Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Elo FIDE ke dni 1.5.2013 02.05.13

Ke dni 1.května 2013 byla zveřejněna další listina Elo FIDE, která zohledňuje zejména všechny výsledky již ukončených dlouhodobých soutěží družstev a je na ní uvedeno již 311 aktivních hráčů našeho kraje..


Poř. Přiíjmení a jméno Narozen Elo FIDE Oddíl/klub
1 Bernášek Jan 31.05.86 2537 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Petr Martin 23.08.88 2523 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Votava Jan 29.11.74 2499 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Černoušek Lukáš 09.12.83 2476 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5 Jirovský Miloš 17.03.74 2466 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
6 Červený Martin 28.09.83 2357 2222 ŠK Polabiny
7 Roško Luboš 19.04.87 2332 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
8 Sabol Marian 18.08.66 2332 ŠK Vysoké Mýto
9 Bernard Borek 16.04.82 2324 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
10 Tůma Jiří 06.11.86 2318 TJ ŠO Chrudim
11 Lahner Jakub 14.01.84 2296 2222 ŠK Polabiny
12 Hošek Milan 21.07.71 2293 2222 ŠK Polabiny
13 Novotný Michal 26.04.78 2293 2222 ŠK Polabiny
14 Červený Petr 18.04.87 2285 TJ Štefanydes Polička
15 Pokorný Zdeněk 29.07.55 2275 TJ ŠO Chrudim
16 Prandstetter Eduard 15.12.48 2270 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
17 Pokorný Tomáš 22.10.69 2247 TJ Lanškroun
18 Bujnoch Radek 15.04.78 2239 2222 ŠK Polabiny
19 Jedlička Aleš 05.02.72 2238 2222 ŠK Polabiny
20 Němec Pavel 14.12.56 2228 TJ ŠO Chrudim
21 Hostinský Jiří 03.09.55 2212 2222 ŠK Polabiny
22 Hlaváček Robert 06.04.75 2211 TJ ŠO Chrudim
23 Efler David 01.05.72 2210 2222 ŠK Polabiny
24 Jarábek Vratislav 12.04.80 2202 TJ ŠO Chrudim
25 Šmajzr Martin 06.03.70 2202 Šachový klub Ústí nad Orlicí
26 Hlavnička Jiří 17.10.70 2199 2222 ŠK Polabiny
27 Mojžíš Jaroslav 14.02.43 2189 2222 ŠK Polabiny
28 Onderek David 26.07.70 2188 TJ ŠO Chrudim
29 Vařejčko Josef 13.09.64 2188 TJ Sokol Zaječice
30 Malivánek Jiří 16.04.69 2179 TJ ŠO Chrudim
31 Macháň Jan 22.07.97 2173 2222 ŠK Polabiny
32 Řezníček Jan 22.01.58 2172 ŠK Vysoké Mýto
33 Navrátil František 07.05.43 2168 2222 ŠK Polabiny
34 Trhal Tomáš 19.12.80 2162 ŠK Vysoké Mýto
35 Komárek David 20.07.76 2160 TJ ŠO Chrudim
36 Šilar Lubomír 10.02.54 2159 2222 ŠK Polabiny
37 Hrubeš Pavel 12.01.71 2156 TJ Lanškroun
38 Pekař Václav 30.03.86 2151 TJ Jiskra Litomyšl
39 Lorenc Oldřich 19.11.55 2136 TJ Štefanydes Polička
40 Kosek Jiří 17.08.60 2133 ŠK Vysoké Mýto
41 Petuchov Sergej 21.08.54 2128 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
42 Výprachtický David 14.11.93 2125 SK Žamberk
43 Hájek Lukáš 09.07.83 2124 TJ Sokol Zaječice
44 Zeinert Michal 15.09.89 2123 Šachový klub Ústí nad Orlicí
45 Novák Aleš 28.09.78 2122 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
46 Kourek Josef 25.03.65 2121 2222 ŠK Polabiny
47 Belobrad Ivan 30.05.66 2120 SK Žamberk
48 Ondráček Ondřej 07.01.87 2115 TJ CHS Chotěboř
49 Čižinský Petr 26.02.95 2114 2222 ŠK Polabiny
50 Hurt Lukáš 04.06.84 2110 TJ Lokomotiva Česká Třebová
