Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev v rapidu 13.05.13

V neděli 12.května 2013 se v Poličce uskutečnil Krajský přebor čtyřčlenných družstev v rapidu za účasti 11 družstev. První příčku suverénně obsadilo vysoce favorizované družstvo Polabin A, druzí byli zástupci Bohemie Pardubice A a na třetím místě skončili hráči Vysokého Mýta, domácí Poličce se příliš nedařilo.


Krajský přebor družstev PDŠS v rapid šachu 
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 2222 ŠK Polabiny 7 7 0 0 24 0 0
2 4 ŠK Bohemia Pardubice A 7 5 0 2 18 0 0
3 3 ŠK Vysoké Mýto 7 6 0 1 17,5 0 0
4 7 2222 ŠK Polabiny B 7 4 0 3 15 0 1
5 6 ŠK Bohemia Pardubice B 7 4 0 3 15 0 2
6 5 ŠK Rapid Pardubice 7 3 0 4 15 0 3
7 2 TJ Štefanydes Polička A 7 3 1 3 14 0 0
8 9 TJ Štefanydes Polička B 7 3 1 3 13,5 0 0
9 8 TJ Štefanydes Polička C 7 3 0 4 13 0 0
10 10 TJ Štefanydes Polička D 7 2 0 5 6 0 0
11 11 TJ Štefanydes Polička E 7 1 0 6 3 0 0
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. 2222 ŠK Polabiny (Rtg prům.:2243, Kapitán: Červený Martin / PH 1: 24 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1 FM Červený Martin  2348 1 1 1 1 ½ 1 1 6,5 7 2044
2 FM Novotný Michal  2293 1 1 1 1 1 1 1 7 7 1944
3   Bujnoch Radek  2237 1 1 ½ 0 0 1 1 4,5 7 1880
4   Veselý Tomáš  2094 ½ ½ 1 1 1 1 1 6 7 1802
2. ŠK Bohemia Pardubice A (Rtg prům.:2007, Kapitán: Laušman Petr / PH 1: 18 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Horáček Michal  2017 1 1 1 0 0 1 1 5 7 2088
2   Vodička Pavel  2062 0 ½ 1 0 ½ 1 0 3 7 1976
3   Laušman Petr  2018 1 1 1 1 1 1 1 7 7 1896
4   Mazura Tomáš  1932 1 0 0 0 0 1 1 3 7 1815
3. ŠK Vysoké Mýto (Rtg prům.:2104, Kapitán: Sabol Marian / PH 1: 17.5 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1 FM Sabol Marian  2328 1 1 0 1 1 1 1 6 7 2122
2   Ptáček Luboš  2089 ½ 1 0 ½ ½ 1 1 4,5 7 2050
3   Doseděl Jiří  2037 0 1 ½ 1 0 0 ½ 3 7 1981
4   Beneš Milan  1962 1 1 0 0 1 1 0 4 7 1879
4. 2222 ŠK Polabiny B (Rtg prům.:1917, Kapitán: Melichar Zdeněk / PH 1: 15 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Půlpán Jakub  2083 ½ ½ 1 1 ½ 1 0 4,5 7 2075
2   Melichar Vojtěch  1913 0 1 1 0 0 0 0 2 7 1979
3   Nešpůrek Petr  1900 0 ½ 1 1 1 1 ½ 5 7 1899
4   Cach Jakub  1770 0 ½ 1 ½ 0 ½ 1 3,5 7 1825
5. ŠK Bohemia Pardubice B (Rtg prům.:1963, Kapitán: Daněk Pavel / PH 1: 15 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Nadrchal Tomáš  2002 0 1 0 0   1 0 2 6 1951
2   Jelínek Václav  1985 0 ½ 1 1   1 1 4,5 6 1861
3   Zelenka Jaroslav  1929 0 1 1 0   1 0 3 6 1755
4   Daněk Pavel  1934 ½ 1 ½ ½   1 0 3,5 6 1662
6. ŠK Rapid Pardubice (Rtg prům.:1976, Kapitán: Veselý Emanuel / PH 1: 15 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Petuchov Sergej  2126 1 0 1 0 1   1 4 6 1917
2   Kastner Oldřich  2077 ½ ½ 0 ½ 0   1 2,5 6 1820
3   Hon Jiří  1876 1 0 0 0 0   1 2 6 1730
4   Veselý Emanuel  1823 1 1 ½ 1 0   1 4,5 6 1654
7. TJ Štefanydes Polička A (Rtg prům.:2138, Kapitán: Červený Petr / PH 1: 14 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1 FM Červený Petr  2281 ½ 0 0   1 0 1 2,5 6 2053
2   Paščenko Jaromír  2116 1 0 0   1 0 0 2 6 1961
3   Lorenc Oldřich  2134 1 0 0   1 1 0 3 6 1876
4   Houška Bronislav  2021 1 ½ 1   1 0 1 4,5 6 1796
8. TJ Štefanydes Polička B (Rtg prům.:1871, Kapitán: Schaffer Ondřej / PH 1: 13.5 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Stodola Marek  1971 0 0   0 1 0 0 1 6 2050
2   Sion David  1930 1 0   1 1 1 1 5 6 1914
3   Petrásek Kamil  1811 0 0   1 1 0 1 3 6 1872
4   Schaffer Ondřej  1770 0 0   1 1 ½ 0 2,5 6 1755
9. TJ Štefanydes Polička C (Rtg prům.:1906, Kapitán: Schaffer David / PH 1: 13 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Komárková Magdaléna  2025 0 ½ 1 1 0 0   2,5 6 2070
2   Smejkal Jan  1962 ½ 0 1 0 1 0   2,5 6 1940
3   Sodomka Adam  1893 1 ½ 1 0 1 0   3,5 6 1852
4   Schaffer David  1745 0 ½ 1 0 1 0   2,5 6 1753
10. TJ Štefanydes Polička D (Rtg prům.:1387, Kapitán: Tulis Jan / PH 1: 6 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Tulis Jan  1569 0   0 1 0 0 0 1 6 2067
2   Nešpor Jakub  1480 ½   0 1 0 0 0 1,5 6 1954
3   Simon Michal  1250 0   0 1 0 0 0 1 6 1888
4   Simon Jakub  1250 0   0 ½ 0 0 0 0,5 6 1790
11. TJ Štefanydes Polička E (Rtg prům.:1313, Kapitán: Buchta Martin / PH 1: 3 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Buchta Martin  1563   0 0 0 0 0 0 0 6 1952
2   Ryšavá Monika  1340   ½ 0 0 0 0 0 0,5 6 1916
3   Peřina Josef  1250   0 0 0 0 0 0 0 6 1796
4   Drápela Jiří  1100   0 0 ½ 0 0 0 0,5 6 1742

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.