Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 11.kolo 21.04.13

V jedenáctém kole 1.ligy západ přehrály Polabiny A doma Vyšehrad 5:3 a odsoudily ho k sestupu do 2.ligy.
Další výsledky: Hradec Králové - Lysá n/L. B 3,5:4,5, Pankrác -Vršovice 6:2, Poštovní spořitelna - Kobylisy 5,5:2,5, Holdia - České Budějovice 3:5 (!), Nový Bor B - Jičín 3,5:4,5
Teprve poslední kolo rozhodlo nejen o sestupu Vyšehradu a Kobylis, ale i o postupujícím, kterým se po klopýtnutí Holdie se zachraňujícími se Českými Budějovicemi poněkud nečekaně stala Poštovní spořitelna !!


1. ČL 2012/2013 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 21. 04. 2013
2222 ŠK Polabiny A – ŠK Sokol Vyšehrad TJ Slavia Hradec Králové – JOLY Lysá nad Labem B
Rozhodčí: Janeček František Rozhodčí: Bielavský Jiří
1. Hrabuša M. C 2330 1:0 Dočekal J. H 2321 1. Petr M. H 2521 1:0 Meduna E. 2416
2. Roško L. H 2311 1/2 Vlasák L. H 2330 2. Nun J. 2376 1/2 Likavský T. C 2449
3. Novotný M. 2274 1:0 Chloupek S. 2325 3. Možný M. H 2329 1/2 Priehoda V. 2414
4. Jarábek V. H 2216 0:1 Petrán P. C 2277 4. Kraus T. H 2290 0:1 Špaček P. 2399
5. Bujnoch R. 2207 1:0 Boukal P. 2221 5. Döring R. 2186 1/2 Šuráň J. 2360
6. Půlpán J. 2099 1/2 Pilař M. 2252 6. Jezbera J. 2173 0:1 Neckář L. 2360
7. Macháň J. 2078 1:0 Vaněk P. 2219 7. Nun J. 2236 1:0 Londýn R. 2339
8. Kožúšek D. 2043 0:1 Chalupa I. 2167 8. Novák R. 2132 0:1 Baláček T. 2217
5 : 3 3.5 : 4.5
TJ Pankrác – Sokol Praha – Vršovice ŠK ERA Poštovní spořitelna – TJ Sokol Praha – Kobylisy
Rozhodčí: Doležalová Irena Rozhodčí: Fischl Richard
1. Jirovský M. H 2453 1:0 Sodoma J. H 2380 1. Bernášek J. H 2506 1/2 Šimek P. H 2347
2. Svoboda S. 2334 1/2 Svatoš J. 2284 2. Černoušek L. H 2434 1:0 Jančařík J. 2242
3. Polášek J. 2314 1:0 Matras O. 2260 3. Jirka J. H 2411 1:0 Kopta P. 2303
4. Gregor J. H 2261 1:0 Šeleljo D. 2252 4. Studnička T. 2388 1/2 Folk P. H 2228
5. Pešout J. 2235 1:0 Srba M. 2167 5. Vávra P. 2376 1:0 Dvořák J. 2203
6. Vokoun J. 2208 1/2 Markovič M. 2194 6. Havlíková K. 2310 1/2 Janda J. 2192
7. Kratochvíl J. 2140 1/2 Kohout V. 2144 7. Řehořek M. 2304 1/2 Routner J. 2118
8. Plešek J. 2130 1/2 Toulec S. 2116 8. Kovář V. 2263 1/2 Chmel K. 2064
6 : 2 5.5 : 2.5
ŠK Holdia DP Praha B – QCC České Budějovice 1. Novoborský ŠK B – ŠK AD Jičín
Rozhodčí: Šimeček Alexej Rozhodčí: Pletánek Danouš
1. Mazur Š. C 2388 1/2 Vokáč M. H 2471 1. Kulhánek T. H 2387 1/2 Rašík V. H 2516
2. Přibyl J. 2314 1/2 Lechtýnský J. 2385 2. Kučera P. 2379 0:1 Spirin O. 2472
3. Kourousis E. C 2354 1/2 Tupý M. 2279 3. Vrána J. 2275 1:0 Vološin L. 2426
4. Freisler P. 2313 1:0 Vybíral Z. 2193 4. Vaculík M. 2277 0:1 Juřek J. 2318
5. Bednář M. 2270 0:1 Cuhra M. 2236 5. Kučera P. 2202 0:1 Schula M. H 2291
6. Tuma J. 2275 0:1 Richtrová E. 2216 6. Braun M. H 2232 1:0 Fajman P. 2288
7. Varga D. C 2289 0:1 Nejdl E. 2017 7. Novotný V. 2149 0:1 Novotný J. 2165
8. Česal J. 2199 1/2 Vacek M. 2043 8. Boleslav P. 2076 1:0 Urban Z. 2152
3 : 5 3.5 : 4.5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK ERA Poštovní spořitelna 11 8 2 1 26 56 : 32 36
2. ŠK Holdia DP Praha B 11 8 1 2 25 51 : 37 36
3. JOLY Lysá nad Labem B 11 7 2 2 23 56 : 32 37
4. ŠK AD Jičín 11 6 4 1 22 50 : 38 28
5. TJ Pankrác 11 5 4 2 19 49.5 : 38.5 29
6. TJ Slavia Hradec Králové 11 5 1 5 16 41.5 : 46.5 24
7. 1. Novoborský ŠK B 11 4 2 5 14 44 : 44 30
8. 2222 ŠK Polabiny A 11 4 1 6 13 38 : 50 23
9. QCC České Budějovice 11 3 2 6 11 39 : 49 24
10. TJ Sokol Praha – Kobylisy 11 2 1 8 7 35.5 : 52.5 16
11. ŠK Sokol Vyšehrad 11 1 3 7 6 34.5 : 53.5 17
12. Sokol Praha – Vršovice 11 1 1 9 4 33 : 55 16

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.