Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Velikonoční bleskový turnaj Městečko Trnávka 30.03.13

V sobotu 30.března 2013 se v Městečku Trnávka uskutečnil již 29.ročník Velikonočního bleskového turnaje, kterého se zúčastnilo 93 hráčů z 31 oddílů. Třetí prvenství v řadě za sebou vybojoval FM Martin Červený z Polabin a získal tak do trvalého vlastnictví putovní pohár - Blahopřejeme !! Druhý skončil FM Marian Sabol a třetí Luboš Ptáček (oba Vysoké Mýto).


29. ročník bleskového šachu Městečko Trnávka 
Konečné pořadí po 16 kolech
Poř.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 FM Červený Martin  2344 2222 ŠK Polabiny 14,5 140,5 162,5 146,25
2 FM Sabol Marian  2338 ŠK Vysoké Mýto 14,5 140 162,5 143
3   Ptáček Luboš  2124 ŠK Vysoké Mýto 12 141,5 164 113
4   Zapletal Jiří  2036 Sokol Přemyslovice 11,5 141,5 162,5 108
5 CM Strašil Pavel  2093 Tatran Litovel 11 138,5 159 103,5
6   Fojtík Tomáš  2050 TJ Podlužan Prušánky 10,5 137 159 96,5
7   Handl Martin  2095 Spartak Adamov 10 142 162,5 92,25
8   Závůrka Roman  2148 Sportovní klub Prostějov 10 139,5 161,5 89,75
9   Cagašík Tomáš  2266 Slavia Kroměříž 10 138,5 160 92,5
10   Petráž Martin  2027 TJ Lokomotiva Česká Třebová 10 138 159 89,25
11   Hácha Aleš  2072 Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. 10 130,5 152 88,75
12   Navrátil František  2158 2222 ŠK Polabiny 10 127,5 148 85,5
13   Brázdil Roman  2109 Sokol Postoupky 10 120,5 138,5 81,5
14   Chládek Vlastimil  2099 ŠK GARDE Lipovec 10 120,5 137,5 83,5
15   Sojka Aleš  2118 Slavia Kroměříž 9,5 141,5 163,5 86,25
16   Výprachtický David  2142 SK Žamberk 9,5 133 155 84,5
17   Kašparovský Petr  1832 Sokol Konice 9,5 130 151,5 81
18   Dočekal Aleš  1926 Sportovní klub Prostějov 9,5 119 135 75,75
19   Prax Ivo  1916 TJ Lokomotiva Česká Třebová 9,5 118 133 75,75
20   Hubený Pavel  1765 Makkabi Boskovice 9,5 115 129 70,25
21   Ošťádal Josef  1832 Sokol Přemyslovice 9,5 113 128 73
22   Krušina Patrik  1908 ŠK Svitavy 9 126,5 142,5 75,5
23 FM Jedlička Aleš  2231 2222 ŠK Polabiny 9 125,5 147,5 77
24   Kastner Oldřich  2095 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 9 125 146,5 75,5
25   Paščenko Jaromír  2119 TJ Štefanydes Polička 9 124 145 75,5
26   Sojma Zdeněk  1951 TJ Slovan Moravská Třebová 9 123,5 140,5 74,25
27   Hurt Lukáš  2109 TJ Lokomotiva Česká Třebová 9 122,5 144 74,5
28   Boháček Milan  1821 Makkabi Boskovice 9 118,5 135,5 73,25
29   Kastner Vojtěch  1966 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 9 115 132 68,25
30   Adámek Vladimír  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 9 115 131 68,5
31   Pavera Vít  2000 Orel Opava 9 107,5 118,5 58,5
32   Krátký Josef  1975 TJ Lokomotiva Česká Třebová 8,5 130,5 151,5 73
33   Petřík Petr  1988 Slavia Kroměříž 8,5 126,5 145 71,5
34   Šmajzr Martin  2205 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8,5 123 142 70,25
35   Volf Jaroslav  2120 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8,5 120,5 137 73
36   Kučera Jan  1954 TJ Spartak Choceň 8,5 118,5 135,5 67,25
37   Mareš Jan  1938 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8,5 118,5 132,5 63,75
38   Trojan Luboš  1981 2222 ŠK Polabiny 8,5 117 137,5 64,5
39   Lhotský Michal  2123 TJ Praha-Pankrác 8,5 116,5 133,5 65,5
40   Hloušek Zdeněk  1938 ŠK GARDE Lipovec 8,5 116,5 132,5 67
41   Reichl Roman  1822 Loko Zábřeh 8,5 109 124 60,75
42   Kubišta Ladislav  1895 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8,5 104 116 56
