Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže v rapidu 11.05.13

V sobotu 11.května 2013 se v rozlehlých prostorách Chvaletického Domu Kultury uskutečnil Krajský přebor mládeže v rapidu v kategoriích H/D 10, 12, 14 a dorostu, kterého se zúčastnilo celkem 65 mladých šachistů.
V nejmladší kategorii do 10 let zvítězil hlinecký Erik Žejdlík (v barvách Polabin) před Michalem Ročňákem a absolutní triumf Hlinska završil třetím místem Ondřej Novotný (oba Hlinsko), když v dívkách patřilo prvenství favorizované Kateřině Dudlové z Ústí n/O..
V kategorii do 12 let deklasovala všechny ostatní účastníky Lucie Ambrožová z Poličky plným ziskem 9/9 bodů, v chlapcích byl nejúspěšnější Ondřej Cach před Markem Bílkem a Janem Nešpůrkem (všichni Polabiny) - ale mezi ně se na třetím místě vklínila ještě další dívka Marie Vašková z Hlinska !!!
V kategorii do 14 let se z vítězství radoval Jakub Cach před Patrikem Žejdlíkem a Tomášem Ludvíkem (všichni Polabiny), dívky se této kategorie nezúčastnily.
Přidaná kategorie dorostu skončila 'mrtvým během' dvou účastníků, když o vítězství Vojtěcha Melichara z Polabin před Josefem Havelkou z Lanškrouna rozhodl až los, třetí skončil Martin Bureš a v dívkách byla nejúspěšnější Hana Frgalová (oba Polabiny).


Krajský přebor PDŠS mládeže v rapidu 
Organizátor : ŠO TJ Energetik Chvaletice
Hlavní nebo pomocný rozhodčí : Šilar Lubomír
Město : Chvaletice
Rating-O : 1095
Datum : 11.05.2013
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Poh. Rtg Klub Body BH. BH. S-B Výh.
1 4 Žejdlík Erik   1250 2222 ŠK Polabiny 8,5 36,0 48,5 46,00 8
2 3 Ročňák Michal   1250 ŠO Hlinsko 8,0 36,5 49,0 40,50 8
3 2 Novotný Ondřej   1250 ŠO Hlinsko 7,0 37,0 48,5 32,00 7
4 1 Dudlová Kateřina F 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,0 38,0 49,5 21,50 5
5 11 Stoček Martin   1100 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,0 35,5 45,5 17,00 5
6 12 Váňa Vojtěch   1100 2222 ŠK Polabiny 5,0 35,0 45,5 21,00 5
7 14 Černohous Marek   1100 TJ Lanškroun 5,0 32,5 43,5 21,00 4
8 5 Brokl Daniel   1100 TJ Štefanydes Polička 5,0 32,0 43,5 18,50 5
9 6 Holásková Veronika F 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,0 30,5 39,0 16,00 5
10 7 Mann Štěpán   1100 TJ Lanškroun 4,5 38,0 49,5 19,00 4
11 15 Šulc Jiří   1100 ŠO Hlinsko 4,5 32,0 42,0 16,50 4
12 10 Půlpán Ondřej   1100 2222 ŠK Polabiny 4,5 31,0 40,0 15,00 4
13 20 Tlapák Marek   1000 Energetik Chvaletice 4,5 25,0 30,5 11,50 4
14 13 Zelenka Adam   1100 ŠO Hlinsko 4,0 31,5 42,0 11,50 3
15 19 Rožek Jan   1000 Energetik Chvaletice 4,0 31,5 39,5 18,00 3
16 8 Martínek Michal   1100 TJ Štefanydes Polička 4,0 27,5 36,0 11,00 4
17 18 Lyashko Sergei   1000 Ronov nad Doubravou 4,0 25,0 30,5 8,25 3
18 9 Málková Barbora F 1100 TJ Lanškroun 3,5 26,0 31,5 7,75 3
19 16 Dejdar Michal   1000 Přelouč 3,5 25,0 30,5 6,25 3
20 21 Málek Filip   1000 Horní Čermná 2,5 27,0 32,5 7,25 1
21 22 Šmajzrová Dominika F 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1,5 26,5 32,0 1,75 1
22 17 Holásková Markéta F 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 0,5 26,5 33,0 1,25 0
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno Poh. Rtg Klub Body BH. BH. S-B Výh.
