Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 10.kolo 07.04.13

V desátém kole 1.ligy západ si Polabiny A zajely do Lysé n/L. pro dodatečnou nadílku od místního B družstva v podobě 6:2, přesto však zůstaly na nesestupovém místě a mají velkou šanci na něm zůstat i po posledním kole.
Další výsledky: Vyšehrad - Nový Bor B 4:4, Jičín - Holdia 4:4, České Budějovice - Poštovní spořitelna 2:6, Kobylisy - Pankrác 1:7, Vršovice - Hradec Králové 2,5:5,5
Ve hře o prvenství zůstávají ještě dvě družstva, z nichž i přes dnešní ztrátu dvou bodů má lepší vyhlídky Holdia Praha. Se sestupem se už musí smířit Vršovice, další dva sestupující ze čtyř kandidátů určí až poslední kolo.


1. ČL 2012/2013 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 07. 04. 2013
ŠK Sokol Vyšehrad – 1. Novoborský ŠK B ŠK AD Jičín – ŠK Holdia DP Praha B
Rozhodčí: Jakuš Lubomír Rozhodčí: Malec Jan
1. Dočekal J. H 2321 1/2 Kulhánek T. H 2387 1. Rašík V. H 2516 1:0 Bindrich F. C 2532
2. Vlasák L. H 2330 1:0 Kochetkova J. C 2304 2. Vološin L. 2426 1/2 Petényi T. C 2457
3. Chloupek S. 2325 1/2 Kučera P. 2379 3. Juřek J. 2318 1/2 Přibyl J. 2314
4. Netušil M. 2323 1/2 Vrána J. 2275 4. Schula M. H 2291 0:1 Kourousis E. C 2354
5. Jaček M. H 2226 1:0 Vaculík M. 2277 5. Fajman P. 2288 1:0 Freisler P. 2313
6. Tichý V. 2237 0:1 Oreský J. 2255 6. Fiala J. 2207 0:1 Bednář M. 2270
7. Boukal P. 2221 0:1 Kučera P. 2202 7. Novotný J. 2165 1:0 Tuma J. 2275
8. Pilař M. 2252 1/2 Braun M. H 2232 8. Urban Z. 2152 0:1 Česal J. 2199
4 : 4 4 : 4
QCC České Budějovice – ŠK ERA Poštovní spořitelna TJ Sokol Praha – Kobylisy – TJ Pankrác
Rozhodčí: Durchan Milan Rozhodčí: Fischl Richard
1. Vokáč M. H 2471 1/2 Bernášek J. H 2506 1. Šimek P. H 2347 0:1 Jirovský M. H 2453
2. Vybíral Z. 2193 1:0 Černoušek L. H 2434 2. Hinks-Edwards  H 2414 0:1 Svoboda S. 2334
3. Blažek J. H 2212 0:1 Jirka J. H 2411 3. Jančařík J. 2242 1/2 Doležal R. 2359
4. Richtrová E. 2216 0:1 Studnička T. 2388 4. Kopta P. 2303 1/2 Polášek J. 2314
5. Nídl P. 2205 0:1 Vávra P. 2376 5. Folk P. H 2228 0:1 Gregor J. H 2261
6. Nejdl E. 2017 1/2 Havlíková K. 2310 6. Dvořák J. 2203 0:1 Vokoun J. 2208
7. Vacek M. 2043 0:1 Řehořek M. 2304 7. Janda J. 2192 0:1 Kratochvíl J. 2140
8. Hess P. 1894 0:1 Příborský J. 2351 8. Chmel K. 2064 0:1 Plešek J. 2130
2 : 6 1 : 7
Sokol Praha – Vršovice – TJ Slavia Hradec Králové JOLY Lysá nad Labem B – 2222 ŠK Polabiny A
Rozhodčí: Matyska Jiří Rozhodčí: Saeckl Petr
1. Sodoma J. H 2380 1/2 Petr M. H 2521 1. Sergeev V. C 2475 1:0 Hrabuša M. C 2330
2. Svatoš J. 2284 1/2 Nun J. 2376 2. Meduna E. 2416 1/2 Roško L. H 2311
3. Matras O. 2260 0:1 Možný M. H 2329 3. Priehoda V. 2414 1/2 Novotný M. 2274
4. Šeleljo D. 2252 0:1 Kraus T. H 2290 4. Špaček P. 2399 1/2 Bujnoch R. 2207
5. Markovič M. 2194 0:1 Prymula R. 2263 5. Šuráň J. 2360 1:0 Půlpán J. 2099
6. Kohout V. 2144 1/2 Roj M. 2187 6. Neckář L. 2360 1:0 Kožúšek D. 2043
7. Erban T. 2142 0:1 Nun J. 2236 7. Londýn R. 2339 1:0 Navrátil F. 2162
8. Toulec S. 2116 +:- 0 0 8. Postupa P. 2146 1/2 Hrdina R. H 2007
2.5 : 5.5 6 : 2
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Holdia DP Praha B 10 8 1 1 25 48 : 32 35
2. ŠK ERA Poštovní spořitelna 10 7 2 1 23 50.5 : 29.5 33
3. JOLY Lysá nad Labem B 10 6 2 2 20 51.5 : 28.5 34
4. ŠK AD Jičín 10 5 4 1 19 45.5 : 34.5 24
5. TJ Pankrác 10 4 4 2 16 43.5 : 36.5 25
6. TJ Slavia Hradec Králové 10 5 1 4 16 38 : 42 22
7. 1. Novoborský ŠK B 10 4 2 4 14 40.5 : 39.5 27
8. 2222 ŠK Polabiny A 10 3 1 6 10 33 : 47 19
9. QCC České Budějovice 10 2 2 6 8 34 : 46 21
10. TJ Sokol Praha – Kobylisy 10 2 1 7 7 33 : 47 16
11. ŠK Sokol Vyšehrad 10 1 3 6 6 31.5 : 48.5 15
12. Sokol Praha – Vršovice 10 1 1 8 4 31 : 49 16

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.