Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Putovní pohár 2012 10.06.12

V sobotu 9.června 2012 byl v Chotěboři odehrán 29.ročník turnaje v rapidu 'O Putovní pohár', kterého se zúčastnilo 82 hráčů převážně z Vysočiny a Pardubického kraje. V sedmikolovém turnaji hraném švýcarským systémem zvítězil Marian Sabol z Vysokého Mýta před Richardem Jermanem z Kladna a Jiřím Tůmou z Chrudimě, nejlepší ženou byla Monika Vilímová ze Sázavy.


Šachový oddíl Chotěboř - 9.6.2012
Výpis pořadí po 7.kole
Poř. Příjmení Jméno ELO Oddíl Body Progres Bucholz Elo stř.
1. SABOL Marian 2392 ŠK Vysoké Mýto 6 24% 32 2066
2. JERMAN Richard 2145 ŠK Kladno 6 21% 29% 2005
3. TUMA Jirí 2319 TJ ŠO Chrudim 5% 24 32 2093
4. KARÁSEK Lukáš 2216 ŠK Gordic Jihlava 5% 23% 31 2063
5. NAVRÁTIL František 2158 2222 ŠK Polabiny 5% 23 31 2069
6. CERVENÝ Petr 2252 Štefanides Polička 5% 20% 28 2017
7. PETUCHOV Sergej 2155 ŠK Rapid Pardubice 5 23% 32 2064
8. TRHAL Tomáš 2141 ŠK Vysoké Mýto 5 23 33% 2048
9. HÁBA Zdenek 2195 ŠK Gordic Jihlava 5 22 29% 2004
10. SUKDOLÁK Radek 1919 TJ CHS Chotěboř 5 18% 27% 1870
11. VINCZE Roman 2108 ŠK Gordic Jihlava 5 18% 24% 1882
12. SIEBENBURGER Vlastimil 2135 TJ Žďár n/S.  5 17 24 1842
13. VOJTA Tomáš 2349 ŠK Zikuda Turnov 4% 22 31 2048
14. VALA Filip 2088 TJ Jiskra H.Brod 4% 22 30 2009
15. MICHÁLEK František 2071 Sokol Kolín 4% 20 28% 1956
16. JANÁCEK Jaroslav 2047 ŠK SB Světlá n/S. 4% 19% 28% 1968
17. LORENC Oldrich 2138 Štefanides Polička 4% 19% 28% 1935
18. MAREŠ Vladimír 1977 ŠK Pyrit Příbram 4% 18% 28 1946
19. HORÁK Vladimír 1972 TJ Spartak Vlašim 4% 18% 27 1833
20. FORMAN Miroslav 1920 ŠK Kostelec n/Č.lesy 4% 17% 25 1874
21. VESELÝ Vítek 1857 TJ Jiskra H.Brod 4% 17 23 1775
22. JELÍNEK Václav 2030 ŠK Bohemia Pardubice 4 21 30% 1981
23. ŠINDELÁR Pavel 2023 ŠK ERA Pošt. Spoř. 4 19 28 1875
24. PETRUS Ludek 2020 TJ CHS Chotěboř 4 18% 29 1904
25. BOUCEK Vlastimil 1973 ŠK Kostelec n/Č.lesy 4 18 29% 1905
26. ADÁMEK Milan 1931 ŠO Hlinsko 4 17 27% 1849
27. SCHAFFER Ondrej 1738 Štefanides Polička 4 17 24% 1915
28. VOCÍLKA Jirí 1904 Spartak Kutná Hora 4 16% 27 1832
29. HOUDEK Daniel 1892 TJ Spartak Vlašim 4 16% 25% 1768
30. JECHA Petr 1972 2222 ŠK Polabiny 4 16 26 1880
31. KRÁLOVSKÝ Martin 2040 ŠK ERA Pošt. Spoř. 4 15% 22% 1758
32. NEMEC Otakar 1921 ŠK Lípa 4 15 25 1791
33. EISNER Oldrich 1838 Sokol Pečky 4 14 19 1670
34. KASTNER Oldrich 2103 ŠK Rapid Pardubice 4 13% 28 1809
35. VILÍMOVÁ Monika 1728 TJ Kavalier Sázava 4 13% 21% 1745
36. KOPER Štefan 1999 ŠK Kostelec n/Č.lesy 3% 18% 30 2070
