Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Velikonoční turnaj mládeže 05.04.12

Ve čtvrtek 5.dubna 2012 se v Poličce uskutečnil 10.ročník Velikonočního turnaje mládeže, kterého se zúčastnilo 83 hráčů ve dvou kategoriích.
V turnaji Elistů startovalo 29 hráčů, z nichž byl nejúspěšnější Tomáš Kraus z Hořic před Jakubem Půlpánem a Petrem Čižinským (oba Polabiny), jediná dívka Lucie Ambrožová ze Svitav tentokrát na hochy nestačila.
Ve skupině hrající o VT zvítězil Matěj Kupsa z Lanškrouna před Lukášem Pavlíčkem z Poličky a Tomášem Mikulenkou, ze 13 (!) dívek byla nejúspěšnější Huyen Linh Tran (oba Rapid Pardubice) před sestrami Kateřinou a Veronikou Šmajzrovými (obě Ústí n/O.).
Ohlasy z turnaje byste mohli časem nalézt na webových stránkách Hlinska, Chotěboře, Polabin, Poličky, Rapidu a Ústí n/O..


10. Velikonoční turnaj mládeže Polička 2012
Skupina o ELO po 7 kolech
Poř. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 Kraus Tomáš  2220 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 6 22 30 24,5
2 Půlpán Jakub  2146 2222 ŠK Polabiny 6 20,5 30 24,5
3 Čižinský Petr  2151 2222 ŠK Polabiny 5 24 33 21,75
4 Výprachtický David  2160 SK Žamberk 5 21,5 31 21,25
5 Krátký Josef  1901 TJ Lanškroun 4,5 20 28,5 17,25
6 Sion David  1907 TJ Štefanydes Polička 4,5 18,5 26,5 13,75
7 Kubišta Ladislav  1619 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 18,5 25,5 14,25
8 Novotný Aleš  1751 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4,5 16 24 13
9 Zoubek David  1779 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 20 27,5 12,5
10 Kraus Ondřej  2005 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 18,5 26,5 12,5
11 Krušina Patrik  1927 ŠK Svitavy 4 18 25 12
12 John Petr  1602 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 19,5 27,5 14
13 Stodola Marek  1872 TJ Štefanydes Polička 3,5 19 27,5 10,75
14 Schaffer Ondřej  1804 TJ Štefanydes Polička 3,5 18,5 26 8,5
15 Česenek Jan  1673 TJ Štefanydes Polička 3,5 17,5 25,5 10,5
16 Pospíšil Petr  1733 TJ Štefanydes Polička 3,5 17,5 24,5 9,5
17 Petrásek Kamil  1777 TJ Štefanydes Polička 3,5 17 25 10,5
18 Vaculík Jakub  1350 TJ Lanškroun 3,5 16,5 22,5 9,25
19 Havelka Josef  1772 TJ Lanškroun 3,5 16 21,5 8
20 Tůma Jan  1688 TJ Štefanydes Polička 3 15,5 21,5 4,5
21 Petrásek Jan  1295 TJ Štefanydes Polička 3 15,5 20,5 6
22 Feltl Patrik  1423 TJ Štefanydes Polička 3 14,5 21 8,75
23 Nešpor Jakub  1459 TJ Jiskra Litomyšl 3 13,5 19 6
24 Kapoun Vít  1619 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2,5 15,5 21 4,5
25 Tulis Jan  1342 TJ Štefanydes Polička 2,5 14,5 20,5 6,5
26 Kolomý Štěpán  1616 TJ Lanškroun 2,5 13 18,5 4
27 Jániš Petr  1812 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 18 26 5
28 Kolomý Adam  1354 TJ Lanškroun 2 14 19 3,25
29 Ambrožová Lucie  1313 ŠK Svitavy 1,5 11 16 1,75
Skupina o VT po 7 kolech
Poř. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 Kupsa Matěj  1250 TJ Lanškroun 6,5 23 31 28,25
2 Pavlíček Lukáš  1250 TJ Štefanydes Polička 6 22,5 30,5 25,5
3 Mikulenka Tomáš  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5 22,5 32 23,75
4 Tran Huyen Linh  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5 24,5 34 22
