Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - závěrečné trojkolo 29.04.13

Závěrečné trojkolo Extraligy ŠSČR se hrálo ve dnech 26.-28.dubna 2013 formou soustředění všech družstev v Ostravě. Náš zástupce ŠK Rapid Pardubice po páteční remize 4:4 s Lysou n/L. v sobotu deklasoval Litovel 7:1 a po nedělní stejně vysoké výhře 7:1 nad Grygovem bezpečně obsadil výborné druhé místo - Blahopřejeme !!!
Další výsledky: pátek: Labortech Ostrava - Poruba 4,5:3,5, Litovel - Grygov 5:3, Mahrla Praha - Bohemians Praha 4:4, Turnov - Nový Bor 4:4, Frýdek-Místek - Třinec 4:4
sobota: Labortech Ostrava - Frýdek-Místek 4,5:3,5, Poruba - Třinec 3:5, Grygov - Lysá n/L. 4:4, Mahrla Praha - Turnov 4,5:3,5, Bohemians Praha - Nový Bor 2:6
neděle: Třinec - Ostrava 4:4, Frýdek-Místek - Poruba 5:3, Lysá n/L. - Litovel 3:5, Nový Bor - Mahrla Praha 5:3, Turnov - Bohemians Praha 5:3
Extraligu suverénně vyhrál Nový Bor, na posledních dvou místech zůstaly a do první ligy sestupují dva pražské celky - Mahrla a Bohemians.


Rapid Pardubice   Výstaviště Lysá nad Labem
Movsesian Sergei (C) 2688F ½ - ½ 2647F Najer Evgeniy (C)
Matlakov Maxim (C) 2673F 1 - 0 2557F Štoček Jiří
Kempinski Robert (C) 2599F ½ - ½ 2574F Yemelin Vasily Vladimirov (C)
Petr Martin 2521F 0 - 1 2498F Rogozenco Dorian (C)
Votava Jan 2534F ½ - ½ 2451F Jansa Vlastimil
Bernášek Jan 2506F ½ - ½ 2416F Meduna Eduard
Jirovský Miloš 2453F ½ - ½ 2414F Priehoda Vítězslav
Černoušek Lukáš 2434F ½ - ½ 2360F Šuráň Jan
4 : 4
TJ Tatran Litovel   Rapid Pardubice
Tazbir Marcin (C) 2555F ½ - ½ 2688F Movsesian Sergei (C)
Bulski Krzysztof (C) 2549F 0 - 1 2673F Matlakov Maxim (C)
Krejčí Jan 2529F ½ - ½ 2599F Kempinski Robert (C)
Duda Jan-Krzysztop (C) 2456F 0 - 1 2521F Petr Martin
Svoboda Václav 2376F 0 - 1 2534F Votava Jan
Kuchynka Lukáš 2310F 0 - 1 2506F Bernášek Jan
Vlasák Lukáš 2330F 0 - 1 2453F Jirovský Miloš
Zpěvák Pavel 2379F 0 - 1 2434F Černoušek Lukáš
1 : 7
Rapid Pardubice   A64 VALOZ Grygov
Movsesian Sergei (C) 2688F 1 - 0 2585F Babula Vlastimil
Matlakov Maxim (C) 2673F 1 - 0 2429F Luch Michal (C)
Kempinski Robert (C) 2599F 1 - 0 2486F Šimáček Pavel
Petr Martin 2521F 1 - 0 2415F Kaňovský David
Votava Jan 2534F 1 - 0 2449F Biolek Richard
Bernášek Jan 2506F ½ - ½ 2422F Brodowski Piotr (C)
Jirovský Miloš 2453F 1 - 0 2292F Sluka Radek
Černoušek Lukáš 2434F ½ - ½ 2281F Obšivač Josef
7 : 1
Závěrečná tabulka
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 1. Novoborský ŠK 9 2 0 29 58.5 36
2. Rapid Pardubice 8 1 2 25 58.0 39
3. TJ Tatran Litovel 7 1 3 22 44.5 25
4. Výstaviště Lysá nad Labem 5 3 3 18 45.0 22
5. BŠŠ Frýdek-Místek 5 2 4 17 52.0 31
6. ŠK Zikuda Turnov 5 1 5 16 44.5 21
7. Labortech Ostrava 5 1 5 16 42.0 17
8. TŽ Třinec 3 4 4 13 41.5 16
9. A64 VALOZ Grygov 3 2 6 11 37.0 18
10. ŠK Slavoj Poruba 3 0 8 9 39.5 18
11. AD Mahrla Praha 2 2 7 8 38.5 17
12. TJ Bohemians Praha 1 1 9 4 27.0 13

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.