Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev mladších žáků 27.04.13

V sobotu 27.dubna 2013 se v Lanškrouně uskutečnil Krajský přebor družstev mladších žáků. Mezi 10 zúčastněnými družstvy zvítězili zástupci Poličky na score před Polabinami, na třetím místě se umístili hráči Hlinska, na medaile již nedosáhla družstva Lanškrouna, Ústí n/O., Svitav, Chotěboře a další. První tři družstva si vybojovala postup na MČR družstev ml. žáků, které se bude hrát ve dnech 14.-16.června 2013 v Táboře.


Tabulka podle startovní listiny
Poř. St.č. Družstvo Partie   +    =    -   PH 1   PH 2   PH 3 
1 8 TJ Štefanydes Polička 9 8 0 1 24 42 20
2 4 2222 ŠK Polabiny 9 8 0 1 24 35,5 16
3 3 ŠO DDM Hlinsko 9 7 1 1 22 42 20,5
4 1 TJ Lanškroun 9 6 1 2 19 36 17
5 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 9 5 0 4 15 30,5 14
6 10 TJ Lanškroun B 9 3 1 5 10 19,5 9,5
7 2 ŠK Svitavy 9 2 2 5 8 19,5 8,5
8 7 2222 ŠK Polabiny B 9 2 0 7 6 20,5 9,5
9 6 TJ CHS Chotěboř 9 0 2 7 2 17,5 8
10 5 TJ Lanškroun C 9 0 1 8 1 6 2,5
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. TJ Štefanydes Polička (Rtg prům.:1360, Kapitán: Schaffer / PH 1: 24 / PH 2: 42)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Ambrožová Lucie  1422 0 0 1 1 0 1 1 1 1 6 9 1305
2   Vítová Anna  1461 1 1 1 0 1 1 ½ ½ 1 7 9 1218
3   Švanda Ondřej  1412 1 0 1 1 1 1 1 1 ½ 7,5 9 1191
4   Pavlíček Lukáš  1363 1 ½ 1 1 1 1 1 1 1 8,5 9 1111
5   Simon Michal  1250 0 0 1 1 1 1 1 1 0 6 9 1106
6   Švanda Adam  1250 1 + + 1 1 1 1 0 0 7 9 1057
2. 2222 ŠK Polabiny (Rtg prům.:1329, Kapitán: Hošek / PH 1: 24 / PH 2: 35.5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Masáková Petra  1502 0 1 ½ ½ ½ ½ 1 1 0 5 9 1296
2   Ludvík Tomáš  1512 1 0 1 1 1 1 1 1 ½ 7,5 9 1196
3   Cach Ondřej  1460 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8 9 1186
4   Žejdlík Erik  1250 1 ½ 1 1 1 0 1 1 1 7,5 9 1124
5   Nešpůrek Jan  1250 1 1 1 ½ 1 0 1 1 1 7,5 9 1106
3. ŠO DDM Hlinsko (Rtg prům.:1274, Kapitán: Londinová / PH 1: 22 / PH 2: 42)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Říha Vojtěch  1280 1 1 0 1 1 ½ 1 ½ 1 7 9 1321
2   Zelenka Petr  1250 0   1 1 1 0   0   3 6 1279
3   Vašková Marie  1363 0 0 0 1 1 1 1 1 1 6 9 1202
4   Ročňák Michal  1250 0 1   1 1 1 1   1 6 7 1180
5   Pešek Patrik  1250 1 1 1 1   1 1 1 1 8 8 1113
6   Zelenka Adam  1100 0 0 0 1 1 + 1 1 1 6 9 1088
7   Novotný Ondřej  1250   1 1   1   + 1 1 6 6 1040
4. TJ Lanškroun (Rtg prům.:1217, Kapitán: Krištof / PH 1: 19 / PH 2: 36)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Kupsa Matěj  1350 1 1 1 ½ 1 1 ½ 0 1 7 9 1313
2   Brejša Adam  1250 1 1 0 0 1 0 1 ½ 1 5,5 9 1241
3   Bouchal Lukáš  1250 1 1 1 0 1 1 1 0 1 7 9 1209
4   Kaška Petr  1100 1 1 0 0 1 1 1 0 1 6 9 1140
5   Kalousová Julie  1250 1 1 1 ½ 1 1 0 0 0 5,5 9 1100
6   Málková Barbora  1100 1 0 0 + + 1 0 1 0 5 9 1100
