Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Velikonoční bleskový turnaj M.Trnávka 07.04.12

V sobotu dne 7.dubna 2012 uspořádal šachový oddíl Sokol Městečko Trnávka již 28.ročník Turnaje v bleskovém šachu, kterého se zúčastnilo rovných 100 hráčů. Vítězství si s odstupem zajistil Martin Červený před Michalem Novotným (oba Polabiny), na třetí příčce skončil Marian Sabol z Vysokého Mýta a mezi muži se neztratila ani jediná žena ve startovním poli Lucie Bartošová z Litomyšle.


28. ročník Velikonočního turnaje v bleskovém šachu 
Konečné pořadí po 16 kolech
Poř. Tit. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 FM Červený Martin  2383 2222 ŠK Polabiny 14,5 143 164 145,5
2 FM Novotný Michal  2325 2222 ŠK Polabiny 13 141 164 129,5
3 FM Sabol Marian  2354 ŠK Vysoké Mýto 12 142 164 120
4   Pokorný Tomáš  2277 TJ Lanškroun 11,5 142 164,5 111
5 FM Jedlička Aleš  2254 2222 ŠK Polabiny 11,5 140,5 162,5 108,25
6   Šmajzr Martin  2175 Šachový klub Ústí nad Orlicí 11 139,5 161,5 104,25
7   Hrubeš Pavel  2166 TJ Lanškroun 10,5 137 158 95,75
8   Ptáček Luboš  2058 ŠK Vysoké Mýto 10,5 126 146,5 93
9   Kolomazník Jan  1993 TJ Sparta Kutná Hora 10,5 124 142,5 86
10   Laušman Petr  2006 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 10,5 119,5 139 86,5
11   Boháček Milan  1798 Makkabi Boskovice 10 128 146,5 89,25
12   Beneš Milan  1987 ŠK Vysoké Mýto 10 120,5 138,5 80,25
13   Petráž Martin  2027 TJ Lokomotiva Česká Třebová 10 120,5 137,5 81,75
14   Urbášek Oleg  1977 DDM+TJ Mohelnice 10 114,5 132,5 78,25
15   Chloupek Libor  2125 Makkabi Boskovice 9,5 140 161,5 87,5
16   Navrátil František  2186 2222 ŠK Polabiny 9,5 138 160,5 88
17   Závůrka Roman  2186 Sportovní klub Prostějov 9,5 136 156,5 79,25
18   Pekař Václav  2153 TJ Jiskra Litomyšl 9,5 130,5 150 82
19   Volf Jaroslav  2108 Šachový klub Ústí nad Orlicí 9,5 130 149 79,5
20   Zapletal Jiří  1947 Sokol Přemyslovice 9,5 128,5 145 81
21   Vondra Lukáš  1984 TJ Lokomotiva Česká Třebová 9,5 126,5 145,5 79,75
22   Paščenko Jaromír  2081 TJ Štefanydes Polička 9,5 120 136,5 79
23   Rickardt Roman  1885 Agentura Garde Calcio Olomouc 9,5 115,5 133,5 75
24   Hácha Aleš  2100 Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. 9 131,5 153 79,75
25   Formánek Martin  2093 DDM+TJ Mohelnice 9 131 150,5 74,5
26   Neoral Antonín  2153 Tatran Litovel 9 126 146,5 73,5
27   Švancara Petr  2110 Agentura Garde Calcio Olomouc 9 126 144 76
28   Kastner Oldřich  2137 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 9 125 143,5 76
29   Ošťádal st. Josef  1839 Sokol Přemyslovice 9 124,5 143 77,5
30   Nadrchal Tomáš  2004 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 9 122,5 140,5 75,5
31   Daněk Pavel  1946 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 9 121 138 73,25
32   Solil Roman  1993 TJ Lanškroun 9 116,5 135 70,5
33   Zelenka Jaroslav  1929 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 9 115,5 131 68,5
34   Bartošová Lucie  1988 TJ Jiskra Litomyšl 9 114 131,5 65,75
35   Daniel Martin  2094 TJ Bohemians Praha 8,5 130 148 74,25
36   Šimek Zdeněk  1923 TJ Lokomotiva Česká Třebová 8,5 125,5 143,5 71,75
37   Trojan Luboš  2001 2222 ŠK Polabiny 8,5 122,5 142 66,25
38   Sion David  1907 TJ Štefanydes Polička 8,5 122,5 138 68,25
39   Krátký Josef  1901 TJ Lanškroun 8,5 121,5 135 65,25
40   Dvořák Vladimír  2080 SK ROŠÁDA Prostějov 8,5 117 138 64,25
41   Molnár Jiří  1918 Agentura Garde Calcio Olomouc 8,5 115,5 132 61,75
42   Burian Michal  1848 Sokol Městečko Trnávka 8,5 114,5 132,5 65,75
43   Prucek Ladislav  1878 Sokol Přemyslovice 8,5 112 130,5 59
44   Krušina Patrik  1927 ŠK Svitavy 8,5 110 126 61,25
45   Chládek Václav  2031 Slavia Kroměříž 8 122 139 66,25