43   Gajdoš Daniel  1910 Jevíčko 8 125,5 144 63
44   Kalousek Vladimír  2017 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8 118 134,5 62,25
45   Fiala Jiří  1942 Sportovní klub Prostějov 8 115,5 133,5 61
46   Kylar Pavel  1818 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8 113,5 131,5 61,5
47   Trimmel Bohuslav  1751 Sportovní klub Prostějov 8 113 128 59,25
48   Schaffer Ondřej  1766 TJ Štefanydes Polička 8 111 126 57,5
49   Špičák Petr  1765 TJ Sloup 8 111 125,5 51,5
50   Nedelčev Radim  1608 ŠK Vysoké Mýto 8 110 123,5 55,5
51   Kozák David  1765 ŠK Svitavy 8 108,5 122,5 55,75
52   Burian Michal  1830 Sokol Městečko Trnávka 8 106 121,5 55,5
53   Krušina Adolf  1484 ŠK Svitavy 8 97,5 108 49,75
54   Krupica Zdeněk  1518 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 8 91 101,5 45,5
55   Blümelová Zdeňka  1946 Slavia Kroměříž 7,5 122,5 139 59,75
56   Meleshko Andriy  1943 TJ Slovan Moravská Třebová 7,5 115 131 54,25
57   Antošovský Vlastimil  1737 Jevíčko 7,5 110 123,5 54,5
58   Prucek Ladislav  1842 Sokol Přemyslovice 7,5 107 127,5 52,25
59   Mareš st. Petr  2012 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7,5 107 122,5 54,5
60   Čermák Miroslav  1913 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 7,5 105,5 122 50,75
61   Dvořák Eduard  1714 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 7,5 104,5 118,5 46,75
62   Marinov Peter  1828 ŠK Vysoké Mýto 7,5 101 114,5 50,25
63   Němec Karel  1717 TJ Sloup 7,5 98 113,5 44,25
64   Hradský Aleš  1697 Sportovní klub Prostějov 7 113 129 53,25
65   Grepl Pavel  1889 TJ Slovan Moravská Třebová 7 108 123 48,5
66   Mareš ml. Petr  1692 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7 107 118 42,25
67   Zemánek Jan  1912 Jevíčko 7 105,5 119,5 47,25
68   Maděra Stanislav  1769 ŠK Svitavy 7 102,5 117,5 46,25
69   Helebrand Zdeněk  1523 TJ Sloup 7 102,5 116,5 44,25
70   Glembek Bohumír  1733 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7 101,5 115,5 42
71   Liebl Pavel  1623 Jevíčko 7 99,5 111 38,75
72   Zapletal Karel  1643 Jevíčko 7 89 102 34,5
73   Vencl Jiří  1597 TJ Lokomotiva Česká Třebová 7 82 92 35,5
74   Veselý Miroslav  1707 Makkabi Boskovice 6,5 109 126,5 46
75   Pešek Roman  1735 DP Praha 6,5 101,5 118 43,25
76   Sedlák Ivo  1706 TJ Sloup 6,5 99,5 113,5 38,75
77   Ševčík Luboš  1772 ŠK GARDE Lipovec 6,5 98 112,5 42,5
78   Buchta Martin  1517 TJ Štefanydes Polička 6,5 97 110,5 42,5
79   Soška Květoslav  1314   6,5 94 105 32,5
80   Šmajzrová Kateřina  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6,5 93 106 39
81   Kubíček Martin  1554 Loko Zábřeh 6,5 91,5 104 34,5
82   Bušina Vilém  1512 Sokol Městečko Trnávka 6,5 87 98 33,75
83   Drápela Jiří  1100 TJ Štefanydes Polička 6,5 80 90,5 28
84   Chvojka Antonín  1827 TJ Slovan Moravská Třebová 6 99 113 38
85   Řehák Josef  1493 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 6 94,5 108 35,5
86   Rábek Vlastimil  1745 ŠK Loštice 6 90 101,5 29,25
87   Chládek Václav  2052 ŠK GARDE Lipovec 5,5 104 115 42,25
88   Reichl Luboš  1342 Loko Zábřeh 5,5 89,5 102,5 26
89   Vodička Martin  1100 ŠK Svitavy 5,5 82,5 92 27,25
90   Houška František  1346 TJ Štefanydes Polička 4,5 86,5 97,5 17
91   Mrázek Tomáš  1000 Městečko Trnávka 4,5 83,5 93 18,5
92   Lhotský František  1000 Sokol Buštěhrad 4 84 94 14
93   Pařil Martin  1000 Městečko Trnávka 2 87,5 100 6,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.