Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 11.kolo 21.04.13

V posledním kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Rapid Aggressors - Polička 4:4, Litomyšl - Chrudim B 5,5:2,5, Bohemia - Vysoké Mýto B 5,5:2,5, Zaječice - Ústí n/O. B 5,5:2,5, H.Městec - Žamberk 3:5, Polabiny D - Chotěboř 3,5:4,5
Poslední kolo již jen potvrdilo Poličku na postu vítěze a postupujícího do 2.ligy, když o sestupech již bylo rozhodnuto dříve.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2012/2013 – PDŠS

Krajský přebor I 2012/2013 – PDŠS
Výsledky 11. kola hraného 21. 04. 2013

 

ŠK Rapid Aggressors – TJ Štefanydes Polička                 TJ Jiskra Litomyšl – TJ ŠO Chrudim B

                   Rozhodčí: Sýkora Josef                                                 Rozhodčí: Pekař Václav

   1.  Kraus O.                    2031     0:1    Červený P.                2269            1.  Pekař V.                     2157     1/2    Pokorný Z.          V  2274

   2.  Sýkora J.             V   2109     1/2    Komárek D.        H  2164            2.  Zeman M.                  2093     1:0    Malivánek J.            2178

   3.  Novotný A.              1819     0:1    Lorenc O.                 2153            3.  Daniel M.            H  2081     1/2    Onderek D.               2194

   4.  Zoubek D.                 1751     0:1    Paščenko J.              2105            4.  Doseděl J.           H  2083     1:0    Linhart Z.                  1961

   5.  Vobořil P.                 2002     1:0    Komárková M.        2063            5.  Jirsa L.                       1998     1/2    Česenek V.               1658

   6.  Janko J.                     1827     1:0    Houška B.                2015            6.  Bartošová L.            1988     1/2    Němec B.                   1953

   7.  Seidl Z.                      1877     1/2    Stodola M.               1927            7.  Škeřík K.                   2008     1:0    Ždímal P.                   1708

   8.  Režný Z.                    1796     1:0    Smejkal J.                 1975            8.  Odstrčil J.                 1828     1/2    Sokol P.                     1653

                                     4 : 4                                                                           5.5 : 2.5

  ŠK Bohemia Pardubice – ŠK Vysoké Mýto B                    Sokol Zaječice – ŠK Ústí nad Orlicí B

                 Rozhodčí: Horáček Michal                                             Rozhodčí: Hájek Jaroslav

   1.  Horáček M.               2031     1/2    Sabol M.              V  2341            1.  Vařejčko J.               2237     1/2    Blaško Š.                   1974

   2.  Novák A.                  2102     0:1    Ptáček L.                   2128            2.  Trhal T.                 H  2119     1:0    Mareš J.                     1950

   3.  Nadrchal T.               2040     0:1    Kosek J.              V  2104            3.  Hájek L.                    2122     1:0    Poslušný M.             1986

   4.  Třasák O.                   2050     1:0    Kosek M.                  2012            4.  Hájek J.                     2086     1/2    Kylar P.                     1880

   5.  Jelínek V.                 1993     1:0    Beneš M.                   1968            5.  Trhal M.               H  1938     1:0    Jániš P.                      1811

   6.  Vodička P.                2052     1:0    Vavroušek P.     H  1817            6.  Hájek J.                     1918     1/2    Kameník D.              1867

   7.  Daněk P.                    1948     1:0    Podgorný R.             1812            7.  Hromádko M.          1984     1:0    Kapoun V.                1765

   8.  Laušman P.               1990     1:0    Marinov P.               1827            8.  Konrád F.                  1920     0:1    Glembek B.              1756

                                  5.5 : 2.5                                                                        5.5 : 2.5

TJ Jiskra Heřm. Městec – SK + Sokol Žamberk              2222 ŠK Polabiny D – TJ CHS Chotěboř

                     Rozhodčí: Honek Jan                                               Rozhodčí: Melichar Zdeněk

   1.  Petuchov S.        H   2163     1/2    Výprachtický D.    2092            1.  Just P.                        2053     0:1    Linhart J.                  1998

   2.  Starý L.                      1950     0:1    Krátký J.             H  1977            2.  Trojan L.                   2010     1:0    Dobšinský P.           1871

   3.  Starý V.                     1850     1/2    Wiesinger W.          1939            3.  Törvenyi R.              2004     1/2    Hospodka J.             1853

   4.  Honek J.                    1813     0:1    Havrlík P.                 1887            4.  Vlčková K.               1846     0:1    Pařízek V.            H  1727

   5.  Hon J.                  H   1829     1/2    Dungl P.                    1863            5.  Melichar V.              1815     0:1    Krejčík T.                  1953

   6.  Přibyl J.                     1843     1:0    Kalous T.                  1878            6.  Nešpůrek P.              1800     1:0    Fiala M.                     1835

   7.  Klouček J.                1702     1/2    Mazura M.                1971            7.  Liduch F.                  1697     1:0    Tomek K.                  1750

   8.  Vondráček E.           1663     0:1    Zámečník B.             1920            8.  Vančura D.               1743     0:1    Tůma J.                 H  1738

                                     3 : 5                                                                           3.5 : 4.5

 

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre      Poč. výher

                   1.   TJ Štefanydes Polička                    11    8    3    0         27     60.5   :  27.5     46

                   2.   ŠK Bohemia Pardubice                    11    8    2    1         26        55   :  33        37

                   3.   ŠK Vysoké Mýto B                         11    7    1    3         22        48   :  40        30

                   4.   TJ CHS Chotěboř                             11    6    2    3         20        49   :  39        38

                   5.   Sokol Zaječice                                 11    6    2    3         20        49   :  39        27

                   6.   ŠK Rapid Aggressors                       11    5    1    5         16     43.5   :  44.5     29

                   7.   TJ ŠO Chrudim B                            11    5    0    6         15     42.5   :  45.5     27

                   8.   ŠK Ústí nad Orlicí B                        11    5    0    6         15        38   :  50        17

                   9.   TJ Jiskra Litomyšl                           11    4    2    5         14     43.5   :  44.5     21

                 10.   SK + Sokol Žamberk                       11    3    2    6         11        39   :  49        19

                 11.   2222 ŠK Polabiny D                       11    1    1    9           4        32   :  56        13

                 12.   TJ Jiskra Heřm. Městec                 11    0    0  11           0        28   :  60        11

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.