Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Celostátní kolo Přeboru škol kategorie 6.-9.tříd 03.04.12

Ve dnech 2.-3.dubna 2012 se (do třetice ve Štědroníně) uskutečnilo i finale Mistrovství České republiky školních týmů v kategorii 6.-9.tříd ZŠ, ve kterém zvítězilo družstvo Gymnazia Uherské Hradiště. Naši zástupci - ZŠ Polabiny a Gymnazium Lanškroun - skončili shodně o 4 místa před svým nasazením na 10. (resp 11.) místě.


MČR školních týmů kategorie 6. – 9. tříd ZŠ
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Gymnázium Uherské Hradiště 9 8 0 1 26,5 184,5 162,5
2 4 Gymnázium P. de Coubertina Tábor 9 5 3 1 22 183,5 128
3 10 ZŠ a MŠ Dolní Kralovice 9 4 3 2 22 182,5 108,75
4 5 Gymnázium Rychnov nad Kněžnou 9 5 2 2 21,5 187 117,5
5 1 Gymnázium Brno kpt. Jaroše 9 4 3 2 21 190 112
6 6 Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 9 5 1 3 21 183,5 104,5
7 9 Gymnázium Orlová 9 3 3 3 20,5 182 83,25
8 11 ZŠ Frýdek-Místek, Čs. armády 9 3 3 3 20 184,5 85,25
9 12 ZŠ V. Talicha Most 9 5 1 3 20 159 88,5
10 14 ZŠ Polabiny 9 5 2 2 20 158,5 98,75
11 15 Gymnázium Lanškroun 9 4 2 3 19,5 178,5 88,5
12 13 Podkrušnohorské gymnázium Most 9 3 2 4 19 156,5 58,75
13 21 Gymnázium Voděradská, Praha 9 2 5 2 19 148,5 68,25
14 3 ZŠ Frýdlant n. O. 9 2 6 1 18,5 181 98,75
15 17 Gymnázium Havlíčkův Brod 9 2 5 2 18,5 153,5 66
16 8 ZŠ Hošťálková 9 3 3 3 18 151,5 65,75
17 16 Gymnázium Příbram 9 4 2 3 17,5 160 87
18 18 ZŠ Hálkova Humpolec 9 5 0 4 17,5 147,5 69,5
19 19 Gymnázium Domažlice 9 3 3 3 17,5 138,5 51,5
20 7 ZŠ a MŠ J. Gočára Hradec Králové 9 3 0 6 17 182,5 53,5
21 20 Gymnázium Českolipská, Praha 9 3 2 4 16,5 136,5 44,25
22 24 ZŠ a MŠ Nový Malín 9 3 2 4 15,5 134 41,5
23 23 ZŠ a MŠ Hranice 9 2 1 6 14,5 134,5 18,25
24 22 ZŠ a MŠ Adamov 9 2 2 5 13,5 135,5 26,5
25 25 Gymnázium Jírovcova České Budějovice 9 0 1 8 6 139,5 2,75
26 26 ZŠ Partyzánská Česká Lípa 9 0 1 8 5,5 139 3
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
10. ZŠ Polabiny (Rtg prům.:1437, PH 1: 20 / PH 2: 158.5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Cach Jakub  1644 0 1 1 1 0 1 ½ 0 ½ 5 9 1684
2   Cach Zdeněk  1484 0 1 0 ½ 0 0 ½ 1 1 4 9 1540
3   Fišnar Karel  1370 0 1 1 ½ 1 ½ 1 1 1 7 9 1400
4   Kantor Tomáš  1250 0 0 0 1 0 1 1 0 1 4 9 1092
11. Gymnázium Lanškroun (Rtg prům.:1410, PH 1: 19.5 / PH 2: 178.5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Havelka Josef  1772 0 1 1 1 1 0 1 ½ 1 6,5 9 1776
2   Kolomý Štěpán  1616 0 1 1 1 0 0 1 0 ½ 4,5 9 1643
3   Doleček Matěj  1250 0 1 ½ 1 ½ ½ 0 0 ½ 4 9 1443
4   Pauker Jan  1000 0 0 1 1 ½ ½ 1 ½ 0 4,5 9 1208

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.