) skončili i Tomáš Ludvík a Jan Macháň (oba z Polabin). Další z našinců si i přes nižší než 50%-ní zisk připsali na své konto zisk Fide ELO bodů, zklamáni však nemusí být ani ti méně úspěšní - vždyť jen samotná účast na Mistrovství Evropy je něčím naprosto vyjímečným!

Detailní výsledky účastníků Mistrovství Evropy mládeže (podle kategorií) naleznete na chess-results.com, postřehy z turnaje by se mohly objevit i na webech účastníků z Hlinska, Polabin, Poličky, Rapidu Pardubice, Vysokého Mýta a Ústí n/O..


Skupina St.č. Jméno Rtg Oddíl 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Poř.
x ## Body   19 ## ## ## ## ## ## ## ## ## 65,0 x
x   Procenta   ## ## ## ## ## ## ## ## ## 38,0 x
B8 37 Glozar Petr 0 0 0 1 0 0,5 1 0 0,5 1 4 54
B8 53 Nguyen Thai Dai Vinh 0 1 0 0 0 0,5 1 0 1 0 3,5 58
B8 55 Nytra Ondrej 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 3 70
B8 58 Pribyl Viktor 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0 4 47
B8 59 Rokos Filip 0 0,5 0 0 1 0 0 0 1 0 2,5 73
B8 63 Skypala Ondrej 0 0 0 0 1 0,5 1 0 0,5 0 3 64
B8 67 Svanda Adam 0 Štefanydes Polička 0 0 0 0 0 1 0 1 0,5 2,5 74
B10 50 Vorisek Jakub 1606 1 0 0 1 0 1 1 0 1 5 53
B10 55 Haase Pavel 1553 0,5 1 0 1 0,5 1 0 0 1 5 45
B10 64 Dolansky Lukas 1470 1 0 0 0,5 1 1 0 1 0,5 5 55
B10 77 Demko Robert 0 0 0 1 1 0 1 0,5 0 0 3,5 97
B10 84 Halamicek Radek 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 2 126
B10 85 Haska Filip 0 0 0 1 0 0 0 1 1 0,5 3,5 109
B10 91 Koci Tomas 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 2 128
B10 92 Kopec Ladislav 0 0 0 0,5 0 1 0 0 0 0 1,5 133
B10 93 Korinek Vojtech 0 0 0 1 1 0 0 0 1 1 4 92
B10 98 Ludvik Tomas 0 2222 ŠK Polabiny 0 0 1 0,5 1 0 0 1 1 4,5 74
B10 104 Martirosyan Ara 0 0 0 0 1 0,5 0,5 0,5 0,5 0 3 114
B10 111 Ocko Dominik 0 0 1 0,5 0 0,5 0 0 1 0,5 3,5 99
B10 113 Petr Jakub 0 0 1 0,5 0 0 0 0 0 0 1,5 132
B10 116 Pravda Krystof 0 0 1 0 1 0 0 0,5 0 0,5 3 112
B10 119 Riha Vojtech 0 ŠO Hlinsko 0 0,5 0 1 1 0 1 0 0 3,5 104
B10 127 Svanda Ondrej 0 Štefanydes Polička 0 0,5 0 0,5 0 1 1 0 0 3 120
B10 128 Sykora Tomas 0 1 0 1 0 1 0 0,5 1 0 4,5 70
B10 131 Vraj Ondra 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0 3 116
B12 8 Nguyen Thai Dai Van 2044 1 1 1 1 0,5 0,5 0,5 1 0 6,5 8
B12 17 Vykouk Jan 1966 1 0 1 0 1 1 1 1 0 6 25
B12 41 Novy Filip 1875 1 1 0 1 0 0 0 1 0,5 4,5 76
B12 46 Anaskin Arsenij 1861 0,5 1 0 0 0 1 1 0,5 0,5 4,5 84
B12 48 Brejnik Gustav 1846 1 0 1 1 0 0 0,5 0,5 0 4 96
