Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 11.kolo 24.03.13

V jedenáctém kole 2.ligy skupina D zbývalo rozřešit už jen otázku třetího sestupujícího, kterým se v přímém souboji o sestup s Ústím n/O. stal Šumperk díky prohře 4,5:3,5.
Další výsledky: Chrudim - Polabiny D 5:3, Rychnov n/Kn. - Vysoké Mýto 4:4, Náchod - Velké Losiny 5:3, Olomouc - Hradec Králové B 4,5:3,5, Česká Třebová - Rapid Pardubice 4:4
Vítězem a postupujícím do 1.ligy se stalo družstvo ŠO Chrudim - Blahopřejeme !!!, sestupují Česká Třebová, Náchod a Šumperk.


2. ČL 2012/2013 – SKUPINA D 
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 24. 03. 2013
TJ ŠO Chrudim – 2222 ŠK Polabiny C Panda Rychnov nad Kněžnou – ŠK Vysoké Mýto
Rozhodčí: Němec Pavel Rozhodčí: Daniel Jiří
1. Novotný M. H 2274 1:0 Hostinský J. 2221 1. Siembab B. C 2275 1/2 Sabol M. 2341
2. Němec P. 2211 0:1 Mojžíš J. V 2163 2. Ringel Z. 2266 1:0 Vařejčko J. H 2237
3. Hlaváček R. 2262 1/2 Navrátil F. 2162 3. Kracík T. 2157 0:1 Baláček T. H 2217
4. Bujnoch R. H 2207 1:0 Kourek J. 2133 4. Goluch P. C 2272 1:0 Kosek J. 2104
5. Komárek D. 2164 1:0 Trojan L. 2010 5. Kožúšek D. H 2043 1/2 Fiedler B. H 2111
6. Malivánek J. 2178 1:0 Just P. 2053 6. Machlowski S. 2181 1/2 Doseděl J. 2083
7. Koníček P. 2044 0:1 Melichar V. 1815 7. Novotný J. 2131 1/2 Ptáček L. 2128
8. Komárková M. H 2063 1/2 Nešpůrek P. 1800 8. Pirklová H. 2088 0:1 Lipavský D. 1991
5 : 3 4 : 4
TJ Náchod – Sokol Lázně Velké Losiny Agentura Garde Calcio Olomouc – Slavia H. Králové B
Rozhodčí: Čechura Petr Rozhodčí: Prokopová Jiřina
1. Velecký V. H 2153 0:1 Červený M. H 2328 1. Cagašík T. H 2259 0:1 Nun J. V 2376
2. Čechura P. 2201 1/2 Jedlička A. H 2224 2. Beil Z. H 2253 1/2 Špaček L. H 2208
3. Mojžíš J. 2136 1/2 Stárek S. 2013 3. Neoral A. H 2171 1/2 Döring R. 2186
4. Cerha M. 2082 1:0 Malý M. 2143 4. Šobáň J. 2155 1/2 Novák R. 2132
5. Nývlt O. 1980 1:0 Gnida P. 1927 5. Švancara P. 2127 1/2 Tichý M. 2013
6. Štěpán M. H 2086 1/2 Alfimov I. H 1961 6. Zbořil T. 2138 1:0 Jaeger L. 2013
7. Novotný J. 1959 1:0 Hastík S. 2024 7. Trávníček P. 2138 1:0 Marek P. 1917
8. Dostál P. H 2105 1/2 Vaculík J. 1862 8. Gerych J. 2046 1/2 Steiner P. 1886
5 : 3 4.5 : 3.5
ŠKÚstí nad Orlicí – T.J. Sokol Šumperk Lokomotiva Česká Třebová – ŠK Rapid Pardubice B
Rozhodčí: Šmajzr Martin Rozhodčí: Borek Pavel
1. Šmajzr M. 2208 1/2 Valenta V. 2169 1. Šimek J. 2192 1/2 Hlavnička J. H 2211
2. Pekař V. H 2157 0:1 Sohr V. 2094 2. Výprachtický D. H 2092 1/2 Smutný J. H 2146
3. Zeinert M. 2134 1/2 Strašil P. H 2094 3. Hrabal M. H 2100 1/2 Sýkora J. 2109
4. Pečinka M. 2087 1:0 Růžička M. 2059 4. Hurt L. 2109 1/2 Veselý T. H 2140
5. Holásek P. 2048 1:0 Doležel J. 2061 5. Vondra L. 2006 1/2 Petuchov S. 2163
6. Mareš P. 1988 1/2 Opravil K. H 2024 6. Krátký J. 1977 1/2 Kastner O. 2092
7. Švub J. 1970 1/2 Stratil P. 2115 7. Šimek Z. 1873 1/2 Kraus O. 2031
8. Volf J. 2126 1:0 Vicenec R. 2049 8. Borek P. 1918 1/2 Kastner V. 1990
5 : 3 4 : 4
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim 11 10 0 1 30 55.5 : 32.5 36
2. ŠK Vysoké Mýto 11 7 3 1 24 53.5 : 34.5 31
3. Panda Rychnov nad Kněžnou 11 7 1 3 22 52.5 : 35.5 39
4. TJ Sokol Lázně Velké Losiny 11 6 2 3 20 50.5 : 37.5 29
5. TJ Slavia Hradec Králové B 11 6 2 3 20 48.5 : 39.5 31
6. Agentura Garde Olomouc 11 4 3 4 15 47 : 41 24
7. 2222 ŠK Polabiny C 11 4 2 5 14 43 : 45 23
8. Šachový klub Ústí nad Orlicí 11 4 1 6 13 38 : 50 21
9. ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 11 3 2 6 11 35 : 53 14
10. T.J. Sokol Šumperk 11 3 0 8 9 36.5 : 51.5 17
11. TJ Náchod 11 2 2 7 8 37 : 51 21
12. TJ Loko Česká Třebová 11 0 2 9 2 31 : 57 13

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.