51 Půlpán Jakub 02.06.98 2106 2222 ŠK Polabiny
52 Paščenko Jaromír 01.12.73 2103 TJ Štefanydes Polička
53 Volf Jaroslav 26.06.44 2102 Šachový klub Ústí nad Orlicí
54 Krys Jaromír 29.01.65 2096 TJ ŠO Chrudim
55 Sýkora Josef 16.03.46 2096 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
56 Ptáček Luboš 09.04.75 2095 ŠK Vysoké Mýto
57 Kolovratník Miloš 20.12.64 2093 TJ Lokomotiva Česká Třebová
58 Holásek Pavel 11.07.72 2090 Šachový klub Ústí nad Orlicí
59 Veselý Tomáš 05.01.71 2090 2222 ŠK Polabiny
60 Pečinka Martin 16.09.90 2083 Šachový klub Ústí nad Orlicí
61 Kastner Oldřich 09.02.61 2082 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
62 Černý Karel 15.05.37 2080 TJ Jablonné nad Orlicí
63 Makeš Martin 09.03.62 2079 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
64 Petrovič Pavel 06.01.69 2077 TJ ŠO Chrudim
65 Hájek Jiří 22.04.52 2074 TJ Sokol Zaječice
66 Zeman Martin 10.01.75 2073 TJ Jiskra Litomyšl
67 Kožúšek Daniel 19.04.99 2065 2222 ŠK Polabiny
68 Vodička Pavel 05.03.70 2065 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
69 Černý Jan 07.08.57 2063 2222 ŠK Polabiny
70 Urbánek Josef 09.03.39 2054 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
71 Kalousek Vladimír 20.02.69 2051 Šachový klub Ústí nad Orlicí
72 Třasák Ondřej 29.09.75 2049 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
73 Mojžíš Martin 02.07.72 2045 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
74 Doseděl Jiří 18.11.66 2043 ŠK Vysoké Mýto
75 Korol Jiří 19.03.61 2042 2222 ŠK Polabiny
76 Vávra Radim 15.07.72 2040 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
77 Kraus Ondřej 21.08.93 2038 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
78 Houška Bronislav 02.01.80 2036 TJ Štefanydes Polička
79 Komárková Magdaléna 10.08.77 2030 TJ Štefanydes Polička
80 Bauer Jindřich 12.01.85 2026 2222 ŠK Polabiny
81 Horáček Michal 05.06.90 2024 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
82 Nadrchal Tomáš 30.05.79 2024 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
83 Krátký Josef 20.11.93 2021 TJ Lokomotiva Česká Třebová
84 Trojan Luboš 23.11.42 2019 2222 ŠK Polabiny
85 Törvenyi Roman 25.02.67 2016 2222 ŠK Polabiny
86 Hennig Thomas 30.12.66 2014 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
87 Koníček Petr 23.04.75 2014 TJ ŠO Chrudim
88 Petrus Luděk 01.05.80 2013 TJ CHS Chotěboř
89 Linhart Jan 06.04.87 2012 TJ CHS Chotěboř
90 Laušman Petr 22.10.69 2004 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
91 Just Pavel 13.08.47 2003 2222 ŠK Polabiny
92 Škeřík Karel 01.08.56 2003 TJ Jiskra Litomyšl
93 Kosek Marek 22.04.93 2000 ŠK Vysoké Mýto
94 Jelínek Milan 25.04.60 1999 TJ Sokol Zaječice
95 Hromádko Martin 16.11.79 1998 TJ Sokol Zaječice
96 Petráž Martin 28.01.91 1998 TJ Lokomotiva Česká Třebová
97 Jirsa Lukáš 29.04.87 1996 TJ Jiskra Litomyšl
98 Kotva Milan 20.01.48 1996 TJ Slovan Moravská Třebová
99 Mareš Petr 25.12.55 1996 Šachový klub Ústí nad Orlicí
100 Procházka Petr 13.05.76 1996 TJ Lanškroun
101 Mazuch Jan 15.05.65 1995 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
