Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže - souhrn kvalifikačních turnajů 22.04.13

Po posledním kvalifikačním turnaji Krajského přeboru mládeže byly KM vydány kompletní výsledky ve všech kategoriích - HD 10, 12, 14, 16 i dívek. Současně byl ve všech kategoriích zveřejněn seznam všech potvrzených účastníků (včetně jednoho náhradníka) finalových turnajů, jejichž rozlosování se uskutečnilo v sobotu 27.dubna 2013 v Lanškrouně při KP družstev ml. žáků.


Krajský přebor mládeže PDŠS 2013 - finále
ŠK Svitavy, 25. - 26. květen 2013
Účastníci finálových turnajů
Kategorie do 16-ti let - 5 postupů
Los Příjmení Jméno Datum Oddíl ELO
1 Řezníček Dominik 26.03.98 2222 ŠK Polabiny 1666
2 Česenek Jan 14.08.98 TJ Štefanydes Polička 1791
6 Doleček Matěj 04.08.99 TJ Lanškroun 1330
4 Grundman Václav 29.08.99 ŠK Ústí nad Orlicí 1709
3 Cach Zdeněk 21.03.98 2222 ŠK Polabiny 1622
7 Feltl Patrik 17.03.99 TJ Štefanydes Polička 1469
8 Bureš Martin 06.08.98 2222 ŠK Polabiny 1649
5 Holásek Vít 03.06.99 ŠK Ústí nad Orlicí 1250
  Šolc Petr 19.03.99 TJ Lanškroun 1250
Kategorie do 14-ti let - 5 postupů
Los Příjmení Jméno Datum Oddíl ELO
2 Žejdlík Patrik 19.05.00 2222 ŠK Polabiny 1728
3 Tulis Jan 22.07.00 TJ Štefanydes Polička 1487
4 Cach Ondřej 10.06.01 2222 ŠK Polabiny 1460
7 Ludvík Tomáš 12.05.02 2222 ŠK Polabiny 1512
1 Nešpor Jakub 31.03.00 TJ Štefanydes Polička 1692
5 Kolomý Adam 25.06.00 TJ Lanškroun 1457
8 Švanda Ondřej 02.02.03 TJ Štefanydes Polička 1412
6 Ambrožová Lucie 29.06.01 TJ Štefanydes Polička 1422
  Kupsa Matěj 05.01.01 TJ Lanškroun 1350
Kategorie do 12-ti let - 4 postupy
Los Příjmení Jméno Datum Oddíl ELO
6 Říha Vojtěch 28.06.02 ŠO DDM Hlinsko 1280
3 Ročňák Michal 16.07.03 ŠO DDM Hlinsko 1250
8 Vašková Marie 06.12.02 ŠO DDM Hlinsko 1363
2 Žejdlík Erik 20.09.03 2222 ŠK Polabiny 1250
1 Novotný Ondřej 12.08.03 ŠO DDM Hlinsko 1250
4 Klabeneš Petr 15.11.02 TJ CHS Chotěboř 1250
7 Zeman  Daniel 25.03.03 ŠK Vysoké Mýto 1250
5 Simon Michal 29.06.02 TJ Štefanydes Polička 1250
  Bílek Marek 13.12.02 2222 ŠK Polabiny 1250
Kategorie do 10-ti let - 4 postupy
Los
4 Dudlová Kateřina 01.01.04 ŠK Ústí nad Orlicí 1250
1 Jun Rudolf 14.09.05 TJ CHS Chotěboř 1250
8 Jiroušek Jan 08.01.04 TJ Loko Česká Třebová 1250
3 Stoček Martin 24.03.06 ŠK Rapid Pardubice 1100
6 Švanda Adam 29.01.05 TJ Štefanydes Polička 1250
5 Píše Michal 19.02.04 ŠK Ústí nad Orlicí 1100
2 Zelenka Adam 01.11.06 ŠO DDM Hlinsko 1100
7 Václavík Patrik 16.03.05 ŠK Svitavy 1100
  Ret Adam Josef 23.06.05 ŠK Rapid Pardubice 1100

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.