Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - 10.kolo 07.04.13

V zápase předposledního kola 1.ligy východ byl zápas posledních Polabin B doma s vedoucí Karvinou jen nemilosrdnou tečkou za nevydařenou sezonou s výsledkem 1,5:6,5.
Další výsledky: Frýdek-Místek B - Orlová 5:3, Zlín - Kroměříž 2,5:5,5, Litovel B - Duras Brno 3:5, Staré Město - Grygov B 2,5:5,5, Třebíč - Jihlava 5:3
Předposlední kolo již rozhodlo o vítězi a postupujícím do Extraligy, kterým se stalo družstvo Karviné. Současně se rozhodlo i tom, že k již dříve sestupujícím Polabinám B se přidá Gordic Jihlava, o třetího Černého Petra se v posledním kole ještě popere několik kandidátů.


Výsledky na šachovnicích - 10.kolo
 
2222 ŠK Polabiny “B“ - Šachový klub Karviná “A“   ŠK Zlín “A“ - Slavia Kroměříž “A“
Votava Jan (H) 2534F ½ - ½ 2496F Jurčík Marián (C) Pacher Milan (C) 2436F ½ - ½ 2540F Cvek Robert (H)
Konopka Michal (H) 2453F ½ - ½ 2486F Šimáček Pavel (H) Ponížil Cyril (H) 2377F 0 - 1 2396F Malinovský Karel (ZK)
Červený Martin (K) 2328F 0 - 1 2357F Michenka Jozef (H) Jacko Vladimír (C) 2333F 0 - 1 2402F Lanč Alois (C)
Hošek Milan 2308F ½ - ½ 2290F Poloch Petr Roubalík Jakub (K) 2333F ½ - ½ 2323F Mudrák Josef (H)
Jedlička Aleš 2224F 0 - 1 2283F Sobek Jaroslav (K) Krčál Michal 2152F 0 - 1 2306F Karlík Vladimír
Mojžíš Jaroslav (ZK) 2163F 0 - 1 2233F Olšar Jaroslav Koutný Petr 2175F 1 - 0 2245F Pavelka Jindřich
Veselý Tomáš 2140F 0 - 1 2229F Gibiec Ernest Šenkýř Martin 2171F ½ - ½ 2186F Dvořák Martin
Kourek Josef 2133F 0 - 1 2158F Lys Josef Hodovský Jiří 2098F 0 - 1 2214F Beil Martin
  :     :  
 
ŠK Staré Město “A“ - A64 PROCLIENT Grygov “B“   Beskydská šachová škola o.s. “B“ - SK Slavia Orlová “A“
Zpěvák Pavel (H) 2379F 1 - 0 2399F Biolek Richard (V) Rojíček Vojtěch (V) 2450F ½ - ½ 2377F Talla Vladimír (H)
Sosna Jan (H) 2385F ½ - ½ 2381F Bureš Jaroslav (V) Vesselovsky Serguei 2356F ½ - ½ 2359F Kriebel Tadeáš (H)
Bažant Petr (K) 2376F 0 - 1 2449F Biolek Richard (K) Jasný Stanislav 2307F ½ - ½ 2302F Zabystrzan Pavel
Vrána František (ZK) 2282F 0 - 1 2292F Sluka Radek Worek Joanna (C) 2278F ½ - ½ 2215F Kuboš Rostislav
Uřičář Jakub 2163F 0 - 1 2281F Obšívač Josef Rabatin Jakub 2209F ½ - ½ 2201F Mrázek Lumír
Sháněl Jaroslav 2178F 0 - 1 2100F Hrabal Michal Novosadová Kristýna 2158F 1 - 0 2164F Mitura Václav
Bažant Petr 2266F 1 - 0 2001F Kolašín Jan Holeksa Zdeněk (K) 2132F ½ - ½ 2016F Sieber Martin (ZK)
Kapusta Petr 2152F 0 - 1 2160F Zatloukal Petr Kubík Michael 2136F 1 - 0 2057F Kawulok Marek
  :     5 : 3  
 
Tatran Litovel “B“ - ŠK Duras BVK Královo Pole “A“   ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ - ŠK Gordic Jihlava
Krejčí Jan (V) 2529F ½ - ½ 2522F Polák Tomáš (H) Velička Petr (H) 2469F ½ - ½ 2463F Hába Petr (H)
Stachowiak Kamil (C) 2432F 1 - 0 2397F Chytilek Roman (H) Kaňovský David (H) 2415F 0 - 1 2257F Píza Vlastimil
Butkiewicz Lukasz (C) 2397F 1 - 0 2368F Vyskočil Neklan (K) Buchníček Petr (ZK) 2352F ½ - ½ 2210F Hába Zdeněk
Bělunek Vladimír 2266F ½ - ½ 2153F Blahynka Martin Bednář Jaromír (C) 2303F ½ - ½ 2185F Seidl Štěpán (H)
Vaněk Ladislav 2181F 0 - 1 2266F Nepomucký Ondřej (ZK) Kulovaná Eva 2251F 1 - 0 2210F Pokrupa Marek (H)
Beil Zdeněk 2253F 0 - 1 2248F Majer Jiří (H) Kratochvíl Josef 2264F 1 - 0 2223F Sedláček Oldřich
Neoral Antonín 2171F 0 - 1 2230F Ševčík Vladimír Škaroupka Jiří 2188F 1 - 0 2099F Turner Radek
Krejčí Jan (K) 2199F 0 - 1 2202F Skácelík Petr Tesař Jan 2087F ½ - ½ 2240F Žigo Viktor (K)
  3 : 5     5 : 3  
Tabulka po 10. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Šachový klub Karviná “A“ 9 0 1 27 50.0 32
2. ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 7 0 3 21 44.0 26
3. SK Slavia Orlová “A“ 6 2 2 20 47.5 30
4. ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 6 1 3 19 41.5 23
5. Beskydská šachová škola o.s. “B“ 4 2 4 14 41.0 23
6. A64 PROCLIENT Grygov “B“ 4 2 4 14 38.0 23
7. Slavia Kroměříž “A“ 4 1 5 13 41.5 25
8. ŠK Staré Město “A“ 4 1 5 13 39.5 22
9. ŠK Zlín “A“ 3 2 5 11 40.0 28
10. Tatran Litovel “B“ 3 2 5 11 33.0 19
11. ŠK Gordic Jihlava 1 4 5 7 36.0 20
12. 2222 ŠK Polabiny “B“ 0 1 9 1 28.0 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.