Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - jedenácté kolo 24.03.13

V jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička B - Letohrad 7:1, Lanškroun - Ústí n/O. C 6,5:1,5, Svitavy A - M.Třebová 2,5:5,5, Litomyšl B - D.Čermná 4:4, Žamberk B - Svitavy B 5,5:2,5, Č.Třebová B - Jablonné n/O. 4,5:3,5
Vítězem a postupujícím do Krajského přeboru 1.třídy se stalo družstvo TJ Štefanydes Polička B - Blahopřejeme !!!


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2012/2013 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II východ 2012/2013 – PDŠS – zpravodaj č. 12
Výsledky 11. kola hraného 24. 03. 2013

 

TJ Štefanydes Polička B – TJ Spartak OEZ Letohrad       TJ Lanškroun – ŠK Ústí nad Orlicí C

                 Rozhodčí: Sodomka Adam                                            Rozhodčí: Pokorný Tomáš

   1.  Červený P.          V   2269     1:0    Mikyska K.              1889            1.  Pokorný T.                2218     1:0    Mareš J.                V  1950

   2.  Paščenko J.         V   2105     1:0    Papáček M.               1844            2.  Havelka J.                 1900     1:0    Kameník D.              1867

   3.  Houška B.           V   2015     1:0    Řehák J.                    1825            3.  Solil R.                      1983     1:0    Kubišta L.                1895

   4.  Smejkal J.                 1975     1/2    Janeček V.                1834            4.  Procházka P.             2008     1/2    Jániš P.                      1811

   5.  Sion D.                      1841     1:0    Lorenc J.                   1782            5.  Šilar L.                       1858     1/2    Kapoun V.                1765

   6.  Sodomka A.             1879     1:0    Sysr P.                       1634            6.  Paukert I.                   1761     1:0    Glembek B.              1756

   7.  Švanda R.                  1850     1:0    Lorenc A.                 1428            7.  Kolomý Š.                1624     1/2    Grundman V.           1451

   8.  Charouz M.               1651     1/2    Janeček O.                1483            8.  Palla S.                       1784     1:0    Driemer J.                 1539

                                     7 : 1                                                                           6.5 : 1.5

       ŠK Svitavy A – TJ Slovan M. Třebová                  TJ Jiskra Litomyšl B – ŠK Dolní Čermná o.s.

                    Rozhodčí: Bartoš Karel                                             Rozhodčí: Dostálek Vladimír

   1.  Krušina P.                 1897     0:1    Kotva M.                  1946            1.  Bartošová L.       V  1988     1:0    Dostálek V.              1605

   2.  Bartoš K.                   1870     0:1    Meleshko A.            1943            2.  Zeman L.                   1960     1:0    Merta M.                    1804

   3.  Havel F.                     1862     1/2    Grepl P.                     1889            3.  Šváb J.                       1863     1/2    Merta J.                      1850

   4.  Maděra S.                  1803     0:1    Sojma Z.                    1865            4.  Nekvinda T.             1723     1/2    Slavíček M.              1750

   5.  Kozák D.                   1795     0:1    Chvojka A.              1827            5.  Jonáš P.                     1665     1/2    Žídek P.                     1661

   6.  Rosenkranz J.          1729     1/2    Endl V.                     1591            6.  Krejčí M.                   1615     0:1    Motl L.                      1637

   7.  Riedl V.                     1675     1/2    Glöckner J.              1833            7.  Nešpor J.             H  1503     1/2    Nikl J.                        1641

   8.  Velešík M.                1411     1:0    Lattenberg F.      H  1675            8.  Doseděl M.               1489     0:1    Marek J.                     1417

                                  2.5 : 5.5                                                                           4 : 4

        SK+Sokol Žamberk B – ŠK Svitavy B                     Loko Česká Třebová B – TJ Jablonné n/O.

                 Rozhodčí: Kopal Vladimír                                                 Rozhodčí: Vencl Jiří

   1.  Wiesinger W.     V   1939     1:0    Křeček J.                   1416            1.  Tomeš L.                   1804     0:1    Filip L.                      1739

   2.  Martinec J.                1820     1/2    Krušina A.               1484            2.  Kovář V.                   1662     1:0    Vaníček J.                 1769

   3.  Zámečník B.             1920     1:0    Čuma J.                     1513            3.  Petrželka K.              1921     1:0    Trampota L.              1560

   4.  Jeništa J.                   1804     1:0    Vodička S.               1382            4.  Racek J.                H  1597     0:1    Kubíček V.               1679

   5.  Kopal V.                   1521     0:1    Ambrožová L.   H  1397            5.  Vencl J.                     1597     1/2    Hubálek R.               1557

   6.  Brdíček D.                1702     1:0    Andrle V.                 1250            6.  Křemenák J.             1679     0:1    Černohous J.            1691

   7.  Šulc J.                        1525     1:0    Hábík J.                    1100            7.  Tapušík E.                1000     1:0    Šírl M.                  H  1000

   8.  Hurdes E.                  1501     0:1    Dvořák J.                  1100            8.  Jiroušek J.                1100     1:0    Filip J.                       1000

                                  5.5 : 2.5                                                                        4.5 : 3.5

 

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre      Poč. výher

                   1.   TJ Štefanydes Polička B                 11  10    0    1         30        64   :  24        52

                   2.   TJ Lanškroun                                  11    9    0    2         27     61.5   :  26.5     50

                   3.   TJ Slovan M. Třebová                     11    9    0    2         27     57.5   :  30.5     43

                   4.   ŠK Svitavy A                                   11    6    1    4         19     47.5   :  40.5     30

                   5.   Loko Česká Třebová B                    11    6    1    4         19        44   :  44        30

                   6.   ŠK Ústí nad Orlicí C                        11    5    1    5         16     46.5   :  41.5     35

                   7.   TJ Jiskra Litomyšl B                        11    4    3    4         15        44   :  44        32

                   8.   TJ Spartak OEZ Letohrad                11    4    2    5         14        43   :  45        29

                   9.   SK+Sokol Žamberk B                      11    4    1    6         13     44.5   :  43.5     28

                 10.   TJ Jablonné n/O.                              11    3    0    8           9        26   :  62        13

                 11.   ŠK Dolní Čermná o.s.                     11    1    1    9           4     34.5   :  53.5     21

                 12.   ŠK Svitavy B                                  11    0    0  11           0        15   :  73          6

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.