46   Marek Jiří  2066 TJ Podlužan Prušánky 8 119,5 135,5 62
47   Chládek Vlastimil  2099 ŠK GARDE Lipovec 8 118 137 65
48   Ševčík Milan  1745 ŠK GARDE Lipovec 8 116,5 130 58
49   Mareš Petr  2032 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8 113,5 128 59,5
50   Kalousek Vladimír  2017 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8 112,5 128,5 62,25
51   Mareš Jan  1951 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8 111 126,5 57,75
52   Nedelčev Radim  1572 ŠK Vysoké Mýto 8 111 123 54,75
53   Hubený Pavel  1762 Makkabi Boskovice 8 109,5 125 56
54   Hloušek Zdeněk  1891 ŠK GARDE Lipovec 8 109 130 57
55   Reichl Roman  1866 Loko Zábřeh 8 109 126 55,25
56   Kučera (79) Jan  1967 TJ Spartak Choceň 8 106 120,5 57,5
57   Sojma Zdeněk  1976 TJ Slovan Moravská Třebová 8 97,5 112,5 50
58   Kameník David  1838 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7,5 124 141,5 64
59   Ošťádal ml. Josef  1548 Sokol Přemyslovice 7,5 111,5 128 55,75
60   Baláž František  1573 TJ Sloup 7,5 111 129 57,5
61   Gerych Jan  2035 Agentura Garde Calcio Olomouc 7,5 106,5 121,5 51,25
62   Čermák Miroslav  1862 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 7,5 106,5 121 47,75
63   Macek Oldřich  1668 Libina 7,5 106,5 120 52
64   Meleshko Andriy  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 7,5 104 120 53,25
65   Chvojka Antonín  1812 TJ Slovan Moravská Třebová 7,5 96 111 48,25
66   Rábek Vlastimil  1679 ŠK Loštice 7,5 95,5 109 44,5
67   Kropáč Zdeněk  1748 Loko Zábřeh 7 108 123,5 51,25
68   Liebl Pavel  1621 Jevíčko 7 105 120 46,25
69   Tichý David  1903 DDM+TJ Mohelnice 7 102 117 47,5
70   Maděra Stanislav  1796 ŠK Svitavy 7 100,5 114 43,5
71   Ševčík Luboš  1764 ŠK GARDE Lipovec 7 100 113 42
72   Mikulášek Petr  1663 TJ Sloup 7 99,5 115 45,25
73   Marcikán Tomáš  1566 Makkabi Boskovice 7 94 109 43,25
74   Němec Karel  1720 TJ Sloup 7 94 107 35,75
75   Roháč Miloslav  1756 Agentura Garde Calcio Olomouc 7 93,5 105,5 38,5
76   Kapoun Vít  1619 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7 91,5 103 37,5
77   Goroš Vladimír  1687 Sokol Vrahovice 6,5 107 123 42,25
78   Hradský Aleš  1791 Sportovní klub Prostějov 6,5 106,5 122,5 44
79   Zemánek Jan  1908 Jevíčko 6,5 103,5 117 40,5
80   Sedlák Ivo  1714 TJ Sloup 6,5 102 116 44,25
81   Veselý Miroslav  1750 Makkabi Boskovice 6,5 101 115 36,25
82   Dvořák Eduard  1758 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 6,5 99,5 114,5 43,75
83   Trimmel Bohuslav  1769 Sportovní klub Prostějov 6,5 93,5 105,5 34,25
84   Krušina Adolf  1460 ŠK Svitavy 6,5 87,5 99,5 32,25
85   Reichl Luboš  1305 Loko Zábřeh 6,5 80 91 27,25
86   Virgler Karel  1901 Sportovní klub Prostějov 6 107 120 40
87   Kylar Pavel  1844 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 102 117,5 41,25
88   Bartoš Karel  1827 ŠK Svitavy 6 101,5 115 37,25
89   Helebrand Zdeněk  1524 TJ Sloup 6 95,5 106,5 36,25
90   Bušina Vilém  1535 Sokol Městečko Trnávka 6 92 106 37,25
91   Kučera (95) Jan  1361 ŠK Svitavy 6 84,5 96,5 25,25
92   Zapletal Karel  1620 Jevíčko 5,5 91 103 25,5
93   Dvořáček Filip  1250 Makkabi Boskovice 5,5 90 101 28,5
94   Krupica Zdeněk  1508 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5,5 83 95 21,75
95   Havel Jan  1439 Makkabi Boskovice 5 91,5 104,5 29
96   Dvořák Jan  1000 Brněnec 5 78,5 89,5 20
97   Vencl Jiří  1621 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 79 92 18,75
98   Mrázek Tomáš  1000 Sokol Městečko Trnávka 3 85 96 17
99   Žůrek Oldřich  1250 Sokol Městečko Trnávka 3 82 92 11,5
100   Šašinka Ondřej  1000 Sokol Městečko Trnávka 2,5 79,5 90,5 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.