Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 9.kolo 17.03.13

I v devátém kole 1.ligy západ pokračovaly Polabiny A ve vítězném trendu posledních kol a získaly další tři důležité body po vítězství 5,5:2,5 nad Vršovicemi.
Další výsledky: Lysá n/L. B - Vyšehrad 6,5:1,5, Hradec Králové - Kobylisy 3,5:4,5, Pankrác - České Budějovice 4:4, Poštovní Spořitelna - Jičín 4:4, Holdia - Nový Bor B 5,5:2,5


1. ČL 2012/2013 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 17. 03. 2013
JOLY Lysá nad Labem B – ŠK Sokol Vyšehrad 2222 ŠK Polabiny A – Sokol Praha – Vršovice
Rozhodčí: Saeckl Petr Rozhodčí: Volf Jaroslav
1. Sergeev V. C 2475 0:1 Dočekal J. H 2321 1. Hrabuša M. C 2330 0:1 Sodoma J. H 2380
2. Meduna E. 2416 1:0 Chloupek S. 2325 2. Roško L. H 2311 1:0 Svatoš J. 2284
3. Priehoda V. 2414 1:0 Petrán P. C 2277 3. Novotný M. 2274 0:1 Matras O. 2260
4. Špaček P. 2399 1/2 Straka V. H 2285 4. Němec P. H 2211 1:0 Šeleljo D. 2252
5. Neckář L. 2360 1:0 Vichnar D. 2233 5. Bujnoch R. 2207 1/2 Kubečka D. H 2218
6. Jurásek M. 2306 1:0 Tichý V. 2237 6. Lahner J. 2291 1:0 Markovič M. 2194
7. Baláček T. 2217 1:0 Boukal P. 2221 7. Macháň J. 2078 1:0 Kohout V. 2144
8. Postupa P. 2146 1:0 Vodička V. 2124 8. Kožúšek D. 2043 1:0 Erban T. 2142
6.5 : 1.5 5.5 : 2.5
TJ Slavia Hradec Králové – TJ Sokol Praha – Kobylisy TJ Pankrác – QCC České Budějovice
Rozhodčí: Bielavský Jiří Rozhodčí: Jakuš Lubomír
1. Nun J. 2376 1/2 Šimek P. H 2347 1. Jirovský M. H 2453 1/2 Vokáč M. H 2471
2. Možný M. H 2329 0:1 Jančařík J. 2242 2. Svoboda S. 2334 0:1 Vybíral Z. 2193
3. Kraus T. H 2290 1:0 Kopta P. 2303 3. Doležal R. 2359 1/2 Cuhra M. 2236
4. Prymula R. 2263 1/2 Folk P. H 2228 4. Polášek J. 2314 1:0 Blažek J. H 2212
5. Ringel Z. H 2266 1/2 Dvořák J. 2203 5. Gregor J. H 2261 0:1 Richtrová E. 2216
6. Döring R. 2186 1/2 Paulovič M. 2138 6. Pešout J. 2235 1/2 Nídl P. 2205
7. Roj M. 2187 1/2 Janda J. 2192 7. Vokoun J. 2208 1/2 Rajnyš V. H 2040
8. Novák R. 2132 0:1 Chmel K. 2064 8. Řezníček T. 2253 1:0 Vacek M. 2043
3.5 : 4.5 4 : 4
ŠK ERA Poštovní spořitelna – ŠK AD Jičín ŠK Holdia DP Praha B – 1. Novoborský ŠK B
Rozhodčí: Háse Pavel Rozhodčí: Šimeček Alexej
1. Bernášek J. H 2506 1/2 Malaniuk V. C 2527 1. Petényi T. C 2457 1/2 Kulhánek T. H 2387
2. Černoušek L. H 2434 1/2 Rausis I. H 2511 2. Mazur Š. C 2388 0:1 Kochetkova J. C 2304
3. Jirka J. H 2411 1:0 Rašík V. H 2516 3. Kourousis E. C 2354 1:0 Kučera P. 2379
4. Studnička T. 2388 0:1 Spirin O. 2472 4. Michálek J. 2308 0:1 Vrána J. 2275
5. Vávra P. 2376 1/2 Vološin L. 2426 5. Freisler P. 2313 1:0 Braun M. H 2232
6. Havlíková K. 2310 1/2 Juřek J. 2318 6. Bednář M. 2270 1:0 Jínová L. 2096
7. Řehořek M. 2304 1/2 Fajman P. 2288 7. Tuma J. 2275 1:0 Novotný V. 2149
8. Kovář V. 2263 1/2 Urban Z. 2152 8. Česal J. 2199 1:0 Boleslav P. 2076
4 : 4 5.5 : 2.5
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Holdia DP Praha B 9 8 0 1 24 44 : 28 32
2. ŠK ERA Poštovní spořitelna 9 6 2 1 20 44.5 : 27.5 28
3. ŠK AD Jičín 9 5 3 1 18 41.5 : 30.5 21
4. JOLY Lysá nad Labem B 9 5 2 2 17 45.5 : 26.5 30
5. 1. Novoborský ŠK B 9 4 1 4 13 36.5 : 35.5 25
6. TJ Pankrác 9 3 4 2 13 36.5 : 35.5 19
7. TJ Slavia Hradec Králové 9 4 1 4 13 32.5 : 39.5 18
8. 2222 ŠK Polabiny A 9 3 1 5 10 31 : 41 19
9. QCC České Budějovice 9 2 2 5 8 32 : 40 20
10. TJ Sokol Praha – Kobylisy 9 2 1 6 7 32 : 40 16
11. ŠK Sokol Vyšehrad 9 1 2 6 5 27.5 : 44.5 13
12. Sokol Praha – Vršovice 9 1 1 7 4 28.5 : 43.5 15

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.