Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Putovní věž města Lanškrouna 10.06.12

V sobotu 9.června 2012 se v Lanškrouně uskutečnil 18.ročník integrovaného turnaje pro mládež do 18 let 'O Putovní věž města Lanškrouna', kterého se ve dvou skupinách zúčastnilo celkem 33 hráčů.
Ve skupině do 14 let kralovali zástupci Bohemians Praha, kteří obsadili všechny stupně vítězů v pořadí Jakub Voříšek, Tomáš Kozbert a Petr Aubrecht, nejlepší z dívek byla Kateřina Dudlová z Ústí n/O..
V kategorii do 18 let, hrané kruhovým systémem, zvítězil Jan Mareš z Ústí n/O..


Lanškrounská věž - 14 
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 Voříšek Jakub  1535 TJ Bohemians Praha 5,5 23 30,5 5
2 Kozbert Tomáš  1386 TJ Bohemians Praha 5,5 21 29,5 4
3 Aubrecht Petr  1372 TJ Bohemians Praha 5,5 20 27,5 5
4 Staněk Ondřej  1572 TJ Bohemians Praha 5 19 27 5
5 Holásek Vít  1250 Šachový Klub Ústí Nad Orlicí 5 18,5 26,5 5
6 Švanda Adam  1100 TJ Štefanydes Polička 5 18,5 25 5
7 Kupsa Matěj  1252 TJ Lanškroun 4 22,5 30 3
8 Holásek Vojtěch  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 22 29,5 4
9 Brejša Adam  1250 TJ Lanškroun 4 21 29 3
10 Žižka Petr  1250 TJ Bohemians Praha 4 19 25 3
11 Pešek Petr  1250 TJ Lanškroun 4 18,5 25,5 4
12 Dudlová Kateřina  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 17,5 24,5 4
13 Černohous Marek  1100 TJ Lanškroun 4 16 21,5 4
14 Švanda Ondřej  1374 TJ Štefanydes Polička 3,5 23,5 32 2
15 Mann Štěpán  1100 TJ Lanškroun 3 18 24 2
16 Kalousová Julie  1100 TJ Lanškroun 3 17,5 23 3
17 Jiroušek Jan  1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 16 22 3
18 Chládek Josef  1100 TJ Lanškroun 3 15 22 3
19 Falta Vít  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 14 21 2
20 Hrůšová Natálie  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 13,5 20 2
21 Nikolinko Tomáš  1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2,5 14 19,5 1
22 Křikava Štěpán  1000 Žamberk 2,5 12,5 18,5 1
23 Holásková Veronika  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 17,5 25 2
24 Havlíček Ondřej  1000 TJ Lanškroun 2 12 16,5 1
25 Holásková Markéta  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1 14 19,5 0
Lanškrounská věž - 18 
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1
1 Mareš Jan  1975 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 18,25
2 Kubišta Ladislav  1930 Šachový Klub Ústí Nad Orlicí 5 14,75
3 Franěk Jan  1942 TJ Bohemians Praha 4 12
4 Havelka Josef  1854 TJ Lanškroun 4 10,5
5 Kapoun Vít  1816 Šachový Klub Ústí Nad Orlicí 3 8
6 Škvařil Michal  1728 TJ Bohemians Praha 2,5 9,25
7 Daňhel Lukáš  1522 TJ Bohemians Praha 2 7
8 John Petr  1664 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 5,75

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.