Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - jedenácté kolo 24.03.13

V jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Polička C - Chrudim C 7:1, Rapid D - Bohemia B 3,5:4,5, Hlinsko - Rapid Teenagers 7:1, Polabiny E - Polabiny F 5,5:2,5, Rapid E - Choceň 5:3, V.Mýto C - Chotěboř B 2:6
Suverénním vítězem a postupujícím do Krajského přeboru 1.třídy se stalo družstvo ŠK Bohemia Pardubice B - Blahopřejeme !!!


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2012/2013 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II západ 2012/2013 – PDŠS – zpravodaj č. 12
Výsledky 11. kola hraného 24. 03. 2013

 

TJ Štefanydes Polička C – TJ ŠO Chrudim C            Rapid Pardubice D – ŠK Bohemia Pardubice B

                  Rozhodčí: Stodola Marek                                            Rozhodčí: Veseký Emanuel

   1.  Stodola M.                1927     1:0    Linhart Z.            V  1961            1.  Vávra R.               V  2033     1/2    Horáček M.         V  2031

   2.  Pospíšil P.                1694     1:0    Němec B.                  1953            2.  Hennig T.             V  2016     1/2    Daněk P.                    1948

   3.  Schaffer O.                1748     1:0    Bartoš M.                  1715            3.  Veselý E.             V  1921     1/2    Kuzmin S.                 1866

   4.  Petrásek K.               1739     1:0    Sokol P.                    1653            4.  Hon J.                        1829     1/2    Mazura T.                  1952

   5.  Navrátil L.                1685     1:0    Krys J.                       1647            5.  Janko J.                     1827     1:0    Zelenka J.                  1971

   6.  Bartoš K.                   1662     1:0    Mužík F.                   1640            6.  Pyskatý J.                 1803     0:1    Laušman P.               1990

   7.  Stodola Z.                 1747     1/2    Bureš Z.                     1564            7.  Štěpán J.                    1551     1/2    Mudruňka P.            1000

   8.  Buchta M.                 1517     1/2    Zelený F.                   1540            8.  Mácha M.             H  1481     0:1    Beneš D.                    1680

                                     7 : 1                                                                           3.5 : 4.5

          ŠO Hlinsko – ŠK Rapid Teenagers                       2222 ŠK Polabiny E – 2222 ŠK Polabiny F

                   Rozhodčí: Hanus Lukáš                                                 Rozhodčí: Kvapil Pavel

   1.  Dvořák S.                  1913     1/2    Zoubek D.           V  1751            1.  Korol J.                     2031     1:0    Liduch F.                  1697

   2.  Hanus M.                  1909     1:0    Novotný A.        V  1819            2.  Bělohlav J.               1900     1:0    Vančura D.               1743

   3.  Zámečník J.              1865     1:0    Svítil R.                    1661            3.  Škroch M.                 1854     1/2    Cach J.                       1697

   4.  Janda L.                     1812     1:0    Gregor J.              H  1496            4.  Kouba P.                   2010     1/2    Řezníček D.              1660

   5.  Londin M.                1797     1:0    Ryzner J.                   1719            5.  Krejčí J.                     1710     0:1    Frgalová H.               1562

   6.  Vojanec H.               1720     1:0    Mikulenka T.           1468            6.  Vorel B.                     1728     1/2    Cach Z.                       1485

   7.  Hanus L.                   1347     1:0    Joukl J.                     1100            7.  Rež M.                        1698     1:0    Bureš M.                    1649

   8.  Indra A.                     1368     1/2    Joukl M.                   1266            8.  Kvapil P.                   1636     1:0    Cach O.                      1462

                                     7 : 1                                                                           5.5 : 2.5

     Rapid Pardubice E – TJ Spartak Choceň                   ŠK Vysoké Mýto C – TJ CHS Chotěboř B

               Rozhodčí: Kalhous Miroslav                                         Rozhodčí: Sabolová Gabriela

   1.  Hrnčiarik K.             1849     1/2    Kučera J.                   1920            1.  Sabolová G.             1899     0:1    Krejčík T.            V  1953

   2.  Slabý M.                    1794     1:0    Vavroušek P.           1817            2.  Sabolová K.             1883     1/2    Fiala M.                     1835

   3.  Režný Z.                    1796     0:1    Janeček F.                 1763            3.  Marinov P.                1827     0:1    Sukdolák R.             1857

   4.  Jouza P.               H   1726     0:1    Navrátil V.               1673            4.  Ptáček M.                  1815     1/2    Tomek K.                  1750

   5.  Sedlák P.             H   1579     1:0    Šmejdíř W.               1555            5.  Nedelčev R.              1609     0:1    Tůma J.                 H  1738

   6.  Král M.                      1671     1/2    Doseděl Z.                1633            6.  Novák M.                  1100     1:0    Dobšinský P.     V  1871

   7.  Čáp K.                        1355     1:0    Starý S.                      1423            7.  Novák M.                  1100     0:1    Michal M.                 1788

   8.  Dědek P.                    1000     1:0    Fajt L.                        1000            8.  Zeman D.                   1100     0:1    Jirsa O.                      1100

                                     5 : 3                                                                              2 : 6

 

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre      Poč. výher

                   1.   ŠK Bohemia Pardubice B               11    9    2    0         29     58.5   :  29.5     46

                   2.   TJ CHS Chotěboř B                         11    7    2    2         23        52   :  36        38

                   3.   TJ ŠO Chrudim C                            11    7    1    3         22     47.5   :  40.5     35

                   4.   ŠO Hlinsko                                      11    7    0    4         21     51.5   :  36.5     40

                   5.   TJ Štefanydes Polička C                  11    6    1    4         19     47.5   :  40.5     37

                   6.   2222 ŠK Polabiny E                        11    6    0    5         18     48.5   :  39.5     33

                   7.   2222 ŠK Polabiny F                        11    5    3    3         18        48   :  40        33

                   8.   Rapid Pardubice D                           11    4    0    7         12        41   :  47        26

                   9.   ŠK Rapid Teenagers                        11    4    0    7         12        37   :  51        22

                 10.   Rapid Pardubice E                           11    3    1    7         10     36.5   :  51.5     22

                 11.   ŠK Vysoké Mýto C                         11    3    0    8           9     35.5   :  52.5     23

                 12.   TJ Spartak Choceň                        11    0    0  11           0     24.5   :  63.5     17

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.