Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Orlická šachovnice + KP H/D 8 24.03.12

V sobotu 24.března 2012 se v Ústí n/O. uskutečnil již 42.ročník turnaje mládeže v rapidu - Orlická šachovnice. Jeho vítězem se stal Jakub Půlpán z Polabin před Janem Česenkem z Poličky a Josefem Havelkou z Lanškrouna, nejlepší z dívek byla Veronika Šmajzrova z Ústí n/O.
Současně se uskutečnil i Krajský přebor nejmladších žáků (kat. H/D 8), jehož vítězem se stal Adam Švanda z Poličky před Janem Jirouškem z České Třebové a Kateřinou Dudlovou z Ústí n/O..


Orlická šachovnice 2012, 42. ročník
Organizátor : Šachový klub Ústí nad Orlicí
Ředitel turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Místo : Jídelna Rieter, Ústí nad Orlicí
Datum : 2012/03/24
Orlická šachovnice
Poř. Jméno Typ Skup. Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 Půlpán Jakub  HS C 2146 2222 ŠK Polabiny 8,5 44 56 42
2 Česenek Jan  HS C 1673 TJ Štefanydes Polička 7 41 53,5 37
3 Havelka Josef  HS C 1772 TJ Lanškroun 7 41 53,5 36
4 Vančura Daniel  HS C 1674 2222 ŠK Polabiny 7 40 50,5 33
5 Řezníček Dominik  HS C 1684 2222 ŠK Polabiny 6,5 43,5 56 38,5
6 Pospíšil Petr  HS C 1733 TJ Štefanydes Polička 6,5 42 55 36,5
7 Vu Antonín  HS C 1630 TJ Lanškroun 6 42,5 54,5 35
8 Půlpán Matěj  HM C 1812 2222 ŠK Polabiny 6 41,5 54 34
9 Feltl Patrik  HS C 1423 TJ Štefanydes Polička 6 40,5 52 33,5
10 Ludvík Tomáš  HM C 1309 2222 ŠK Polabiny 6 39 49,5 33
11 Lorenc Adam  HS C 1375 TJ Spartak OEZ Letohrad 6 38,5 51,5 33
12 Kolomý Adam  HS C 1354 TJ Lanškroun 6 38,5 49,5 33
13 Nešpor Jakub  HS C 1459 TJ Jiskra Litomyšl 6 37 49,5 31
14 Doleček Matěj  HS C 1250 TJ Lanškroun 6 37 49 27,5
15 Marek Dominik  HS C 1280 TJ Lanškroun 6 36 45,5 32,5
16 Tulis Jan  HS C 1342 TJ Štefanydes Polička 6 35,5 45,5 30
17 Bílek Marek  HM C 1250 2222 ŠK Polabiny 6 34,5 45,5 30
18 Melichar Vojtěch  HS C 1831 2222 ŠK Polabiny 5,5 40 51 30,5
19 Peřina Josef  HS C 1100 TJ Štefanydes Polička 5,5 36,5 46 25
20 Grundman Václav  HS C 1250 ŠK Ústí nad Orlicí 5,5 36 44 28,5
21 Nešpůrek Jan  HM C 1306 2222 ŠK Polabiny 5,5 34,5 45,5 30
22 Simon Jakub  HS C 1250 TJ Štefanydes Polička 5,5 33,5 42 25,5
23 Brejša Adam  HM C 1250 TJ Lanškroun 5,5 33 42,5 30,5
24 Kantor Tomáš  HS C 1250 2222 ŠK Polabiny 5 38 48 29
25 Holásek Vojtěch  HM C 1250 ŠK Ústí nad Orlicí 5 37 46 28
26 Paukert Lukáš  HS C 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 36,5 46,5 28
27 Černohous Marek  HM C 1100 TJ Lanškroun 5 35,5 44 25
28 Kupsa Matěj  HM C 1250 TJ Lanškroun 5 34 43 28
29 Píše Jiří  HM C 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 33 43,5 23
30 Hendrych Daniel  HM   1100 ŠK Vysoké Mýto 5 32,5 43 24
31 Pavlíček Lukáš  HM C 1250 TJ Štefanydes Polička 5 32,5 41 27
32 Bouchal Lukáš  HM C 1100 Sokol Mistrovice 5 32 40 24
33 Václavík Matěj  HM C 1100 ŠK Svitavy 5 31,5 40,5 23
34 Kaška Petr  HM C 1100 TJ Lanškroun 5 28,5 37 22
35 Zeman Daniel  HM C 1100 ŠK Vysoké Mýto 5 27 35,5 19
36 Šmajzrová Veronika  DM C 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 36 46 25
37 Holásek Vít  HS C 1250 ŠK Ústí nad Orlicí 4,5 34,5 45 26
38 Štěrba Martin  HM C 1250 ŠO Hlinsko 4,5 34,5 44 24,5
39 Urban Daniel  HS C 1100 TJ Lanškroun 4,5 31,5 40,5 21,5
40 Simon Michal  HM C 1100 TJ Štefanydes Polička 4,5 29 37 18,5