5 Brejša Adam  1250 TJ Lanškroun 5 23,5 33 21,5
6 Doleček Matěj  1250 TJ Lanškroun 5 21 31 20,75
7 Duma Tomáš  1250 ŠK Svitavy 5 20 27,5 17,5
8 Říha Vojtěch  1250 ŠO Hlinsko 5 19 27,5 16
9 Eis Pavel  1000 TJ CHS Chotěboř 5 18,5 26,5 16,25
10 Šmajzrová Kateřina  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 21 30,5 18
11 Jirsa Ondřej  1100 TJ CHS Chotěboř 4,5 20,5 28,5 16,75
12 Peřina Josef  1250 TJ Štefanydes Polička 4,5 20 28 15
13 Holásek Vít  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 18,5 26 16,5
14 Šmajzrová Veronika  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 18 25,5 13,5
15 Vašková Marie  1100 ŠO Hlinsko 4 22 31 15
16 Dvořák Jakub  1100 ŠK Svitavy 4 21,5 29,5 14,5
17 Bouchal Lukáš  1250 Sokol Mistrovice 4 20,5 28,5 15,25
18 Paukert Martin  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 19,5 26,5 13
19 Grundman Václav  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 19 27 14
20 Ryšavá Monika  1250 TJ Štefanydes Polička 4 18,5 25,5 13,25
21 Paukert Lukáš  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 18 24 11,5
22 Píše Jiří  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 17 23 8,5
23 Pešek Petr  1100 TJ Lanškroun 4 16 24 10,5
24 Ryzner Michal  1000   4 16 22 9
25 Kraus Lukáš  1000 Podzvičinská šachová škola 4 15,5 23 12
26 Ročňák Michal  1100 ŠO Hlinsko 4 15,5 21,5 8,5
27 Pleskač Václav  1100 TJ CHS Chotěboř 3,5 20,5 29 14,25
28 Novotný Ondřej  1100 ŠO Hlinsko 3,5 18,5 27 9,75
29 Pešek Patrik  1000 ŠO Hlinsko 3,5 16,5 23 8,75
30 Knoll Martin  1100 TJ Lanškroun 3 19 27,5 8,5
31 Šolc Petr  1100 TJ Lanškroun 3 18,5 25 9,25
32 Holásek Vojtěch  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 18 25,5 10,75
33 Mann Štěpán  1100 TJ Lanškroun 3 16,5 23,5 7,5
34 Chládek Josef  1100 TJ Lanškroun 3 16,5 23 7
35 Píše Michal  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 16,5 22,5 5,5
36 Kleisl Jan  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 16 22 8
37 Dudlová Kateřina  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 15,5 21,5 5
38 Simon Jakub  1250 TJ Štefanydes Polička 3 15 22 7,5
39 Šmajzr Michal  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 14,5 20 7,25
40 Holásková Veronika  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 14 20,5 5,5
41 Spáčilová Anna  1000 Sokol Mistrovice 3 12 17,5 5
42 Doláková Eva  1000 ŠK Svitavy 2,5 17,5 26,5 7,25
43 Večeře Tomáš  1000 Bystré 2,5 15,5 21 4,75
44 Nunvář Vojtěch  1000 TJ Štefanydes Polička 2,5 14,5 20 4,75
45 Simon Michal  1100 TJ Štefanydes Polička 2 17 24 5
46 Koumar Filip  1000 TJ Štefanydes Polička 2 15 21,5 3,5
47 Martínek Michal  1000 TJ Štefanydes Polička 2 15 20 2,5
48 Hrůšová Natálie  1000 ŠK Ústí nad Orlicí 2 13,5 18 2,5
49 Vašek Jan  1000 ŠO Hlinsko 2 11,5 17 1,5
50 Večeře Radek  1000 Bystré 2 10,5 15 2
51 Fadrný Marek  1000 Sokol Mistrovice 1,5 15 21,5 3,75
52 Doláková Tereza  1000 ŠK Svitavy 1,5 12 16,5 1,75
53 Mládková Zdenka  1000 Bystré 1 14 19,5 2,25
54 Holásková Markéta  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 0,5 10,5 16 0,75

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.