102 Solil Roman 14.12.70 1995 TJ Lanškroun
103 Linhart Zbyněk 15.04.59 1994 TJ ŠO Chrudim
104 Mareš Jan 13.10.94 1994 Šachový klub Ústí nad Orlicí
105 Meleshko Andriy 09.07.71 1994 TJ Slovan Moravská Třebová
106 Vobořil Pavel 27.11.41 1986 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
107 Jelínek Václav 29.10.51 1985 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
108 Kastner Vojtěch 21.04.89 1979 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
109 Smejkal Jan 01.03.53 1978 TJ Štefanydes Polička
110 Vondra Lukáš 09.12.90 1977 TJ Lokomotiva Česká Třebová
111 Poslušný Martin 22.12.75 1976 Šachový klub Ústí nad Orlicí
112 Švub Jan 13.04.53 1976 Šachový klub Ústí nad Orlicí
113 Prax Ivo 02.10.83 1975 TJ Lokomotiva Česká Třebová
114 Lipavský Dušan 03.02.68 1974 ŠK Vysoké Mýto
115 Blaško Štěpán 22.06.87 1973 Šachový klub Ústí nad Orlicí
116 Daněk Pavel 02.03.62 1963 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
117 Jecha Petr 18.10.63 1962 2222 ŠK Polabiny
118 Roušar Zdeněk 30.05.57 1960 ŠO Hlinsko
119 Havelka Josef 30.04.99 1959 TJ Lanškroun
120 Mazura Miloš 17.02.64 1958 SK Žamberk
121 Müller Petr 12.02.85 1958 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
122 Trhal Michal 19.12.80 1954 ŠK Vysoké Mýto
123 Mazura Tomáš 29.07.78 1952 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
124 Zelenka Jaroslav 02.08.62 1951 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
125 Bartošová Lucie 21.10.89 1950 TJ Jiskra Litomyšl
126 Stodola Marek 17.06.95 1948 TJ Štefanydes Polička
127 Beneš Milan 23.08.91 1946 ŠK Vysoké Mýto
128 Wiesinger Wolfgang 02.02.72 1944 SK Žamberk
129 Václavíček Lukáš 04.09.96 1942 2222 ŠK Polabiny
130 Felcman Tomáš 28.06.92 1939 SK Žamberk
131 Veselý Petr 23.10.79 1939 TJ Spartak OEZ Letohrad
132 Kouba Petr 31.12.66 1930 2222 ŠK Polabiny
133 Starý Lukáš 14.09.82 1929 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
134 Němec Bohumil 24.08.50 1925 TJ ŠO Chrudim
135 Dvořák Slavomil 05.08.77 1922 ŠO Hlinsko
136 Hájek Jaroslav 16.02.41 1921 TJ Sokol Zaječice
137 Zeman Ladislav 29.10.44 1921 TJ Jiskra Litomyšl
138 Melichar Vojtěch 19.12.97 1916 2222 ŠK Polabiny
139 Hanus Michal 30.01.89 1914 ŠO Hlinsko
140 Novotný Tomáš 31.07.87 1913 TJ CHS Chotěboř
141 Sabolová Gabriela 21.02.92 1911 ŠK Vysoké Mýto
142 Zvěřina Jan 07.07.66 1911 TJ CHS Chotěboř
143 Chvojka Antonín 05.07.46 1909 TJ Slovan Moravská Třebová
144 Krušina Patrik 10.03.94 1909 ŠK Svitavy
145 Česenek Jiří 25.07.54 1908 TJ Sokol Zaječice
146 Filip Libor 01.02.74 1907 TJ Jablonné nad Orlicí
147 Krejčík Tomáš 16.06.80 1905 TJ CHS Chotěboř
148 Havrlík Pavel 21.01.44 1900 SK Žamberk
149 Kameník David 30.07.77 1900 Šachový klub Ústí nad Orlicí
150 Konrád František 06.06.81 1900 TJ Sokol Zaječice
151 Sojma Zdeněk 21.01.63 1899 TJ Slovan Moravská Třebová
152 Pelcl Karel 17.07.63 1896 TJ Lokomotiva Česká Třebová
153 Zámečník Bohumír 10.07.32 1894 SK Žamberk
154 Petrželka Karel 18.10.41 1890 TJ Lokomotiva Česká Třebová
155 Sukdolák Radek 17.01.70 1890 TJ CHS Chotěboř
156 Hospodka Josef 14.12.75 1888 TJ CHS Chotěboř
