Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Lanškrounská věž 2013 09.06.13

V sobotu 8.června 2013 se v Lanškouně konal 19.ročník turnaje pro mládež 'O Putovní věž města Lanškrouna'.
V nejstarší kategorii do 19 let byl mezi osmi účastníky nejlepší Jan Mareš z Ústí n/O. před Janem Fraňkem z Bohemians Praha a Josefem Havelkou z Lanškrouna.
V nejpočetněji zastoupené kategorii do 14 let se 21 účastníky patřilo vítězství Petru Žižkovi z Bohemians Praha ale jen na pomocné hodnocení před Adamem Kolomým z Lanškrouna a Lukášem Pavlíčkem z Poličky, z dívek byla nejúspěšnější Natalie Hrůšová z Ústí n/O..
V kategorii do 10 let byla z 18 hráčů nejlepší Kateřina Dudlová z Ústí n/O. opět jen na lepší pomocné hodnocení před Janem Jirouškem z České Třebové, třetí skončil Marek Bláha ze Zábřehu.


Lanškrounská věž 2013
Organizátor : TJ Lanškroun
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Krištof Jiří
Hlavní rozhodčí : Mgr. Krištof Jiří
Rozhodčí : ing. Pokorný Tomáš
Místo : Lanškroun
Datum : 2013/06/08
Kategorie 19 
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1
1 Mareš Jan  2034 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6,5 19,5
2 Franěk Jan  1952 TJ Bohemians Praha 5,5 14,5
3 Havelka Josef  1943 TJ Lanškroun 5 11
4 Škvařil Michal  1754 TJ Bohemians Praha 4 9,5
5 Daňhel Lukáš  1672 TJ Bohemians Praha 3 5,5
6 John Petr  1616 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2,5 3
7 Kapoun Vít  1745 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1,5 2
8 Žegklitz Michal  1493 TJ Bohemians Praha 0 0
Kategorie 14
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 Žižka Petr  1505 TJ Bohemians Praha 6 21,5 31 26
2 Kolomý Adam  1465 TJ Lanškroun 6 21,5 30,5 24,5
3 Pavlíček Lukáš  1482 TJ Štefanydes Polička 5 21 29,5 19,5
4 Holásek Vojtěch  1376 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 20 28,5 16,5
5 Nesporý Šimon  1000 Loko Zábřeh 4,5 17,5 24 15,5
6 Ježek Jakub  1250 Sokol Mistrovice 4 23 29 12
7 Holásek Vít  1320 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 22,5 31 14
8 Brejša Adam  1556 TJ Lanškroun 4 17 24 12,5
9 Pavlas Ladislav  1100 TJ Lanškroun 4 16 21 7,5
10 Bouchal Lukáš  1250 Sokol Mistrovice 4 15,5 22,5 12,5
11 Kupsa Matěj  1320 TJ Lanškroun 3,5 19,5 28,5 11,5
12 Špachta Max  1250 TJ Bohemians Praha 3,5 18 26 9,75
13 Hrůšová Natálie  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 18 24 9,25
14 Kaška Petr  1100 TJ Lanškroun 3,5 15 21 5,75
15 Pešek Petr  1250 TJ Lanškroun 3 17 24 7
16 Řehák Jan  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 14 18,5 3
17 Šolc Petr  1250 TJ Lanškroun 2,5 21 28,5 9
18 Kalousová Julie  1250 TJ Lanškroun 2,5 18,5 24,5 5,25
19 Spáčilová Anna  1100 Sokol Mistrovice 2,5 14,5 18,5 4
20 Šejnoha Jan  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 13 16,5 1
21 Černochová Marie  1000 Kunvald 1 14 18 0
Kategorie 10
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 Dudlová Kateřina  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 22 31 26
2 Jiroušek Jan  1250 TJ Lokomotiva Česká Třebová 6 21,5 30 24
3 Blaha Marek  1000 Loko Zábřeh 5 22,5 31,5 19,5
4 Špachta Vítek  1100 TJ Bohemians Praha 5 22 31 20
5 Dušek Ondřej  1100 Sokol Mistrovice 4 21 27 10
6 Holásková Veronika  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 20 28,5 12,5
7 Mann Štěpán  1100 TJ Lanškroun 4 19,5 27 10
8 Nesporá Taťána  1000 Loko Zábřeh 4 15,5 21 10
9 Minář Milan  1000 TJ Lanškroun 3,5 17,5 23,5 7
10 Tran Ba Duc Ank  1000 Loko Zábřeh 3 16 23,5 8,25
11 Málková Barbora  1100 TJ Lanškroun 3 16 21,5 7,75
12 Blaha Lukáš  1000 Loko Zábřeh 3 15,5 20,5 5,5
13 Málek Filip  1000 Čermná 3 15 20 5,75
14 Haas Matouš  1000 Kunvald 3 14 20 4,25
15 Hebr František  1000 Kunvald 2,5 18 27 7,5
16 Kotizová Lucie  1000 Kunvald 2,5 14 18 3,75
17 Michalička Patrik  1000 Kunvald 1,5 15,5 19,5 1,25
18 Holásková Markéta  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 0 15 20,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.