Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - čtvrté dvoukolo 24.03.13

Ve čtvrtém dvoukole Extraligy ŠSČR Rapid Pardubice v sobotu zvítězil nad Labortechem Ostrava nejtěsnějším poměrem 4,5:3,5, aby pak v neděli stejným poměrem podlehl Porubě, čímž ztratil kontakt s vedoucím Novým Borem. Další výsledky:
sobota: Mahrla Praha - Frýdek-Místek 2,5:5,5,Bohemians Praha - Třinec 3:5, Turnov - Litovel 3,5:4,5, Nový Bor - Grygov 7:1, Lysá n/L. - Poruba 5,5:2,5
neděle: Třinec - Mahrla Praha 5:3, Frýdek-Místek - Bohemians Praha 8:0, Grygov - Turnov 3,5:4,5, Litovel - Nový Bor 2,5:5,5, Labortech Ostrava - Lysá n/L. 3,5:4,5


Rapid Pardubice   Labortech Ostrava
Kryvoruchko Yuriy (C) 2679F 1 - 0 2626F Miton Kamil (C)
Kempinski Robert (C) 2599F 1 - 0 2602F Dziuba Martin (C)
Petr Martin 2521F ½ - ½ 2516F Rašík Vítězslav
Votava Jan 2534F ½ - ½ 2475F Jedynak Radoslaw (C)
Jirovský Miloš 2453F 1 - 0 2469F Velička Petr
Heberla Bartolomiej (C) 2536F 0 - 1 2422F Kočiščák Jiří
Černoušek Lukáš 2434F ½ - ½ 2352F Michenka Jozef
Roško Luboš 2311F 0 - 1 2387F Talla Vladimír
  :  
ŠK Slavoj Poruba   Rapid Pardubice
Mišta Alexander (C) 2562F 1 - 0 2679F Kryvoruchko Yuriy (C)
Bobras Piotr (C) 2554F 0 - 1 2599F Kempinski Robert (C)
Jakubowski Krzysztof (C) 2510F 1 - 0 2521F Petr Martin
Klíma Lukáš 2339F ½ - ½ 2534F Votava Jan
Caletka Radomír 2324F ½ - ½ 2453F Jirovský Miloš
Sosna Jan 2385F 0 - 1 2536F Heberla Bartolomiej (C)
Mudrák Josef 2323F ½ - ½ 2434F Černoušek Lukáš
Malík Jan 2257F 1 - 0 2311F Roško Luboš
  :  
Tabulka po 8.kole
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 1. Novoborský ŠK 7 1 0 22 43.5 28
2. Rapid Pardubice 6 0 2 18 40.0 26
3. Výstaviště Lysá nad Labem 5 1 2 16 34.0 17
4. TJ Tatran Litovel 5 1 2 16 33.5 18
5. BŠŠ Frýdek-Místek 4 1 3 13 39.5 25
6. ŠK Zikuda Turnov 4 0 4 12 32.0 13
7. A64 VALOZ Grygov 3 1 4 10 29.0 15
8. ŠK Slavoj Poruba 3 0 5 9 30.0 15
9. Labortech Ostrava 3 0 5 9 29.0 11
10. TŽ Třinec 2 2 4 8 41422 11
11. AD Mahrla Praha 1 1 6 4 27.0 11
12. TJ Bohemians Praha 1 0 7 3 18.0 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.