157 Šváb Jiří 17.03.55 1888 TJ Jiskra Litomyšl
158 Šimek Zdeněk 14.02.88 1886 TJ Lokomotiva Česká Třebová
159 Vlčková Kateřina 25.04.96 1885 2222 ŠK Polabiny
160 Kylar Pavel 18.12.54 1882 Šachový klub Ústí nad Orlicí
161 Borek Pavel 18.02.63 1881 TJ Lokomotiva Česká Třebová
162 Pokorný Jan 27.01.87 1876 Šachový klub Ústí nad Orlicí
163 Sion David 13.04.96 1876 TJ Štefanydes Polička
164 Adámek Milan 14.09.58 1875 ŠO Hlinsko
165 Liduch Filip 17.05.97 1875 2222 ŠK Polabiny
166 Vymetálek Petr 15.05.85 1875 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
167 Kalous Tomáš 20.12.64 1874 SK Žamberk
168 Sodomka Adam 10.06.89 1873 TJ Štefanydes Polička
169 Veselý Emanuel 28.03.47 1867 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
170 Zámečník Jan 24.01.90 1866 ŠO Hlinsko
171 Mikyska Kamil 03.07.84 1865 TJ Spartak OEZ Letohrad
172 Dungl Petr 11.02.65 1864 SK Žamberk
173 Havel František 29.01.47 1864 ŠK Svitavy
174 Hrnčiarik Karel 19.05.81 1864 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
175 Hon Jiří 18.07.58 1863 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
176 Honek Jan 26.11.59 1861 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
177 Kučera Jan 29.10.79 1861 TJ Spartak Choceň
178 Michlian Štefan 01.04.89 1859 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
179 Ondrej Tomáš 13.05.91 1859 ŠK Vysoké Mýto
180 Bartoš Karel 01.11.82 1858 ŠK Svitavy
181 Kodytek Tomáš 15.10.93 1857 Šachový klub Ústí nad Orlicí
182 Škroch Martin 05.04.76 1857 2222 ŠK Polabiny
183 Sabolová Kristýna 06.03.95 1856 ŠK Vysoké Mýto
184 Šilar Ladislav 17.06.49 1856 TJ Lanškroun
185 Řehák Jiří 27.03.50 1855 TJ Spartak OEZ Letohrad
186 Smola Jan 17.07.53 1852 Šachový klub Ústí nad Orlicí
187 Švanda Radek 05.10.73 1852 TJ Štefanydes Polička
188 Kuzmin Sergej 23.07.81 1849 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
189 Janda Lubomír 29.07.55 1848 ŠO Hlinsko
190 Přibyl Jiří 02.05.55 1846 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
191 Pavlovec Vladimír 03.07.64 1845 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
192 Fiala Milan 23.06.73 1842 TJ CHS Chotěboř
193 Janeček Václav 26.10.84 1842 TJ Spartak OEZ Letohrad
194 Papáček Miloš 20.01.60 1841 TJ Spartak OEZ Letohrad
195 Jániš Petr 08.11.93 1839 Šachový klub Ústí nad Orlicí
196 Novotný Aleš 14.01.96 1837 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
197 Nešpůrek Petr 27.11.95 1831 2222 ŠK Polabiny
198 Odstrčil Jaromír 26.07.58 1831 TJ Jiskra Litomyšl
199 Glöckner Jaromír 28.12.40 1830 TJ Slovan Moravská Třebová
200 Šindelář Petr 15.12.49 1829 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
201 Grepl Pavel 26.01.69 1828 TJ Slovan Moravská Třebová
202 Maceška Bohumír 14.10.54 1821 TJ Spartak OEZ Letohrad
203 Tomek Karel 01.07.59 1819 TJ CHS Chotěboř
204 Česenek Jan 14.08.98 1817 TJ Štefanydes Polička
205 Marinov Peter 30.07.58 1816 ŠK Vysoké Mýto
206 Merta Josef 12.02.50 1816 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
207 Janko Jan 16.05.59 1813 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
208 Martinec Jan 10.06.69 1808 SK Žamberk
