Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Chvaletická šachová Olympiáda - 4.turnaj 06.04.13

V sobotu 6.dubna 2013 se ve Chvaleticích uskutečnil závěrečný 4.turnaj Chvaletické šachové Olympiády 2013, kterého se zúčastnilo 34 žáků.
Turnaji už počtvrté kraloval bezchybný Dominik Řezníček (který ani tentokrát neztratil ani půlku a opět zvítězil s plným počtem bodů) před Martinem Burešem a Janem Nešpůrkem (všichni Polabiny).
Mezi mladšími žáky byl nejúspěšnější Vojtěch Váňa z Polabin před Janem Jirouškem z České Třebové a Josefem Laurynem z Přelouče.
Mezi dívkami byla nejlepší Marie Kronowetterová z Poděbrad před Soňou Leksovou z České Třebové a Eliškou Stárkovou z Přelouče, nejlepším supermladším žákem byl Rostislav Štěpánek z Klánovic a z domácích nadějí vynikl Vladimír Chudý z Ronova n/D..


Chvaletická šachová olympiáda 2013
4.turnaj
Konečné pořadí
Poř. St.č. Jméno Rtg Narozen(a) Sk. Typ Poh. Klub Body BH. BH.
1 1 Řezníček Dominik 1666 26.03.1998 s     2222 ŠK Polabiny 9,0 53,0 41,0
2 2 Bureš Martin 1649 06.08.1998 s     2222 ŠK Polabiny 7,0 49,0 37,0
3 6 Nešpůrek Jan 1250 11.10.2001 s     2222 ŠK Polabiny 6,5 50,5 37,5
4 26 Prokop Matěj 1000 14.12.2000 s n   DDM Přelouč 6,0 54,0 40,5
5 3 Formánek Matěj 1250 29.10.2000 s     2222 ŠK Polabiny 6,0 53,0 40,5
6 5 Kronowetter Bořivoj 1250 01.08.2000 s     DDM Symfonie Poděbrady 6,0 50,5 40,0
7 13 Váňa Vojtěch 1100 27.08.2003 m     2222 ŠK Polabiny 6,0 45,5 33,5
8 4 Jiroušek Jan 1250 08.01.2004 m     TJ Lokomotiva Česká Třebová 5,5 48,5 36,5
9 22 Lauryn Josef 1000 16.02.2003 m n   DDM Přelouč 5,0 49,0 36,5
10 8 Kronowetter Aleš 1100 16.07.2002 m     DDM Symfonie Poděbrady 5,0 45,0 35,5
11 28 Sotona Ivan 1000 21.06.1997 s n   DDM Přelouč 5,0 45,0 34,5
12 18 Kronowetterová Marie 1000 18.08.1998 s n F DDM Symfonie Poděbrady 5,0 44,0 31,5
13 15 Chudý Vladimír 1000 15.12.2001 s nd   ZŠ Ronov n/D. 5,0 43,0 33,5
14 25 Petržílka Radek 1000 16.04.2002 m nd   ZŠ Ronov n/D. 5,0 42,0 34,5
15 7 Hylena Ondřej 1100 15.12.2002 m     TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 44,5 34,0
16 27 Rožek Jan 1000 22.09.2004 m nd   ZŠ Třemošnice 4,5 41,0 31,5
17 17 Hlína Adam 1000 26.10.2004 m nd   ZŠ Třemošnice 4,5 40,5 31,5
18 10 Leksová Soňa 1100 27.05.2004 m   F TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 37,0 29,0
  11 Nikolinko Tomáš 1100 15.07.2003 m     TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 37,0 29,0
20 9 Leksa Roman 1100 25.11.2002 m     TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 37,0 29,0
21 24 Míšek Ondřej 1000 27.05.2001 s nd   ZŠ Chvaletice 4,0 43,5 33,0
22 12 Syrový Ondřej 1100 20.04.2003 m     TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,0 39,5 29,5
23 33 Šebestián Miloš 1000 12.01.2001 s n   DDM Přelouč 4,0 30,0 25,0
24 34 Štěpánek Rostislav 1000 19.03.2005 sm n   ZŠ Klánovice 4,0 29,5 25,0
25 30 Tlapák Marek 1000 02.02.2005 sm nd   ZŠ Třemošnice 3,5 36,5 28,5
26 14 Bohuněk Ondřej 1000 13.08.2000 s nd   ZŠ Chvaletice 3,5 34,5 29,0
27 31 Urban Martin 1000 08.05.2005 sm nd   ZŠ Třemošnice 3,5 32,0 26,0
28 29 Stárková Eliška 1000 07.06.2005 sm n F DDM Přelouč 3,5 31,0 26,0
29 20 Křemenáková Lenka 1000 17.12.2000 s nd F ZŠ Chvaletice 3,5 29,0 23,0
30 21 Lauryn Jakub 1000 20.09.2006 sm n   DDM Přelouč 3,0 35,0 27,5
31 19 Křemenák Lukáš 1000 05.05.2004 m nd   ZŠ Chvaletice 3,0 33,5 26,5
32 23 Maňáková Mira 1000 13.01.2002 m nd F ZŠ Chvaletice 3,0 32,5 27,5
33 32 Urbanová Lucie 1000 22.06.2002 m nd F ZŠ Třemošnice 1,5 32,0 26,0
34 16 Havlíčková Markéta 1000 20.02.2003 m nd F ZŠ Chvaletice 0,0 29,5 24,0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.