Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Kalendář akcí PDŠS na sezonu 2013/14 21.08.13

Komise mládeže a Sportovně-technická komise PDŠS společně vytvořily kalendář Pardubického šachového svazu pro sezónu 2013/2014, obsahující soutěže družstev ŠSČR i PDŠS, dále soutěže mládeže a také některé termíny turnajů dospělých, které by naše členy mohly zajímat (např. Grand Prix ČR v rapidu jednotlivců).
Kalendář je průběžně aktualizován a doplňován o odkazy na propozice a pokud do něj chcete přidat další vlastní akce, obracejte se na předsedy KM, STK nebo přímo na webmastera.


Datum ŠSČR PDŠS Mládež Další akce
3.8.2013       Šachový tábor Palučiny
4.8.2013       Šachový tábor Palučiny
10.8.2013       Šachový tábor Palučiny
11.8.2013       Šachový tábor Palučiny
17.8.2013       Mezinárodní rychnovský šachový festival seniorů
18.8.2013       Mezinárodní rychnovský šachový festival seniorů
24.8.2013       Mezinárodní rychnovský šachový festival seniorů
25.8.2013       Mezinárodní rychnovský šachový festival seniorů
27.8.2013       MEU mládeže, Malenovice
31.8.2013       Jablonné n. Orlicí - rapid (Memoriál L.Krejčího)
1.9.2013       MEU mládeže, Malenovice
7.9.2013   Školení rozhodčích, Choceň   Žamberecký Mish-Mash, Boskovice - rapid
8.9.2013   Školení rozhodčích, Choceň   Žamberecký Mish-Mash, Boskovice - blesk
14.9.2013     MČR 10-14 rapid - Klatovy  
15.9.2013 Odevzdání soupisek - lig. soutěže   MČR 10-14 rapid - Klatovy  
20.9.2013   Odevzdání soupisek - kraj. soutěže    
21.9.2013 GP rapid Dolní Benešov      
22.9.2013        
25.9.2013   Losování kraj. soutěží Choceň    
28.9.2013 GP rapid Hostivice     Choteč - rapid (Memoriál Č.Honsy)
29.9.2013        
5.10.2013       Hlinecký dvojpěšec - rapid dvojic
6.10.2013        
12.10.2013     ELD, 1.LDMD 1.- 2.kolo  
13.10.2013     ELD, 1.LDMD 3.- 4.kolo  
19.10.2013     1.turnaj KP 10 a 12 - Polabiny Nasavrcký blesk
20.10.2013 1.liga - 1.kolo KP I, KS - 1.kolo    
26.10.2013     M Čech 12-16 - Hrdoňov  
27.10.2013     M Čech 12-16 - Hrdoňov  
2.11.2013 Extraliga 1.kolo   M Čech 12-16 - Hrdoňov  
3.11.2013 Extraliga 2.kolo, 2.liga - 1.kolo KP II - 1.kolo    
9.11.2013     KSDŽ 1.turnaj - Polabiny  
10.11.2013 1.liga - 2.kolo KP I, KS - 2.kolo    
12.11.2013     Přebor škol UO 1-5.tříd - Lanškroun  
13.11.2013     Přebor škol CR 1-9.tříd - Hlinsko  
15.11.2013     M Čech 8-10 - Hrdoňov  
16.11.2013     1.turnaj KP 14 a 16 - Mistrovice  
17.11.2013 Polofinále MČR juniorů, MČR juniorek, 2.liga - 2.kolo KP II - 2.kolo M Čech 8-10 - Hrdoňov  
20.11.2013     Přebor škol UO 6-9.tříd - Lanškroun  
22.11.2013     Přebor škol SY 1-9.tříd - Svitavy  
23.11.2013 Polofinále MČR juniorů, MČR juniorek - Havlíčkův Brod   2.turnaj KP 10 a 12 - Svitavy  
24.11.2013 1.liga - 3.kolo KP I, KS - 3.kolo    
28.11.2013     Přebor škol PA 1-9.tříd - Pardubice  
30.11.2013 Extraliga - 3.kolo   2.turnaj KP 14 a 16 - Polička, DL Mistrovice - rapid (Turnaj Járy Masopusta)
1.12.2013 Extraliga - 4.kolo, 2.liga - 3.kolo KP II - 3.kolo    
5.12.2013     Krajské finale škol 6-9.tříd - Lanškroun  
6.12.2013     Krajské finale škol 1.-5.tříd - Polička  
7.12.2013 GP rapid Kouty nad Desnou   ELD 5. kolo, 1.LDMD 5.-6.kolo  
8.12.2013 1.liga - 4.kolo KP I, KS - 4.kolo    
12.12.2013     Krajské finale středních škol - Svitavy  
14.12.2013 MČR v blesku - Brno-Jundrov   KPDŽ 1. - 3.kolo, DL Lanškroun  
15.12.2013 2.liga - 4.kolo KP II - 4.kolo    
21.12.2013        
22.12.2013        