209 Kozák David 20.03.94 1803 ŠK Svitavy
210 Maděra Stanislav 12.08.51 1799 ŠK Svitavy
211 Půlpán Matěj 30.01.01 1798 2222 ŠK Polabiny
212 Starý Vladimír 17.01.85 1797 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
213 Podgorný Radim 25.10.64 1795 ŠK Vysoké Mýto
214 Bělohlav Jan 04.09.62 1793 2222 ŠK Polabiny
215 Schaffer Ondřej 07.10.93 1793 TJ Štefanydes Polička
216 Seidl Zdeněk 23.03.60 1793 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
217 Slabý Miloš 20.01.45 1793 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
218 Dvořák Eduard 06.02.53 1791 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
219 Zoubek David 26.08.93 1790 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
220 Vavroušek Petr 14.07.42 1786 TJ Spartak Choceň
221 Palla Stanislav 10.08.46 1785 TJ Lanškroun
222 Režný Zdeněk 10.04.53 1782 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
223 Weis Ladislav 11.04.38 1781 TJ Spartak Choceň
224 Ďoubal Petr 02.03.58 1774 TJ CHS Chotěboř
225 Svatoš Zdeněk 07.06.34 1774 ŠK Svitavy
226 Krmenčík Roman 15.01.64 1773 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
227 Křeček Jiří 11.11.85 1773 ŠK Svitavy
228 Lorenc Josef 21.01.93 1773 TJ Spartak OEZ Letohrad
229 Vaculík Jakub 15.03.95 1772 TJ Lanškroun
230 Navrátil Ladislav 07.05.71 1771 TJ Štefanydes Polička
231 Londin Milan 30.04.46 1769 ŠO Hlinsko
232 Tomeš Lukáš 05.10.94 1765 TJ Lokomotiva Česká Třebová
233 Kapoun Vít 05.01.95 1764 Šachový klub Ústí nad Orlicí
234 Krys Jan 16.03.91 1764 TJ ŠO Chrudim
235 Ptáček Miloslav 02.11.46 1759 ŠK Vysoké Mýto
236 Juchelka Petr 14.11.69 1753 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
237 Janeček František 17.07.49 1752 TJ Spartak Choceň
238 Cach Jakub 28.08.99 1751 2222 ŠK Polabiny
239 Stodola Zdeněk 13.04.53 1751 TJ Štefanydes Polička
240 Tůma Jan 13.08.97 1748 TJ Štefanydes Polička
241 Vančura Daniel 07.08.97 1747 2222 ŠK Polabiny
242 Macháň Václav 13.03.68 1746 2222 ŠK Polabiny
243 Glembek Bohumír 03.08.41 1744 Šachový klub Ústí nad Orlicí
244 Vaníček Jan 30.11.78 1744 TJ Jablonné nad Orlicí
245 Kubišta Ladislav 01.10.94 1743 Šachový klub Ústí nad Orlicí
246 Jouza Petr 29.05.62 1740 Sokol Lázně Bohdaneč
247 Dunglová Natálie 03.03.96 1738 SK Žamberk
248 Bartoš Martin 07.02.68 1736 TJ ŠO Chrudim
249 Řezníček Dominik 26.03.98 1736 2222 ŠK Polabiny
250 Slavíček Miroslav 19.06.59 1732 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
251 Tobiška Jaroslav 06.04.41 1732 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
252 Kacálek Karel 21.10.51 1727 SK Žamberk
253 Česenek Vladimír 30.11.55 1726 TJ ŠO Chrudim
254 Petrásek Kamil 20.06.95 1724 TJ Štefanydes Polička
255 Pour Břetislav 31.05.54 1723 TJ CHS Chotěboř
256 Merta Michal 27.08.76 1722 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
257 Kvapil Petr 12.04.54 1717 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
258 Pospíšil Petr 20.08.97 1716 TJ Štefanydes Polička
259 Ryzner Jiří 13.09.91 1714 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
260 Vorel Bohuslav 16.01.61 1713 2222 ŠK Polabiny
