Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - čtvrtý turnaj 20.04.13

Závěrečný čtvrtý turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 14-16 se uskutečnil v sobotu 20.dubna 2013 v Hlinsku.
V kategorii do 14 let v něm triumfovali hráči Poličky, kteří obsadili celé stupně vítězů v pořadí Jan Tulis, Lucie Ambrožová a Jakub Nešpor (všichni Polička).
V kategorii do 16 let za jako již tradičně nepříliš početné účasti zvítězil Josef Havelka z Lanškrouna před Janem Česenkem z Poličky a Dominikem Řezníčkem z Poličky, jediná dívka Adéla Drdlová ze Svitav na chlapce nestačila.
Postřehy z turnaje naleznete na webových stránkách zúčastněných oddílů z Hlinska, Chotěboře, Polabin, Poličky, Rapidu Pardubice a Ústí n/O..


4. kvalifikace KP HD 14 
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1   Tulis Jan  1487 TJ Štefanydes Polička 6,5 22 30,5 28
2   Ambrožová Lucie  1422 TJ Štefanydes Polička 6 24 32,5 27,5
3   Nešpor Jakub  1692 TJ Štefanydes Polička 5,5 22,5 32 23,3
4   Joukl Martin  1292 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5 21 29,5 21
5   Švanda Ondřej  1412 TJ Štefanydes Polička 5 25,5 35,5 24,3
6   Holásek Vojtěch  1663 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 22,5 32 19,5
7   Žejdlík Erik  1250 2222 ŠK Polabiny 5 21 28 17,3
8   Nešpůrek Jan  1250 2222 ŠK Polabiny 5 20,5 28,5 18
9   Ročňák Michal  1250 ŠO Hlinsko 5 18 27 16
10   Simon Jakub  1250 TJ Štefanydes Polička 5 18 25,5 17
11   Klabeneš Petr  1250 TJ CHS Chotěboř 5 18 24,5 16
12   Šmajzrová Veronika  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 15,5 23,5 14,5
13   Kaška Petr  1100 TJ Lanškroun 5 15,5 21,5 13,5
14   Pavlíček Lukáš  1363 TJ Štefanydes Polička 4,5 23 32 19,3
15   Formánek Matěj  1250 2222 ŠK Polabiny 4 23 32,5 16
16   Joukl Jakub  1250 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 21 30,5 14
17   Kupsa Matěj  1350 TJ Lanškroun 4 21 29 15
18   Píše Jiří  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 19,5 26,5 12
19   Simon Michal  1250 TJ Štefanydes Polička 4 18 25,5 12
20   Jun Rudolf  1250 TJ CHS Chotěboř 4 17 24,5 10,5
21   Lysý Karel  1100 2222 ŠK Polabiny 4 17 24 10,5
22   Holásková Veronika  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 16,5 24 10,5
23   Fiala Jan  1100 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 16 24 9,5
24   Štěrba Martin  1250 ŠO Hlinsko 4 16 23 10
25   Zelenka Petr  1250 ŠO Hlinsko 4 15 20 8
26   Brokl Daniel  1100 TJ Štefanydes Polička 4 13 17 9
27   Ježek Jakub  1250 Sokol Mistrovice 3,5 19 27 10,8
28   Švanda Adam  1250 TJ Štefanydes Polička 3,5 19 26,5 9,75
29   Mann Štěpán  1100 TJ Lanškroun 3,5 16,5 24 10,8
30   Dvořák Jakub  1250 ŠK Svitavy 3 22 29 10
31   Bouchal Lukáš  1250 Sokol Mistrovice 3 21 29,5 11
32   Lhotský František  1000 ŠK Buštěhrad 3 21 28,5 10,5
33   Píše Michal  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 20 25 8
34   Liška Kryštof  1000 Rapid Pardubice 3 18 24,5 7,5
35   Hrůšová Natálie  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 16 23 6
36   Langrová Ilona  1000 Štefanydes Polička 3 16 21 6
37   Bureš Lukáš  1100 TJ Lanškroun 3 15,5 22 7
38   Filip Josef  1000 TJ Jablonné nad Orlicí 3 15,5 22 6
39   Pešek Petr  1250 TJ Lanškroun 3 14,5 22 6
40   Bakrlík Adam  1000 Rapid Pardubice 3 14,5 21,5 8
41   Martínek Michal  1100 TJ Štefanydes Polička 3 14 20 7
42   Zelenka Adam  1100 ŠO Hlinsko 3 14 18 5
43   Vašková Marie  1363 ŠO Hlinsko 2,5 19 26,5 8,25
44   Zedník Dominik  1000 Rapid Pardubice 2,5 16,5 24 8,25
45   Mrázková Aneta  1100 ŠK Svitavy 2,5 14,5 22 5,25
46   Hudec Matěj  1000 Rapid Pardubice 2,5 13 17 2
47   Stoček Martin  1100 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 2 16 22 4
48   Seidl Jiří  1000 Rapid Pardubice 2 15,5 20,5 4
49   Komárek Matěj  1000 2222 ŠK Polabiny 2 15 20 2
50   Váňa Vojtěch  1100 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec 2 14 21 5
51   Londin Lukáš  1000 Vracov 2 13 17 1,5
52   Nimrichtr David Theodor  1000 Rapid Pardubice 2 11 17 3
53   Zdražil Jiří  1000 ŠO Hlinsko 1,5 12 18 3
54   Klein Tomáš  1000 Rapid Pardubice 1 17,5 24 1,5
55   Kratochvíl Michal  1000 Rapid Pardubice 1 14 19 0
56   Lukošík Filip  1000 Rapid Pardubice 0 12,5 17,5 0
4. kvalifikace KP HD 16 
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1   Havelka Josef  2021 TJ Lanškroun 5,5 21,5 29 22
2   Česenek Jan  1791 TJ Štefanydes Polička 5 21 29 20,5
3   Řezníček Dominik  1666 2222 ŠK Polabiny 5 19 26,5 16
4   Cach Jakub  1795 2222 ŠK Polabiny 4,5 22,5 30,5 18,5
5   Žejdlík Patrik  1728 2222 ŠK Polabiny 4,5 19,5 26,5 14,5
6   Feltl Patrik  1469 TJ Štefanydes Polička 4 19,5 27,5 13
7   Grundman Václav  1709 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 19 26,5 13
8   Cach Zdeněk  1622 2222 ŠK Polabiny 4 14 21 10
9   Bureš Martin  1649 2222 ŠK Polabiny 3,5 14 20,5 6,25
10   Šolc Petr  1250 TJ Lanškroun 3,5 13,5 20 7
11   Cach Ondřej  1460 2222 ŠK Polabiny 3 19,5 26,5 8,25
12   Peřina Josef  1250 TJ Štefanydes Polička 3 15 21,5 7,5
13   Holásek Vít  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2,5 16,5 23 5
14   Knoll Martin  1100 TJ Lanškroun 2 14,5 20,5 4
15   Drdlová Adéla  1100 ŠK Svitavy 2 13 18 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.