5. Šachový klub Ústí nad Orlicí (Rtg prům.:1244, Kapitán: Šmajzr / PH 1: 15 / PH 2: 30.5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Holásek Vojtěch  1663 ½ 0 ½ 1 1 1 0 1 0 5 9 1278
2   Šmajzrová Veronika  1250 1 1 0 1 0 1 ½ ½ 0 5 9 1237
3   Dudlová Kateřina  1250 1 0 0 1 1 1 0 1 0 5 9 1197
4   Holásková Veronika  1100 1 0 0 0 ½ 0 0 0 0 1,5 9 1140
5   Píše Michal  1100 1 1 0 1 1 1 0 1 1 7 9 1106
6   Hrůšová Natálie  1100 1 0 + + 1 1 0 1 1 7 9 1100
6. TJ Lanškroun B (Rtg prům.:1067, Kapitán: Krištof / PH 1: 10 / PH 2: 19.5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Kocanda Jakub  1100 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 9 1341
2   Mann Štěpán  1100 0 0 1 0 0 0 0 ½ 1 2,5 9 1258
3   Černohous Marek  1100 0 1 1 1 0 0 0 0 1 4 9 1226
4   Chládek Josef  1100 0 1 1 1 0 0 0 1 1 5 9 1140
5   Minář Milan  1000 0 1 0 1 0 0 0 0 1 3 9 1117
6   Doláková Tereza  1000 0 1 0 1 0 0 + 0 + 4 9 1114
7. ŠK Svitavy (Rtg prům.:1125, Kapitán: Krušina / PH 1: 8 / PH 2: 19.5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Andrle Vojtěch  1250 ½ 0 1 0 ½ 0 0 0 0 2 9 1324
2   Veselý Milan  1100 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 9 1258
3   Václavík Matěj  1100 0 0 0 0 0 1 1 1 ½ 3,5 9 1226
4   Doláková Eva  1100 0 0 0 0 0 ½ 0 1 0 1,5 9 1140
5   Štulpa Miroslav  1100 0 0 1 0 0 1 1 ½ 1 4,5 9 1122
6   Václavík Patrik  1100 0 1 1 0 + + 1 1 1 7 9 1079
8. 2222 ŠK Polabiny B (Rtg prům.:1133, Kapitán: Hošek / PH 1: 6 / PH 2: 20.5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Bílek Marek  1250   1 0 1 1 0 ½ 1 0 4,5 8 1302
2   Málek Tomáš  1250 1 1 0 1 0   0 1 0 4 8 1253
3   Váňa Vojtěch  1100 0 ½ 1 0   0 0 0   1,5 7 1187
4   Plíva Petr  1100 0 1 1   0 0 0   0 2 7 1210
5   Hruban Oliver  1100 0 1   0 0 1 1 0 0 3 8 1177
6   Prokeš Martin  1000 0   1 0 0 0   ½ 0 1,5 7 1114
7   Pilná Jitka  1000 + + 1 0 0 0 1 0 0 4 9 1114
9. TJ CHS Chotěboř (Rtg prům.:1083, Kapitán: Klíma / PH 1: 2 / PH 2: 17.5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Jun Rudolf  1250 1 1 1 0 0 0 1 ½ 1 5,5 9 1324
2   Klabeneš Petr  1250 1 1 1 1 1 1 1 1 ½ 8,5 9 1241
3   Křivský Lukáš  1000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 1237
4   Hutař Vojtěch  1000 0 0 0 0 ½ 0 1 0 0 1,5 9 1151
5   Hutař Šimon  1000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 1117
6   Křivská Veronika  1000 + 0 0 0 0 0 0 0 + 2 9 1114
10. TJ Lanškroun C (Rtg prům.:1033, Kapitán: Krištof / PH 1: 1 / PH 2: 6)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Bureš Lukáš  1100 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 9 1341
2   Syrový Petr  1000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 1282
3   Horák Vojtěch  1100 1 ½ 0 0 0 0 0 0 0 1,5 9 1214
4   Pokorný Ondřej  1000 1 0 0 1 0 ½ 0 0 0 2,5 9 1151
5   Hacura Lukáš  1000 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 9 1128

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.