Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 9.kolo 17.03.13

V devátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Chrudim B - Polička 1,5:6,5, Rapid Aggressors - V.Mýto B 3,5:4,5, Litomyšl - Ústí n/O. B 6:2, Bohemia - Žamberk 4:4, Zaječice - Chotěboř 4:4, H.Městec - Polabiny D 2,5:5,5


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2012/2013 – PDŠS

Krajský přebor I 2012/2013 – PDŠS
Výsledky 9. kola hraného 17. 03. 2013

 

   TJ ŠO Chrudim B – TJ Štefanydes Polička                 ŠK Rapid Aggressors – ŠK Vysoké Mýto B

                 Rozhodčí: Němec Bohumil                                             Rozhodčí: Zoubek David

   1.  Krys J.                       2082     1/2    Červený P.                2269            1.  Kraus O.                    2031     1/2    Ptáček L.                   2128

   2.  Linhart Z.                  1961     0:1    Komárek D.        H  2164            2.  Sýkora J.              V  2109     1/2    Kosek J.               V  2104

   3.  Česenek J.           H   1778     1/2    Lorenc O.                 2153            3.  Hennig T.                  2016     1:0    Kosek M.                  2012

   4.  Česenek V.               1658     0:1    Paščenko J.              2105            4.  Vávra R.                    2033     1/2    Beneš M.                   1968

   5.  Němec B.                   1953     0:1    Pokorný T.          H  2218            5.  Novotný A.              1819     1/2    Lipavský D.             1991

   6.  Bartoš M.                  1715     0:1    Komárková M.        2063            6.  Zoubek D.                 1751     1/2    Vavroušek P.      H  1817

   7.  Krys J.                       1686     1/2    Houška B.                2015            7.  Hrnčiarik K.             1849     0:1    Sabolová G.             1899

   8.  Sokol P.                     1653     0:1    Stodola M.               1927            8.  Janko J.                     1827     0:1    Marinov P.                1827

                                  1.5 : 6.5                                                                        3.5 : 4.5

    TJ Jiskra Litomyšl – ŠK Ústí nad Orlicí B               ŠK Bohemia Pardubice – SK + Sokol Žamberk

                   Rozhodčí: Pekař Václav                                              Rozhodčí: Horáček Michal

   1.  Pekař V.                     2157     +:-     Blaško Š.                  1974            1.  Horáček M.               2031     1/2    Výprachtický D.     2092

   2.  Zeman M.                  2093     1/2    Mareš J.                     1950            2.  Novák A.                  2102     1:0    Wiesinger W.           1939

   3.  Daniel M.            H   2081     1/2    Poslušný M.            1986            3.  Nadrchal T.               2040     0:1    Havrlík P.                 1887

   4.  Doseděl J.           H   2083     1/2    Kylar P.                     1880            4.  Třasák O.                   2050     1/2    Dungl P.                    1863

   5.  Jirsa L.                       1998     1:0    Kubišta L.                1895            5.  Jelínek V.                 1993     1/2    Felcman T.                1940

   6.  Bartošová L.            1988     1/2    Kameník D.             1867            6.  Vodička P.                2052     1/2    Kalous T.                  1878

   7.  Škeřík K.                   2008     1:0    Kapoun V.               1765            7.  Daněk P.                    1948     1:0    Mazura M.                 1971

   8.  Šváb J.                       1863     1:0    Glembek B.              1756            8.  Zelenka J.                  1971     0:1    Zámečník B.             1920

                                     6 : 2                                                                              4 : 4

         Sokol Zaječice – TJ CHS Chotěboř                   TJ Jiskra Heřm. Městec – 2222 ŠK Polabiny D

                  Rozhodčí: Hájek Jaroslav                                                 Rozhodčí: Honek Jan

   1.  Vařejčko J.               2237     0:1    Tůma J.                H  2317            1.  Petuchov S.         H  2163     1/2    Just P.                        2053

   2.  Trhal T.                H   2119     1:0    Linhart J.                  1998            2.  Müller P.                   1981     0:1    Trojan L.                   2010

   3.  Hájek L.                    2122     1/2    Dobšinský P.          1871            3.  Pačovský M.       H  1955     1/2    Törvenyi R.              2004

   4.  Hájek J.                     2086     1/2    Petrus L.                   2015            4.  Starý L.                      1950     0:1    Vlčková K.               1846

   5.  Trhal M.               H   1938     0:1    Hospodka J.            1853            5.  Starý V.                     1850     0:1    Melichar V.              1815

   6.  Hájek J.                     1918     1/2    Fiala M.                     1835            6.  Honek J.                    1813     1/2    Nešpůrek P.              1800

   7.  Hromádko M.          1984     1/2    Sukdolák R.             1857            7.  Hon J.                   H  1829     1:0    Liduch F.                  1697

   8.  Jelínek M.                 2006     1:0    Tůma J.                H  1738            8.  Přibyl J.                     1843     0:1    Řezníček D.              1660

                                     4 : 4                                                                           2.5 : 5.5

 

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre      Poč. výher

                   1.   TJ Štefanydes Polička                        9    7    2    0         23        50   :  22        38

                   2.   ŠK Vysoké Mýto B                           9    7    0    2         21     41.5   :  30.5     26

                   3.   ŠK Bohemia Pardubice                      9    6    2    1         20        44   :  28        29

                   4.   Sokol Zaječice                                   9    5    1    3         16     39.5   :  32.5     21

                   5.   TJ ŠO Chrudim B                              9    5    0    4         15     38.5   :  33.5     26

                   6.   ŠK Ústí nad Orlicí B                          9    5    0    4         15        33   :  39        16

                   7.   TJ CHS Chotěboř                               9    4    2    3         14        39   :  33        29

                   8.   ŠK Rapid Aggressors                         9    4    0    5         12        33   :  39        20

                   9.   TJ Jiskra Litomyšl                             9    3    1    5         10        34   :  38        16

                 10.   SK + Sokol Žamberk                         9    2    1    6           7        30   :  42        14

                 11.   2222 ŠK Polabiny D                          9    1    1    7           4        27   :  45        10

                 12.   TJ Jiskra Heřm. Městec                     9    0    0    9           0     22.5   :  49.5       8

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.