B12 50 Hurdzan Tomas 1842 1 0 1 0 0,5 0 1 1 0,5 5 56
B12 58 Danek Daniel 1815 1 1 0 0 1 0,5 0 0,5 0 4 98
B12 70 Pulpan Matej 1769 2222 ŠK Polabiny 0 1 1 0 1 0 0 1 0 4 103
B12 79 Parizek Vojtech 1737 0 0 1 0 0,5 0 1 1 0,5 4 105
B12 81 Liska Jiri 1735 0 1 0,5 1 0 0,5 1 0 0,5 4,5 78
B12 82 Wagner Vojtech 1734 0 1 0 1 0 1 1 0,5 1 5,5 43
B12 91 Mrkus Frantisek 1702 0 0,5 1 0 0 0 0,5 0,5 1 3,5 124
B12 100 Kadlec Daniel 1651 0 0,5 0 0,5 1 1 0 0,5 0 3,5 121
B12 102 Havelka Ondrej 1644 0 0 1 0 0,5 0,5 0 1 1 4 104
B12 103 Lojek Marek 1644 1 0 0 1 0 0,5 0 0 1 3,5 118
B12 109 Pilch David 1603 0 0 0 1 0,5 0 1 0 0,5 3 134
B12 111 Filip Tomas 1565 0 0 0 0 1 1 0 0,5 1 3,5 125
B12 113 Chlebek Jan 1557 1 0 0 0 1 0 0 1 0 3 131
B12 117 Horvath Tomas 1489 0 0 0 1 0 0 0,5 1 0 2,5 145
B12 127 Cach Ondrej 0 2222 ŠK Polabiny 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 132
B12 140 Novak Martin 0 0 1 0 0,5 0 1 1 0,5 0 4 95
B12 149 Stanek Ondrej 0 0 0,5 0 0 1 0,5 1 0 0 3 128
B14 21 Blahynka Martin 2145 1 0,5 0,5 0 0,5 0,5 1 0 0 4 91
B14 31 Pulpan Jakub 2087 2222 ŠK Polabiny 1 0 0 0,5 1 1 1 0,5 1 6 22
B14 52 Rydl Jiri 2021 1 0 0 0 1 0 0 1 1 4 99
B14 53 Ptacek Tomas 2019 1 0 0,5 1 0 0,5 1 1 1 6 21
B14 55 Dvorak Adam 2008 1 0 0 0,5 1 1 0,5 1 0,5 5,5 33
B14 59 Petr Jan 2001 1 0 1 0 1 0,5 0 1 0 4,5 69
B14 65 Marek Matyas 1975 1 0 1 0,5 0 0 1 0 1 4,5 77
B14 68 Kratochvil Vit 98 1962 1 0 0 0 1 0 0,5 1 0 3,5 111
B14 83 Miculka David 1915 0 0 1 1 1 0,5 0 0 0 3,5 106
B14 98 Havelka Josef 1856 TJ Lanškroun 1 0 1 0 1 1 1 0 0 5 45
B14 106 Kostka Vit 1820 1 0 0 0,5 1 0,5 0 0,5 0 3,5 101
B14 108 Kula Dominik 1794 0 0 0 0,5 1 1 1 0 1 4,5 79
B14 109 Zeman Radek 1794 0,5 0,5 0,5 0,5 0 0 1 0 0 3 119
B14 120 Cesenek Jan 1736 Štefanydes Polička 0 0,5 0,5 0 0 1 0 0,5 1 3,5 113
B14 123 Svoboda Filip 1706 0 0,5 0 0,5 0 0 1 0 1 3 127
B14 125 Bares Jachym 1684 0 0,5 0 0 0 1 1 0 0,5 3 128
B14 127 Skorepa Jakub 1680 1 0 0 0 0 1 1 0 0 3 121
B14 129 Truksa Vaclav 1673 0 0 1 0 0 0 1 0,5 0,5 3 126
B14 131 Cach Jakub 1596 2222 ŠK Polabiny 0 1 0,5 0,5 0 0 0 1 0 3 120
B16 38 Haman Jakub 2137 1 0 1 0 1 0 0 1 0 4 66
B16 39 Mikes Jan 2125 1 0 0,5 1 0,5 0 1 1 0 5 40
B16 41 Szotkowski Jakub 2109 1 0 0,5 1 1 0 1 0 1 5,5 29
B16 42 Melzer Patrik 2108 1 0,5 1 1 0,5 0 0,5 0 1 5,5 23
B16 47 Cap Adam 2074 0,5 0,5 0 0,5 0,5 0 1 0 0,5 3,5 93
B16 48 Toman Ondrej 2074 1 0,5 0 0 0,5 1 1 1 0 5 42
B16 51 Navratil Jiri 2066 1 0 1 0 1 0 0,5 0 1 4,5 58
