Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Celostátní kolo Přeboru škol kategorie 1.-5.tříd ZŠ 29.03.12

Ve dnech 27.-28.března 2012 se ve Štedroníně uskutečnilo Mistrovství České republiky školních týmů v kategorii 1.-5.tříd základních škol, jehož vítězem se stala ZŠ Kubatova České Budějovice. Z našeho kraje se přeboru zúčastnila jen ZŠ Bedřicha Smetany z Lanškrouna, která skončila až na 21.místě, odpovídajícím jejímu nasazení v turnaji.


Mistrovství České republiky školních týmů v šachu 2012  kategorie 1. – 5. tříd ZŠ
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 ZŠ a MŠ Kubatova České Budějovice 9 7 1 1 27 187,5 155,25
2 2 ZŠ Hošťálková 9 8 0 1 26 187 160
3 9 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, E.Krásnohorské 9 7 1 1 23 183,5 147,25
4 13 ZŠ a MŠ Povrly 9 5 2 2 21 173 103,25
5 8 ZŠ a MŠ J. Gočára Hradec Králové 9 3 4 2 20,5 180 93,5
6 3 ZŠ Hradec Králové, Milady Horákové 9 3 3 3 20,5 180 82,75
7 16 ZŠ Most, Jakuba Arbesa 9 5 1 3 20,5 170,5 94,25
8 14 ZŠ Lupáčova, Praha 9 5 1 3 20,5 162 87
9 7 ZŠ Frýdek-Místek, Pionýrů 400 9 4 2 3 20 187 91
10 10 ZŠ Humpolec, Hálkova 9 4 3 2 19,5 168 93,75
11 5 Nový Porg, Praha 9 3 3 3 19,5 164 75,75
12 4 ZŠ Stříbrná Skalice 9 3 4 2 19 178,5 86,5
13 17 ZŠ Kuřim Tyršova 9 5 0 4 19 172,5 83
14 15 ZŠ Máj II, České Budějovice 9 4 1 4 19 172,5 75,25
15 6 ZŠ F.J. Řezáče Liteň 9 3 1 5 19 158 54
16 11 ZŠ Náchodská Trutnov 9 3 2 4 18,5 189 76,5
17 18 ZŠ Otokara Březiny Jihlava 9 4 1 4 17,5 138 58
18 27 ZŠ Česká Ves 9 5 1 3 17 145,5 73,25
19 12 ZŠ Zlín - Malenovice 9 4 0 5 16 127,5 40,5
20 25 ZŠ Plzeň, Na Dlouhých 9 3 1 5 15,5 146 46
21 19 ZŠ Lanškroun, Bedřicha Smetany 9 4 0 5 14,5 138 43
22 21 ZŠ Kuřim Jungmannova 9 2 1 6 14 138,5 16,25
23 24 ZŠ Mohelnice, Vodní 9 4 1 4 13,5 122,5 49
24 20 ZŠ náměstí Míru Nový Bor 9 3 1 5 13 125 26,25
25 26 ZŠ Planá u Mar. Lázní 9 2 2 5 13 119 21,25
26 22 ZŠ T.G. Masaryka Sušice 9 2 1 6 12 122,5 14
27 23 ZŠ a MŠ Jižní Česká Lípa 9 2 0 7 7,5 118 13,5
Šach. Jméno RtgN 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Partie Rtg prům.
1 Brejša Adam 1250 1 1 0 1 1 0 1 0 5.0 8 1247
2 Pešek Petr 1100 0 0 0 0 ½ 0 0 0 0.5 8 1164
3 Černohous Marek 1100 0 1 1 0 0 0 1 0 3.0 8 1113
4 Kocanda Jakub 1000 0 1 ½ 0 1 1 ½ 0 4.0 8 1063

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.