Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Fide Open Polička 2013 06.07.13

Ve dnech 29.června až 6.července 2013 se v Poličce po delší odmlce znovu uskutečnil otevřený FIDE Open (1),(2),(3), kterého se zúčastnilo 34 hráčů. Samostatným vítězem se stal FM Petr Červený z pořádající Poličky následovaný FM Martinem Červeným z Polabin a FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta, dobře si vedli i nejlepší junior Marek Stodola z Poličky a nejlepší žena Hana Frgalová z Polabin.
Turnaje se kromě hráčů pořádajícího oddílu zúčastnili i zástupci Vysokého Mýta, Polabin, Rapidu Pardubice, Litomyšle, Ústí n/O., Lanškrouna a Chotěboře, dorazili i účastníci z Hradce Králové, Píště a dokonce i z polského Chrzanowa.
Doprovodný rapid turnaj ve Fischerových šachách zájemce nelákal, zato turnaje v Holanďanech se zúčastnilo 9 dvojic (převážně z domácího oddílu).


FIDE OPEN POLIČKA 2013 
Organizátor : TJ Štefanydes Polička
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Bc. David Schaffer
Hlavní rozhodčí : Bc. David Schaffer
Místo : Sokolovna Polička
Datum od : 2013/06/29 Datum do 2013/07/06
Ø ELO turnaje : 1694
Pořadí po 9 kole
Poř.   Jméno FED RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 FM Cerveny Petr  CZE 2285 2281 Tj Stefanydes Policka 7 38,5 49 6
2 FM Cerveny Martin  CZE 2357 2348 2222 Sk Polabiny 6,5 39,5 51 6
3 FM Sabol Marian  CZE 2332 2328 Sk Vysoke Myto 6 40 51,5 4
4   Pekar Vaclav  CZE 2151 2163 Tj Jiskra Litomysl 6 39 50 4
5   Holasek Pavel  CZE 2090 2104 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 6 39 49,5 4
6   Stodola Marek  CZE 1948 1971 Tj Stefanydes Policka 6 37,5 48,5 5
7   Pascenko Jaromir  CZE 2103 2116 Tj Stefanydes Policka 6 37,5 48,5 5
8   Kastner Oldrich  CZE 2080 2077 Sk Rapid Pardubice, O.S. 5,5 38 49 4
9   Szczurek Krzysztof  POL 1689 0 UKS przy SP8 Chrzanów 5,5 33,5 43 4
10   Schaffer Ondrej  CZE 1793 1770 Tj Stefanydes Policka 5,5 32,5 42,5 5
11   Tuma Jan  CZE 1760 1931 Tj Stefanydes Policka 5,5 31,5 38 5
12   Zoubek David  CZE 1790 1879 Sk Rapid Pardubice, O.S. 5,5 30 37,5 5
13   Jiruse Josef  CZE 2006 1993 Tj Slavia Hradec Kralove 5 36,5 46 4
14   Svanda Ondrej  CZE 0 1482 Tj Stefanydes Policka 4,5 35,5 42 3
15   Nespor Jakub  CZE 1652 1480 Tj Stefanydes Policka 4,5 34,5 45 4
16   Frgalova Hana  CZE 1610 1657 2222 Sk Polabiny 4,5 34 44 4
17   Tulis Jan  CZE 1542 1569 Tj Stefanydes Policka 4,5 33,5 41,5 4
18   Svanda Radek  CZE 1852 1841 Tj Stefanydes Policka 4,5 32,5 42,5 3
19   Stodola Jakub  CZE 0 1556 Tj Stefanydes Policka 4,5 29 38 4
20   Konopka Filip  CZE 0 1000   4,5 29 37,5 4
21   Lorenc Oldrich  CZE 2136 2134 Tj Stefanydes Policka 4 38,5 48 3
22   Zeman Ladislav  CZE 1921 1906 Tj Jiskra Litomysl 4 36,5 45,5 4
23   Buchta Martin  CZE 0 1563 Tj Stefanydes Policka 4 27 35 3
24   Holasek Vojtech  CZE 1663 1376 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 4 27 34,5 4
25   Rysava Monika  CZE 0 1340 Tj Stefanydes Policka 4 24,5 30,5 4
26   Kupsa Matej  CZE 0 1320 Tj Lanskroun 3,5 30,5 36,5 3
27   Jun Rudolf ml.  CZE 0 1250 Tj Chs Chotebor 3,5 30 38,5 3
28   Josko Jiri  CZE 1701 1668 Sk Gobe Pist 3,5 27,5 35,5 2
29   Krivohlavek Josef  CZE 1475 1497 Tj Lanskroun 3,5 23 29 3
30   Lapacek Lubos  CZE 0 1381 Tj Lanskroun 3 26,5 33,5 3
31   Jun Rudolf st.  CZE 0 1100 Tj Chs Chotebor 3 25 30 3
32   Holasek Vit  CZE 0 1320 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 2,5 21,5 26,5 1
33   Svanda Adam  CZE 0 1250 Tj Stefanydes Policka 2 24 30 2
34   Holaskova Veronika  CZE 0 1100 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 1 22,5 28,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.