1 1 Ambrožová Lucie F 1552 TJ Štefanydes Polička 9,0 36,5 47,0 47,00 9
2 2 Cach Ondřej   1414 2222 ŠK Polabiny 7,0 36,5 49,0 34,75 6
3 4 Vašková Marie F 1354 ŠO Hlinsko 6,5 36,0 48,5 29,75 6
4 7 Bílek Marek   1250 2222 ŠK Polabiny 6,0 36,0 48,5 26,00 6
5 10 Nešpůrek Jan   1250 2222 ŠK Polabiny 5,5 33,0 45,5 24,25 4
6 8 Ježek Jakub   1250 Sokol Mistrovice 5,0 35,5 46,5 19,00 4
7 5 Kupsa Matěj   1320 TJ Lanškroun 5,0 32,0 43,0 19,00 4
8 12 Zelenka Petr   1250 ŠO Hlinsko 5,0 31,0 39,0 17,00 5
9 16 Plíva Petr   1100 2222 ŠK Polabiny 5,0 24,5 32,0 13,50 4
10 6 Bouchal Lukáš   1250 Sokol Mistrovice 4,5 33,0 45,5 18,00 4
11 13 Šmajzrová Veronika F 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 28,5 36,5 13,25 3
12 11 Simon Michal   1250 TJ Štefanydes Polička 4,0 33,5 44,0 13,25 3
13 3 Holásek Vojtěch   1376 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,0 32,0 43,0 14,00 3
14 19 Míšek Ondřej   1000 Energetik Chvaletice 4,0 29,5 38,0 13,50 3
15 15 Kaška Petr   1100 TJ Lanškroun 4,0 27,5 36,0 13,00 3
16 9 Kalousová Julie F 1250 TJ Lanškroun 4,0 27,5 35,5 9,00 3
17 17 Chudý Vladimír   1000 Energetik Chvaletice 2,5 24,5 31,0 4,50 1
18 14 Hrůšová Natálie F 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2,5 23,0 29,5 4,50 1
19 18 Křikava Štěpán   1000 ŠK Ústí n/O. 2,0 24,5 31,5 5,00 1
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Poh. Rtg Klub Body BH. BH. S-B Výh.
1 1 Cach Jakub   1770 2222 ŠK Polabiny 8,0 37,5 48,0 42,00 7
2 2 Žejdlík Patrik   1736 2222 ŠK Polabiny 6,5 37,5 49,5 33,00 5
3 4 Ludvík Tomáš   1569 2222 ŠK Polabiny 6,5 36,0 48,0 32,50 5
4 5 Tulis Jan   1569 TJ Štefanydes Polička 5,5 35,5 43,5 20,75 5
5 6 Nešpor Jakub   1480 TJ Štefanydes Polička 5,5 35,0 44,0 22,25 3
6 7 Kolomý Adam   1465 TJ Lanškroun 5,5 34,5 42,5 19,25 4
7 8 Doleček Matěj   1339 TJ Lanškroun 5,5 29,5 37,5 14,75 5
8 3 Grundman Václav   1719 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,0 31,0 39,0 13,00 4
9 9 Holásek Vít   1320 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,0 29,5 37,5 7,00 4
10 12 Simon Jakub   1250 TJ Štefanydes Polička 4,0 28,5 35,0 7,00 4
11 11 Pešek Petr   1250 TJ Lanškroun 4,0 28,0 36,0 7,00 4
12 10 Formánek Matěj   1250 2222 ŠK Polabiny 2,0 29,0 34,5 1,00 2
13 13 Bohuněk Ondřej   1000 Energetik Chvaletice 1,0 30,0 35,5 0,00 1
14 14 Hošek Ondřej   1000 Energetik Chvaletice 0,0 30,0 36,5 0,00 0
Kategorie dorost
Poř. St.č. Jméno Poh. Rtg Klub Body BH. BH. S-B Výh.
1 2 Melichar Vojtěch   1913 2222 ŠK Polabiny 7,5 21,0 28,5 24,75 7
2 1 Havelka Josef   1943 TJ Lanškroun 7,5 21,0 28,5 24,75 7
3 5 Bureš Martin   1636 2222 ŠK Polabiny 5,0 23,5 31,0 12,50 4
4 3 Vaculík Jakub   1753 TJ Lanškroun 4,5 24,0 31,5 12,00 3
5 4 Frgalová Hana F 1657 2222 ŠK Polabiny 4,0 24,5 32,0 7,50 4
6 6 Cach Zdeněk   1586 2222 ŠK Polabiny 3,0 25,5 33,0 5,50 2
7 7 Šmajzrová Kateřina F 1534 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2,5 26,0 33,5 5,50 1
8 9 Kantor Tomáš   1250 2222 ŠK Polabiny 1,0 27,5 35,0 3,50 0
9 8 Ryšavá Monika F 1340 TJ Štefanydes Polička 1,0 27,5 35,0 1,00 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.