B16 53 Dobes Vojtech 2060 1 0,5 0 0 1 1 0 1 1 5,5 30
B16 55 Machan Jan 2055 2222 ŠK Polabiny 1 0 1 0 1 0 0 0,5 1 4,5 60
B16 57 Fargac Martin 2051 0 1 0,5 0 1 1 1 0 0,5 5 49
B16 63 Hrdina Robin 2024 0 0,5 1 0,5 0 1 1 0 0 4 71
B16 65 Skalicky Tomas 2022 0,5 0 0,5 0,5 0 0 0 1 1 3,5 88
B16 71 Slampa Jan 1996 0 1 0,5 1 0,5 0 0 1 1 5 43
B16 76 Pavelek Tomas 1974 0 1 0,5 0 0 1 1 0 0,5 4 75
B16 80 Walek Petr 1952 1 0 0 0,5 0 1 0 1 0 3,5 80
B16 87 Hanl Frantisek 1911 0 0 0,5 0 0,5 0,5 0 0 1 2,5 109
B16 89 Vaculik Jakub 1850 0 0,5 0 1 0,5 0 0,5 0,5 0,5 3,5 89
B16 93 Bocek Tadeas 1830 0 0 1 0 0 1 0,5 0 0 2,5 104
B16 97 Novotny Ales 1794 ŠK Rapid Pardubice 0 0 0 1 0 0,5 1 0 1 3,5 95
B16 101 Melichar Vojtech 1737 2222 ŠK Polabiny 0 0,5 0,5 0 0,5 0 1 0 1 3,5 86
B16 102 Liduch Filip 1683 2222 ŠK Polabiny 0,5 0 0,5 0 0 0 1 0 0,5 2,5 108
B18 3 Plat Vojtech 2480 0 1 0 1 1 1 0,5 0,5 0,5 5,5 18
B18 20 Kriebel Tadeas 2376 0,5 0,5 0 1 1 0,5 1 0,5 0,5 5,5 25
B18 45 Braun Marek 2200 0 0,5 1 0,5 0 1 1 0 1 5 33
B18 48 Seidl Stepan 2187 0 1 0,5 0,5 0 1 0,5 0 0 3,5 64
B18 50 Balacek Tadeas 2178 0 1 0,5 0,5 0 1 0 0,5 0,5 4 57
B18 61 Rubes Jan 2097 1 0,5 0,5 0 0 1 0,5 0 1 4,5 38
B18 66 Pospisil Martin 2084 0 0 0 0 0 0,5 1 1 0,5 3 79
B18 67 Lhotka Jiri 2082 0 0,5 0 0 0,5 0,5 1 0,5 1 4 63
B18 69 Starek Stanislav 2052 0 0 0 1 1 0 0,5 0 0,5 3 77
B18 73 Suchomel Ales 2044 0 0 0,5 0,5 1 0 1 0 0 3 75
B18 78 Alfimov Igor 1969 0 0 0 0 0,5 0,5 1 0,5 0 2,5 83
B18 80 Konvicka Martin 1937 0 0 1 0 0 0,5 1 1 0,5 4 62
B18 82 Krusina Patrik 1922 ŠK Svitavy 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 85
G8 17 Dudlova Katerina 0 Jiskra Ústí n/O. 0 0 0,5 1 0 0 0 0,5 0,5 2,5 52
G8 18 Garska Lenka 0 1 1 0 0 1 0 0,5 0 0 3,5 41
G8 27 Korenova Karolina 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 4 37
G8 33 Malkova Adriana 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 4 34
G8 39 Pastrnkova Katerina 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 2 54
G8 52 Vavrinkova Anna 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 3 46
G10 13 Gresova Zuzana 1631 1 0 1 0 1 1 0 1 1 6 21
G10 16 Nemcova Karin 1590 1 0 0 0 1 1 0 0,5 1 4,5 50
G10 24 Vilimova Julie 1505 1 1 0 1 0,5 0,5 0 0 0,5 4,5 43
G10 46 Drastichova Anezka 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 79
G10 55 Kocourkova Klara 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 2 86
G10 57 Laurincova Kristyna 0 0 0,5 1 0 0 0 0,5 0 0 2 87
