Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - 9.kolo 17.03.13

Také v devátém kole 1.ligy východ vyšly Polabiny B naprázdno, když pouze v sedmi podlehly v Třebíči 4,5:3,5 a stále jim patří poslední příčka v tabulce.
Další výsledky: Jihlava - Frýdek-Místek B 4:4, Orlová - Zlín 4:4, Kroměříž - Litovel B 4:4, Duras Brno - Staré Město 3,5:4,5, Grygov B - Karviná 2,5:5,5


Výsledky na šachovnicích - 9.kolo
 
ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ - 2222 ŠK Polabiny “B“   Slavia Kroměříž “A“ - Tatran Litovel “B“
Kaňovský David (H) 2415F 1 - 0 2328F Červený Martin (K) Cvek Robert (H) 2540F ½ - ½ 2432F Stachowiak Kamil (C)
Pisk Petr (H,K) 2389F ½ - ½ 2225F Paleček Peter (C) Malinovský Karel (ZK) 2396F 1 - 0 2397F Butkiewicz Lukasz (C)
Kantorík Marián (C) 2331F ½ - ½ 2224F Jedlička Aleš Lanč Alois (C) 2402F ½ - ½ 2266F Bělunek Vladimír
Buchníček Petr (ZK) 2352F ½ - ½ 2163F Mojžíš Jaroslav (ZK) Mudrák Josef (H) 2323F 0 - 1 2253F Beil Zdeněk
Kulovaná Eva 2251F ½ - ½ 2161F Šilar Lubomír Karlík Vladimír 2306F 1 - 0 2171F Neoral Antonín
Kratochvíl Josef 2264F 0 - 1 2140F Veselý Tomáš Pavelka Jindřich 2245F 0 - 1 2094F Strašil Pavel
Švanda Pavel 2180F ½ - ½ 2133F Kourek Josef Dvořák Martin 2186F 0 - 1 2199F Krejčí Jan (K)
Tesař Jan 2087F 1 - 0 0 0 Stachoň Martin 2127F 1 - 0 1802N Knajbl Michael (ZK)
  :     4 : 4  
 
ŠK Gordic Jihlava - Beskydská šachová škola o.s. “B“   ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ - ŠK Staré Město “A“
Hába Petr (H) 2463F ½ - ½ 2450F Rojíček Vojtěch (V) Polák Tomáš (H) 2522F ½ - ½ 2379F Zpěvák Pavel (H)
Píza Vlastimil 2257F 0 - 1 2307F Jasný Stanislav Vyskočil Neklan (K) 2368F 0 - 1 2385F Sosna Jan (H)
Seidl Štěpán (H) 2185F 1 - 0 2278F Worek Joanna (C) Blahynka Martin 2153F ½ - ½ 2376F Bažant Petr (K)
Pokrupa Marek (H) 2210F 0 - 1 2209F Rabatin Jakub Nehybka Jiří 2260F 0 - 1 2163F Uřičář Jakub
Karásek Lukáš 2190F ½ - ½ 2158F Štukner Šimon (ZK) Majer Jiří (H) 2248F 1 - 0 2178F Sháněl Jaroslav
Sedláček Oldřich 2223F ½ - ½ 2158F Novosadová Kristýna Ševčík Vladimír 2230F ½ - ½ 2266F Bažant Petr
Turner Radek 2099F ½ - ½ 2132F Holeksa Zdeněk (K) Skácelík Petr 2202F ½ - ½ 2152F Kapusta Petr
Žigo Viktor (K) 2240F 1 - 0 2156F Benčo Pavel Bureš Vít 2158F ½ - ½ 2055F Dobeš Vojtěch
  4 : 4     :  
 
SK Slavia Orlová “A“ - ŠK Zlín “A“   A64 PROCLIENT Grygov “B“ - Šachový klub Karviná “A“
Kislinsky Alexej 2552F 1 - 0 2436F Pacher Milan (C) Biolek Richard (V) 2399F ½ - ½ 2496F Jurčík Marián (C)
Talla Vladimír (H) 2377F 1 - 0 2377F Ponížil Cyril (H) Bureš Jaroslav (V) 2381F 0 - 1 2408F Zwardoň Vojtěch (H)
Kriebel Tadeáš (H) 2359F 0 - 1 2333F Roubalík Jakub (K) Biolek Richard (K) 2449F ½ - ½ 2362F Jurčík Martin (C)
Zabystrzan Pavel 2302F 1 - 0 2283F Vojtek Vladimir (C) Sluka Radek 2292F ½ - ½ 2290F Poloch Petr
Olšarová Karolína 2241F 0 - 1 2152F Krčál Michal Obšívač Josef 2281F 0 - 1 2283F Sobek Jaroslav (K)
Mrázek Lumír 2201F 0 - 1 2175F Koutný Petr Hrabal Michal 2100F 0 - 1 2233F Olšar Jaroslav
Mitura Václav 2164F ½ - ½ 2171F Šenkýř Martin Kolašín Jan 2001F 1 - 0 2229F Gibiec Ernest
Sieber Martin (ZK) 2016F ½ - ½ 2035F Svoboda Rostislav (ZK) Fuksík Jakub (ZK) 2169F 0 - 1 2158F Lys Josef
  4 : 4     :  
Tabulka po 9. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Šachový klub Karviná “A“ 8 0 1 24 43,5 27
2. SK Slavia Orlová “A“ 6 2 1 20 44,5 30
3. ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 6 0 3 18 39,0 23
4. ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 5 1 3 16 36,5 19
5. ŠK Staré Město “A“ 4 1 4 13 37,0 20
6. ŠK Zlín “A“ 3 2 4 11 37,5 27
7. Beskydská šachová škola o.s. “B“ 3 2 4 11 36,0 21
8. A64 PROCLIENT Grygov “B“ 3 2 4 11 32,5 18
9. Tatran Litovel “B“ 3 2 4 11 30,0 17
10. Slavia Kroměříž “A“ 3 1 5 10 36,0 21
11. ŠK Gordic Jihlava 1 4 4 7 33,0 19
12. 2222 ŠK Polabiny “B“ 0 1 8 1 26,5 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.