23.12.2013     Vánoční turnaj Svitavy
24.12.2013     Vánoce  
25.12.2013     Vánoce  
26.12.2013   KP blesk Ústí n.Orlicí Vánoce  
28.12.2013        
29.12.2013       Memoriál Jirky Pavliše Krouna
30.12.2013        
4.1.2014 GP rapid Bílovec   KPDŽ 4.-5.kolo (Svitavy a Č.Třebová), DL Svitavy  
5.1.2014 2.liga 5.kolo KP II - 5.kolo    
11.1.2014     3.turnaj KP 10 a 12 - Lanškroun  
12.1.2014 1.liga - 5.kolo KP I, KS - 5.kolo    
18.1.2014 Extraliga 5.kolo   3.turnaj KP 14 a 16 - Ústí n/O.  
19.1.2014 Extraliga 6.kolo, 2.liga 6.kolo KP II - 6.kolo    
25.1.2014     ELD 6.-7. kolo, 1.LDMD 7.kolo  
26.1.2014 1.liga - 6.kolo KP I, KS - 6.kolo    
31.1.2014     Pololetní prázdniny  
1.2.2014   Konference PDŠS Hlinecký střelec - rapid mládeže Chvaletická Olympiáda 1.kolo
2.2.2014 2.liga - 7.kolo KP II - 7.kolo    
8.2.2014     Jarní prázdniny  
9.2.2014 1.liga - 7.kolo KP I, KS - 7.kolo Jarní prázdniny  
15.2.2014 Extraliga 7.kolo   Jarní prázdniny  
16.2.2014 Extraliga 8.kolo, 2.liga - 8.kolo KP II - 8.kolo Jarní prázdniny  
22.2.2014     KSDŽ 2.turnaj - Lanškroun  
23.2.2014 1.liga - 8.kolo KP I, KS - 8.kolo    
1.3.2014 GP rapid Dobrovice   KPDMŽ - Polička  
2.3.2014 2.liga 9.kolo KP II - 9.kolo    
8.3.2014     MČR 10-16 - Kouty n/D.   
9.3.2014     MČR 10-16 - Kouty n/D.   
15.3.2014     MČR 10-16 - Kouty n/D.  Chvaletická Olympiáda 2.kolo
16.3.2014 1.liga - 9.kolo KP I, KS - 9.kolo    
21.3.2014 Extraliga 9.kolo      
22.3.2014 Extraliga 10.kolo   Orlická šachovnice + KP 8  
23.3.2014 Extraliga 11.kolo, 2.liga - 10.kolo KP II - 10.kolo    
29.3.2014     KPDŽ 6.-7.kolo (Polička) Kunvald - rapid družstev (Memoriál Mirka Kodytka)
30.3.2014 1.liga - 10.kolo KP I, KS - 10.kolo    
5.4.2014     4.turnaj KP 10 a 12 - Hlinsko  
6.4.2014 2.liga - 11.kolo KP II - 11.kolo    
7.4.2014     MČR škol 1-5.tříd - Vyškov  
8.4.2014     MČR škol 1-5.tříd - Vyškov  
9.4.2014     MČR škol 6-9.tříd - Vyškov  
10.4.2014     MČR škol 6-9.tříd - Vyškov  
12.4.2014     4. turnaj KP 14 a 16 - Hlinsko  
13.4.2014 1.liga - 11.kolo KP I, KS - 11.kolo    
15.4.2014     MČR stř.škol - Vlachovice  
16.4.2014     MČR stř.škol - Vlachovice  
17.4.2014     Velikonoční turnaj mládeže - Polička  
18.4.2014       Šachové velikonoce - Polička
19.4.2014       Šachové velikonoce - Polička
Městečko Trnávka - blesk
20.4.2014       Šachové velikonoce - Polička
26.4.2014     ELD finále, 1.LDMD 8.- 9.kolo Chvaletická Olympiáda 3.kolo
27.4.2014     ELD finále, 1.LDMD 10.- 11.kolo  
3.5.2014 GP rapid Znojmo, Znojemská královna     Hlinsko - blesk (O Pohár města Hlinska)
Choteč - rapid (O Pardubickou kotvu)
4.5.2014 Znojemská královna      
10.5.2014     MČR do 8 let - Tábor Chvaletická Olympiáda 4.kolo
11.5.2014     MČR do 8 let - Tábor  
17.5.2014 GP rapid Ústí nad Labem   KP Rapid 10-14 - Ústí n/O. Krucemburský pouťový rapid
18.5.2014       KP družstev v rapidu - Polička
24.5.2014 GP rapid Děčín   Finále KP 10-16 - Polabiny, DL Kunětice  
25.5.2014     Finále KP 10-16 - Polabiny, DL Kunětice  
31.5.2014     MČR DSŽ - Seč  
1.6.2014     MČR DSŽ - Seč  
7.6.2014 GP rapid Hustopeče     Putovní věž města Lanškrouna
8.6.2014        
10.6.2014        
11.6.2014        
14.6.2014     MČR DMŽ Chvaletice - rapid (O Krále Železných hor)
Chotěboř - rapid (O putovní pohár)
15.6.2014     MČR DMŽ  
21.6.2014       O přeborníka Heřmanova Městce - rapid
22.6.2014        
26.6.2014        
27.6.2014        
28.6.2014        
29.6.2014        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.