261 Jedlička Eduard 21.04.37 1710 ŠK Svitavy
262 Rychlý Tomáš 02.03.83 1708 TJ CHS Chotěboř
263 Grundman Václav 29.08.99 1702 Šachový klub Ústí nad Orlicí
264 Marek Jiří 01.04.43 1700 ŠK Vysoké Mýto
265 Štěpán Stanislav 20.12.48 1692 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
266 Krejčí Jan 06.02.49 1690 2222 ŠK Polabiny
267 Schaffer David 28.06.88 1687 TJ Štefanydes Polička
268 Kotlant Tomáš 11.09.88 1678 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
269 Bartoš Karel 31.05.80 1677 TJ Štefanydes Polička
270 Bodlák Stanislav 19.02.45 1665 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
271 Holásek Vojtěch 21.02.01 1663 Šachový klub Ústí nad Orlicí
272 Kvapil Pavel 30.04.50 1663 2222 ŠK Polabiny
273 Kolomý Štěpán 23.08.96 1656 TJ Lanškroun
274 Nešpor Jakub 31.03.00 1652 TJ Štefanydes Polička
275 Charouz Milan 06.11.58 1651 TJ Štefanydes Polička
276 Mlynář Miroslav 04.07.49 1643 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
277 Krys Jaromír 09.11.33 1641 TJ ŠO Chrudim
278 Svítil Radek 30.03.88 1641 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
279 Nedelčev Radim 12.02.50 1640 ŠK Vysoké Mýto
280 Pyskatý Jiří 13.01.46 1635 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
281 Lorenc Adam 11.04.97 1633 TJ Spartak OEZ Letohrad
282 Rusz Gustav 15.06.49 1633 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
283 Bureš Martin 06.08.98 1624 2222 ŠK Polabiny
284 Kubíček Vlastimil 18.12.59 1624 TJ Jablonné nad Orlicí
285 Kalhous Miroslav 07.04.62 1620 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
286 Frgalová Hana 01.08.95 1614 2222 ŠK Polabiny
287 Petružálek Radim 14.11.90 1612 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
288 Král Miloš 10.10.50 1579 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
289 Němec Vladimír 25.12.76 1576 TJ ŠO Chrudim
290 Štěpán Josef 20.11.45 1576 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
291 Hofman Oskar 10.01.98 1564 2222 ŠK Polabiny
292 Vojanec Hynek 28.09.51 1558 ŠO Hlinsko
293 Jakoubek Jakub 26.04.95 1554 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
294 Navrátil Václav 07.09.36 1550 TJ Spartak Choceň
295 Žejdlík Patrik 19.05.00 1548 2222 ŠK Polabiny
296 Tulis Jan 22.07.00 1542 TJ Štefanydes Polička
297 Sokol Pavel 21.09.41 1530 TJ ŠO Chrudim
298 Cach Zdeněk 21.03.98 1511 2222 ŠK Polabiny
299 Gregor Jiří 11.07.96 1510 2222 ŠK Polabiny
300 Hurdes Emil 21.11.37 1501 SK Žamberk
301 Ludvík Tomáš 12.05.02 1501 2222 ŠK Polabiny
302 Mikulenka Tomáš 25.07.95 1501 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
303 Mácha Martin 25.02.67 1484 Sokol Lázně Bohdaneč
304 Feltl Patrik 17.03.99 1483 TJ Štefanydes Polička
305 Křivohlávek Josef 23.10.51 1475 TJ Lanškroun
306 Kolomý Adam 25.06.00 1465 TJ Lanškroun
307 Cach Ondřej 10.06.01 1455 2222 ŠK Polabiny
308 Pleskač Václav 13.08.96 1451 TJ CHS Chotěboř
309 Sedlák Petr 30.05.55 1439 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
310 Melichar Zdeněk 31.07.67 1405 2222 ŠK Polabiny
311 Joukl Martin 11.03.00 1292 ŠK Rapid Pardubice, o.s.

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.