37. SKÁLA Jaromír 2024 Spartak Kutná Hora 3% 17% 27% 1904
38. HOSPODKA Josef 1921 TJ CHS Chotěboř 3% 16% 28 1896
39. TROJAN Luboš 1992 2222 ŠK Polabiny 3% 16% 26% 1873
40. ŠTOLFA Jaroslav 1859 TJ CHS Chotěboř 3% 16% 26 1826
41. TEJKAL Jirí 1918 SK Loko Praha 3% 15% 26% 1785
42. BUKÁCEK Lubomír 1741 TJ Žďár n/S.  3% 13% 28 1831
43. ZOUBEK David 1762 ŠK Rapid Pardubice 3% 13% 25 1806
44. LINHART Zbynek 1974 TJ ŠO Chrudim 3% 13 22% 1626
45. BROŽ Pavel 1810 Slavoj V.Pavlovice 3% 12% 25% 1854
46. JANKO Jan 1803 ŠK Rapid Pardubice 3% 12% 24 1767
47. TOMEK Karel 1745 TJ CHS Chotěboř 3% 12 23 1753
48. MICHÁLEK Miloš 1661 Sokol Pečky 3% 12 21% 1641
49. MAREŠ Vlastimil 1673 ŠK SB Světlá n/S. 3% 11% 23% 1744
50. SEDLÁK Jirí 1668 TJ Jiskra Humpolec 3 14% 27% 1857
51. KORÍNKOVÁ Eva 1881 ŠK SB Světlá n/S. 3 14 24% 1657
52. MARINOV Peter 1810 ŠK Vysoké Mýto 3 13 26 1894
53. TRAN HUYEN LINH 1250 ŠK Rapid Pardubice 3 13 25 1863
54. MOTTL Jan 1618 ŠK Pohled 3 12 25 1791
55. OBURKA Vladislav 1812 TJ Žďár n/S.  3 12 24% 1868
56. MELICHAR Jaroslav 1250 ŠK Pohled 3 12 23 1794
57. NOVOTNÝ Aleš 1824 ŠK Rapid Pardubice 3 11 25 1728
58. SCHAFFER David 1719 Štefanides Polička 3 11 23 1618
59. SMEJKAL Mojmír 1796 TJ Žďár n/S.  3 11 20 1724
60. PRÁŠIL Pavel 1606 Sokol Jámy 3 10% 22% 1751
61. LANGR Jirí 1680 ŠK O-R H.Králové 3 10 22% 1638
62. KOTROUŠ Vlastimil 1545 Sokol Pečky 3 9 20% 1587
63. STRYKA Rostislav 1542 TJ ŠO Chrudim 3 9 20 1596
64. NOVOTNÝ Martin 1250 TJ CHS Chotěboř 3 6 16 1537
65. BLAŽEK Miroslav 1539 TJ Jiskra H.Brod 2% 12% 24 1883
66. BROŽ Petr 1250 ŠK SB Světlá n/S. 2% 7% 19% 1652
67. TRCKA Bohdan 1584 ŠK Praha-Smíchov 2% 6% 16% 1630
68. ZÁVURKA Vladimír 1577 TJ Kavalier Sázava 2 8 21 1610
69. HORÁK Jaroslav 1589 Gambit Jihlava 2 8 19% 1626
70. ZATOCIL Josef 1441 Gambit Jihlava 2 7 22 1651
71. NEUMANN Michal 1250 ŠO Hlinsko 2 7 20 1696
72. PIBIL Tomáš 1377 TJ Jiskra H.Brod 2 7 20 1666
73. RYCHLÝ Tomáš 1713 TJ CHS Chotěboř 2 7 19% 1475
74. SIMON Jakub 1250 Štefanides Polička 2 7 17 1557
75. JUN Rudolf 1250 TJ CHS Chotěboř 2 6% 18 1642
76. ŽELEZNÝ Daniel 1450 Sokol Pečky 2 6 18 1520
77. TULIS Jan 1347 Štefanides Polička 2 5% 19% 1594
78. KOKRDA Stanislav 1250 TJ Jiskra H.Brod 2 5 15% 1526
79. JAKOUBEK Jakub 1611 ŠK Rapid Pardubice 1 6 18% 1592
80. SIMON Michal 1250 Štefanides Polička 1 5 17% 1532
81. RYŠAVÁ Monika 1387 Štefanides Polička 1 2 14% 1507
82. PENÁZ Vladimír 1250 ŠO Hlinsko 0 0 18% 1483

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.