G10 61 Markova Kristyna 0 0 0 1 1 0 0,5 0,5 0 1 4 59
G10 70 Pribylova Sofie 0 0 0 1 0 0 1 1 0,5 0 3,5 73
G10 71 Richterova Julie 0 0 1 1 1 0 1 0 0 0 4 53
G10 89 Vaskova Marie 0 ŠO Hlinsko 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 92
G12 50 Kopcova Ludmila 1546 1 0 0 1 0 0,5 0 1 1 4,5 55
G12 61 Nemcova Kamila 1464 0 1 0 1 0 1 1 0 0 4 57
G12 63 Koci Tereza 1380 0 0 1 0 0 0 0 0 1 2 97
G12 67 Brunova Blanka 0 0 1 1 0,5 0 0 0,5 0,5 0 3,5 75
G12 75 Hofmanova Vilma 0 2222 ŠK Polabiny 0 0 0,5 0,5 1 0,5 0 1 0 3,5 81
G12 77 Kalinova Eliska 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 3 90
G12 78 Korenova Magdalena 0 0 0 1 0 0,5 1 1 0 0,5 4 68
G12 79 Koucha Maryam Amina 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 2 95
G12 80 Kralova Josefina 0 0,5 0 0 1 0 1 0 0,5 0 3 86
G12 94 Vavrinkova Eliska 0 0 1 0,5 0 0 0 0 0 0 1,5 99
G12 95 Vitova Anna 0 0 0,5 1 0,5 1 0 0 1 0 4 59
G12 96 Vlkova Anezka 0 0 0 0,5 0,5 1 0,5 0 0,5 0,5 3,5 84
G12 100 Zlamana Anna 0 0 1 0,5 0 1 1 0 0 1 4,5 54
G14 21 Janska Jitka 1892 1 1 0 1 0 1 0 0 1 5 34
G14 39 Pychova Nela 1786 1 0 1 1 0 0,5 0,5 0 1 5 31
G14 41 Fuskova Martina 1752 1 0 1 0 0 1 0 1 0 4 54
G14 45 Suchomelova Simona 1742 0 0 1 1 1 0 0,5 0,5 0,5 4,5 40
G14 55 Bohanesova Vendula 1653 0 1 0 0,5 1 0 0,5 0 1 4 60
G14 56 Kanakova Natalka 1652 0 1 0 0 0,5 1 0,5 0 1 4 57
G14 73 Kubosova Hana 1517 0 0 0 0 0 1 0,5 0,5 0,5 2,5 82
G14 74 Kubosova Jana 1497 1 0 1 0 1 0,5 0,5 1 0 5 28
G14 75 Beluska Tereza 1496 0 0,5 0 1 0 1 0 1 0 3,5 66
G14 81 Hartingerova Martina 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0 3 78
G14 85 Tajovska Martina 0 0 0,5 1 0 0 0 1 0,5 0 3 74
G16 37 Marikova Jana 1887 1 0 1 1 0,5 1 1 0 1 6,5 6
G16 43 Rojikova Lenka 1866 0 0 1 1 0 0,5 1 0 1 4,5 41
G16 44 Richterova Natasa 1864 1 0,5 0,5 0,5 0,5 0 1 1 1 6 10
G16 56 Johnova Eliska 1798 0,5 0 1 0 0 0,5 1 1 1 5 28
G16 62 Sroubova Lenka 1772 0,5 1 0 0 0,5 0,5 0 0 0 2,5 75
G16 63 Luzikova Nicola 1769 0 0,5 1 1 0 0 0 0 0,5 3 71
G16 70 Zemkova Klara 1646 0 0,5 0,5 0 0,5 1 0,5 1 0 4 50
G16 71 Pistovcakova Aneta 1642 0 0 0,5 0 0 1 1 0,5 0,5 3,5 68
G16 72 Hatasova Michaela 1641 0 0,5 0 0 0 1 0,5 0,5 0 2,5 77
G16 73 Stranska Kamila 1633 0 0 0 0 1 0,5 1 0,5 0,5 3,5 65
G18 34 Zpevakova Jana 1901 0 0,5 0 1 1 0,5 1 0,5 0 4,5 30
G18 35 Sabolova Kristyna 1889 ŠK Vysoké Mýto 0,5 0 0,5 0,5 0 0 0,5 1 1 4 41

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.