41 Andrle Vojtěch  HM C 1250 ŠK Svitavy 4,5 26 34 16,5
42 Chudý Vladimír  HM   1000 Hronov 4 32,5 41 24
43 Rauš Petr  HS C 1100 ŠK Kámen 4 31,5 40,5 20
44 Hodr Matěj  HS C 1100 ŠK Kámen 4 31,5 40 23
45 Kocanda Jakub  HM   1100 TJ Lanškroun 4 30,5 40 19
46 Kalousová Julie  DM C 1100 TJ Lanškroun 4 30,5 39,5 19
47 Balcar Vojtěch  HM   1000 TJ Sokol Horní Čermná 4 30,5 38,5 21
48 Knoll Martin  HS C 1100 TJ Lanškroun 4 29 38 18
49 Kubíček Jakub  HS C 1000 ŠK Kámen 4 29 36,5 20
50 Vranka Vít  HS   1000 TJ Sokol Horní Čermná 4 28,5 37,5 18
51 Nikolinko Tomáš  HM C 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 28 37,5 17,5
52 Holásková Veronika  DM C 1100 ŠK Ústí nad Orlicí 4 28 37 19
53 Oberreiter Lukáš  HM   1000 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 4 27 34 15
54 Frimlová Kateřina  DM C 1000 ŠK Kámen 4 26,5 35 16
55 Haljuk Jakub  HM C 1100 ŠK Vysoké Mýto 4 25,5 33,5 21
56 Czernyanský Denis  HM   1100 ŠK Vysoké Mýto 3,5 32 41,5 21
57 Martínek Michal  HM   1000 TJ Štefanydes Polička 3,5 28,5 36,5 13
58 Harnach Dominik  HS   1000 ŠK Vysoké Mýto 3,5 27,5 35,5 17
59 Rauš Dominik  HM C 1000 ŠK Kámen 3,5 26,5 34,5 13
60 Štulpa Miroslav  HM C 1000 ŠK Svitavy 3,5 26 33 14
61 Šalda Erik  HS   1000 ŠK Kámen 3,5 22 29 12,5
62 Stránský Dominik  HM C 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 27,5 35 19
63 Chládek Josef  HM C 1100 TJ Lanškroun 3 27 34,5 18
64 Hrůšová Natálie  DM   1000 ŠK Ústí nad Orlicí 3 24 31,5 9
65 Sudík Tomáš  HS   1000 TJ Sokol Horní Čermná 3 24 31 13
66 Křemenáková Lenka  DS   1000 Chvaletice 3 22,5 29,5 11
67 Fiala František  HM C 1100 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 3 22 30 14
68 Bartoň Martin  HS   1000 ŠK Ústí nad Orlicí 2,5 27,5 35,5 13,5
69 Míšek Ondřej  HM   1000 Chvaletice 2,5 27 34 8
70 Spáčilová Anna  DM C 1000 Sokol Mistrovice 2,5 26,5 34 13
71 Syrový Ondřej  HM   1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2,5 26 33,5 15,5
72 Falta Vít  HM C 1000 ŠK Ústí nad Orlicí 2,5 24 31,5 12
73 Hodrová Karolína  DM C 1000 ŠK Kámen 2 26 33,5 8
74 Lukes David  HS   1000 ŠK Kámen 2 26 33,5 7,5
75 Šilar František  HS   1000 TJ Sokol Horní Čermná 2 25 32 10
Krajský přebor H/D 8
Poř. Jméno Typ Skup. Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 Švanda Adam  H8 C 1100 TJ Štefanydes Polička 9 44,5 48 45
2 Jiroušek Jan  H8 C 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 7 41 46 35
3 Dudlová Kateřina  D8 C 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6,5 42,5 49 30
4 Neubauer Michal  H8 C 1100 ŠO Hlinsko 6 41,5 48,5 33
5 Píše Michal  H8 C 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 42,5 50 29
6 Štěrba Jiří      1000 ŠO Hlinsko 5 40,5 48 26
7 Půlpán Ondřej      1000 Slatiňany 5 37,5 42 23
8 Šmétka Štěpán  H8 C 1000 ŠK Kámen 5 35,5 42,5 25
9 Václavík Patrik  H8 C 1000 ŠK Svitavy 5 32,5 40 20
10 Škrobánek Jaroslav  H8 C 1000 ŠK Kámen 4 35,5 43,5 22
11 Gapková Aneta  D8 C 1000 ŠK Kámen 4 33 42 20
12 Doláková Tereza  D8 C 1000 ŠK Svitavy 4 32 40,5 19
13 Havlíček Ondřej      1000 ŠK Svitavy 2,5 28 38,5 13,5
14 Petrovický Maxmulián  H8 C 1000 ŠK Kámen 2,5 27,5 36,5 13,5
15 Holásková Markéta  D8 C 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1 26 39,5 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.