Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 10.kolo 07.04.13

V předposledním desátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Polička - Polabiny D 6,5:1,5, Chotěboř - H.Městec 5,5:2,5, Žamberk - Zaječice 4:4, Ústí n/O. B - Bohemia 2,5:5,5, V.Mýto B - Litomyšl 4:4, Chrudim B - Rapid Aggressors 1,5:6,5
Předposlední kolo již prakticky vyluštilo tajenku na obou pólech tabulky - zatímco Poličku může o první místo připravit jen ryzí teorie, o sestupu Polabin D a H.Městce už není žádných pochyb.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2012/2013 – PDŠS
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 07. 04. 2013
TJ Štefanydes Polička – 2222 ŠK Polabiny D TJ CHS Chotěboř – TJ Jiskra Heřm. Městec
Rozhodčí: Stodola Marek Rozhodčí: Petrus Luděk
1. Červený P. 2269 1:0 Just P. 2053 1. Ondráček O. 2131 0:1 Petuchov S. H 2163
2. Komárek D. H 2164 1:0 Trojan L. 2010 2. Tůma J. H 2317 1:0 Müller P. 1981
3. Lorenc O. 2153 1/2 Törvenyi R. 2004 3. Linhart J. 1998 1:0 Starý L. 1950
4. Paščenko J. 2105 1:0 Vlčková K. 1846 4. Petrus L. 2015 1:0 Honek J. 1813
5. Pokorný T. H 2218 1/2 Melichar V. 1815 5. Pařízek V. H 1727 0:1 Hon J. H 1829
6. Komárková M. 2063 1/2 Nešpůrek P. 1800 6. Fiala M. 1835 1/2 Přibyl J. 1843
7. Houška B. 2015 1:0 Liduch F. 1697 7. Sukdolák R. 1857 1:0 Šindelář P. 1829
8. Stodola M. 1927 1:0 Řezníček D. 1660 8. Tůma J. H 1738 1:0 Sedlák P. 1579
6.5 : 1.5 5.5 : 2.5
SK + Sokol Žamberk – Sokol Zaječice ŠK Ústí nad Orlicí B – ŠK Bohemia Pardubice
Rozhodčí: Wiesinger Wolfgang Rozhodčí: Mareš Jan
1. Výprachtický D. 2092 1:0 Vařejčko J. 2237 1. Mareš J. 1950 0:1 Yakimenko A. C 2220
2. Krátký J. H 1977 1/2 Trhal T. H 2119 2. Poslušný M. 1986 0:1 Horáček M. 2031
3. Wiesinger W. 1939 0:1 Hájek L. 2122 3. Smola J. 1863 1/2 Novák A. 2102
4. Havrlík P. 1887 1/2 Hájek J. 2086 4. Kylar P. 1880 1/2 Nadrchal T. 2040
5. Dungl P. 1863 0:1 Trhal M. H 1938 5. Mareš P. V 1988 1/2 Třasák O. 2050
6. Felcman T. 1940 1/2 Hájek J. 1918 6. Jániš P. 1811 1/2 Jelínek V. 1993
7. Kalous T. 1878 1:0 Konrád F. 1920 7. Kameník D. 1867 1/2 Makeš M. 2084
8. Zámečník B. 1920 1/2 Jelínek M. 2006 8. Vencl J. 1776 0:1 Vodička P. 2052
4 : 4 2.5 : 5.5
ŠK Vysoké Mýto B – TJ Jiskra Litomyšl TJ ŠO Chrudim B – ŠK Rapid Aggressors
Rozhodčí: Sabolová Gabriela Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Ptáček L. 2128 1:0 Pekař V. 2157 1. Malivánek J. 2178 0:1 Kraus O. 2031
2. Kosek M. 2012 1/2 Zeman M. 2093 2. Krys J. 2082 1/2 Kastner O. 2092
3. Lipavský D. 1991 1/2 Daniel M. H 2081 3. Linhart Z. 1961 0:1 Sýkora J. V 2109
4. Sabolová G. 1899 0:1 Doseděl J. H 2083 4. Česenek J. H 1778 0:1 Hennig T. 2016
5. Sabolová K. 1883 1/2 Bartošová L. 1988 5. Česenek V. 1658 0:1 Vávra R. 2033
6. Marinov P. 1827 1/2 Škeřík K. 2008 6. Němec B. 1953 1:0 Novotný A. 1819
7. Ptáček M. 1815 0:1 Zeman L. 1960 7. Bartoš M. 1715 0:1 Hrnčiarik K. 1849
8. Nedelčev R. 1609 +:- 0 0 8. Krys J. 1686 0:1 Janko J. 1827
4 : 4 1.5 : 6.5
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Štefanydes Polička 10 8 2 0 26 56.5 : 23.5 43
2. ŠK Bohemia Pardubice 10 7 2 1 23 49.5 : 30.5 32
3. ŠK Vysoké Mýto B 10 7 1 2 22 45.5 : 34.5 28
4. TJ CHS Chotěboř 10 5 2 3 17 44.5 : 35.5 34
5. Sokol Zaječice 10 5 2 3 17 43.5 : 36.5 23
6. TJ ŠO Chrudim B 10 5 0 5 15 40 : 40 27
7. ŠK Rapid Aggressors 10 5 0 5 15 39.5 : 40.5 26
8. ŠK Ústí nad Orlicí B 10 5 0 5 15 35.5 : 44.5 16
9. TJ Jiskra Litomyšl 10 3 2 5 11 38 : 42 18
10. SK + Sokol Žamberk 10 2 2 6 8 34 : 46 16
11. 2222 ŠK Polabiny D 10 1 1 8 4 28.5 : 51.5 10
12. TJ Jiskra Heřm. Městec 10 0 0 10 0 25 : 55 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.