Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Járy Masopusta 26.11.11

V sobotu 26.listopadu 2011 se v Mistrovicích uskutečnil 14.ročník Memoriálu Járy Masopusta, kterého se zúčastnilo 48 hráčů převážně ze severovýchodní části našeho kraje.
Vítězství získal nestárnoucí Jaroslav Volf z Ústí n/O. před Davidem Výprachtickým ze Žamberka a Romanem Solilem z Lanškrouna, nejlepší ženou byla Natalie Dunglová ze Žamberka.


Poř. Jméno Rtg Klub/Místo  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Volf Jaroslav 2129 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 23 32
2 Výprachtický David 2173 SK Žamberk 5,5 23,5 32,5
3 Solil Roman 1993 TJ Lanškroun 5,5 22 31
4 Krátký Josef 1919 TJ Lanškroun 5,5 19,5 27
5 Chládek Václav 2036 Slavia Kroměříž 5 22 31
6 Pokorný Jan 1924 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 20 28,5
7 Valenta Vít 2165 T.J. Sokol Šumperk 4,5 23 32
8 Janko Jan 1773 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4,5 20 27
9 Kylar Pavel 1844 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4,5 19 27
10 Lorenc Josef 1808 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 21,5 29,5
11 Mikyska Kamil 1866 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 21 29
12 Kacálek Karel 1816 SK Žamberk 4 21 28
13 Vobořil Pavel 2011 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 19,5 28
14 Dungl Petr 1903 SK Žamberk 4 19,5 27,5
15 Glembek Bohumír 1734 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 19 25,5
16 Stehlík Jiří 2012 Sokol Kolín 4 18,5 26,5
17 Kropáč Zdeněk 1748 Loko Zábřeh 4 18,5 24
18 Šilar Ladislav 1847 TJ Lanškroun 4 18 26
19 Kotyza Bohumil 1879 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 17,5 25
20 Hubálek Roman 1574 TJ Jablonné nad Orlicí 4 15 21
21 Divíšek Jiří 1623 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 14 20,5
22 Papáček Miloš 1803 TJ Spartak OEZ Letohrad 3,5 19,5 27,5
23 Macek Oldřich 1626 TJ Libina 3,5 17 23,5
24 Krása Marek 1701 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 3,5 16 24
25 Dvořák Eduard 1758 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 16 21
26 Palla Rostislav 1767 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 3,5 15,5 23,5
27 Ruffer Václav 1666 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 3,5 15,5 22,5
28 Palla Květoslav 1580 TJ Lanškroun 3,5 15 21,5
29 Sysr Pavel 1611 TJ Spartak OEZ Letohrad 3,5 14,5 21,5
30 Cvejn Jaroslav 1737 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 3,5 14,5 21,5
31 Vaníček Jan 1737 TJ Jablonné nad Orlicí 3 20 27,5
32 Čáp Květoslav 1343 Pardubice 3 18 24
33 Palla Stanislav 1702 TJ Lanškroun 3 17,5 24
34 Vorlíček Pavel 1575 TJ Jablonné nad Orlicí 3 17,5 24
35 Filip Libor 1731 TJ Jablonné nad Orlicí 3 16,5 24
36 Vencl Jiří 1621 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 15,5 22
37 Dunglová Natálie 1573 SK Žamberk 2,5 18,5 25
38 Křivohlávek Josef 1525 TJ Lanškroun 2,5 15,5 21,5
39 Lorenc Josef 1344 TJ Spartak OEZ Letohrad 2,5 15 19,5
40 Lorenc Adam 1375 TJ Spartak OEZ Letohrad 2,5 14,5 19
41 Lorencová Jitka 1315 TJ Spartak OEZ Letohrad 2,5 13 18
42 Langr Petr 1445 Sokol Mistrovice 2 18 24
43 Šmajzrová Kateřina 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 17 23
44 Špinler Bronislav 1333 Sokol Mistrovice 2 16 22
45 Valenta Rudolf 1502 Sokol Mistrovice 2 14 19,5
46 Hurdes Emil 1444 SK Žamberk 2 12,5 17,5
47 Lapáček Luboš 1373 TJ Lanškroun 1 14 19,5
48 Martan Zdeněk 1000 SK Žamberk 1 12 17

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.