Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál arm. generála Ludvíka Krejčího 31.08.13

Letošní již 4.ročník Memoriálu arm. generála Ludvíka Krejčího, který se uskutečnil v sobotu 31.srpna 2013 v Jablonném n/O., přivítal na startu rekordní účast 90 hráčů v čele s historicky prvním nositelem titulu GM. V turnaji podle očekávání dominoval IM Vojtěch Plát z Třince následovaný mladíky Danielem Kožúškem z Jičína, Vojtěchem Melicharem z Polabin a Davidem Výprachtickým ze Žamberka, kteří odsunuli GM Jiřího Krejčího z Litovle až na 5.místo.


Memoriál arm. generála Ludvíka Krejčího - 4. ročník 
Organizátor : Jan Vaníček
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Jan Vaníček
Hlavní rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Rozhodčí : Kateřina Šmajzrová
Místo : Jablonné nad Orlicí, velký sál Hotelu U dubu, Slezská ul.
Datum : 2013/08/31
Ø ELO turnaje : 1657
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Tit Jméno Typ FIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 IM Plat Vojtech    2543 2469 Tz Trinec 8 41 53 40,5
2 12   Kozusek Daniel  M 2078 2086 Sk Ad Jicin 7,5 38 50,5 37,5
3 23   Melichar Vojtech    1899 1913 2222 Sk Polabiny 7 41 52,5 37
4 8   Vyprachticky David    2133 2141 Sk Zamberk 7 39,5 52,5 37
5 2 GM Krejci Jan    2523 2529 Tatran Litovel 6,5 43 56 38,5
6 7   Silar Lubomir    2148 2153 Tj Energetik Chvaletice 6,5 40,5 52,5 36
7 10   Kosek Jiri    2121 2130 Sk Vysoke Myto 6,5 39 50 34
8 14   Chladek Vaclav    2015 2055 Sk Garde Lipovec 6,5 35,5 45 32
9 4 FM Mojzis Jaroslav  S 2179 2184 2222 Sk Polabiny 6 43 54 36
10 3   Smajzr Martin    2202 2201 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 6 42,5 54 36
11 11   Masak Pavel    2088 2088 Spartak Adamov 6 37 47,5 33
12 15   Kosek Marek    2007 2013 Sk Vysoke Myto 6 37 47 32,5
13 17   Trojan Lubos  S 1959 2007 2222 Sk Polabiny 6 37 46,5 32,5
14 20   Meleshko Andriy    1945 1970 Tj Slovan Moravska Trebova 6 36,5 48,5 30,5
15 18   Havelka Josef  M 1959 1943 Tj Lanskroun 6 36 47 31
16 9 CM Strasil Pavel    2128 2110 Tatran Litovel 6 35,5 46 29,5
17 6   Krejci Jan    2153 2156 Tatran Litovel 6 35 45 27
18 13   Kalousek Vladimir    2026 2017 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 6 34,5 44,5 30
19 50   Lorenc Adam    1633 1623 Tj Spartak Oez Letohrad 5,5 43 55,5 33
20 54   Pribik Petr  S 0 1974 Tj Slavia Hradec Kralove 5,5 39 50 28
21 32   Nespurek Petr    1805 1900 2222 Sk Polabiny 5,5 38 46,5 31,5
22 16   Kratky Josef    1965 2055 Tj Lokomotiva Ceska Trebova 5,5 35,5 47 30
23 26   Borek Pavel    1881 1870 Tj Lokomotiva Ceska Trebova 5,5 33,5 42 27,5
24 27   Sojma Zdenek    1863 1933 Tj Slovan Moravska Trebova 5,5 29 38,5 23
25 19   Kotyza Bohumil    1954 1865 Tj Spartak Rychnov Nad Kneznou 5,5 27 34 23
26 5   Navratil Frantisek  S 2155 2165 2222 Sk Polabiny 5 39 51 30
27 37   Glembek Bohumir  S 1744 1722 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 5 36 46,5 26,5
28 30   Grepl Pavel    1828 1857 Tj Slovan Moravska Trebova 5 36 45,5 28,5
29 40   Krasa Marek    1715 1727 Sk Ddm Trebechovice Pod Orebem 5 35,5 46 26,5
30 44   Holy Filip    1654 1763 Tj Kosutka Plzen O.S. 5 35,5 44 26,5
31 29   Glockner Jaromir  S 1830 1857 Tj Slovan Moravska Trebova 5 35 45,5 28
32 28   Silar Ladislav  S 1852 1805 Tj Lanskroun 5 34,5 44,5 27,5
33 34   Kapoun Vit    1784 1745 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 5 34 42,5 25
34 21   Filip Libor    1907 1913 Tj Jablonne Nad Orlici 5 33,5 44,5 27,5
35 39   Cvejn Jaroslav    1739 1794 Tj Spartak Rychnov Nad Kneznou 5 33,5 40,5 26
36 25   Petrzelka Karel  S 1890 1893 Tj Lokomotiva Ceska Trebova 5 33 42,5 26
37 46   Blazek Michal  M 1652 1652 Sk Ortex-Reta Hradec Kralove 5 31 40 22
38 22   Krusina Patrik    1902 1887 Sk Svitavy 5 31 39,5 25,5
39 38   Palla Rostislav  S 1744 1678 Tj Spartak Rychnov Nad Kneznou 5 30 39 24
40 52   Krivohlavek Josef  S 1473 1497 Tj Lanskroun 5 26 36 20
41 24   Kylar Pavel    1891 1831 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 4,5 37 48 26
42 65   Pavlicek Lukas  M 0 1482 Tj Stefanydes Policka 4,5 35 42,5 25
43 31   Papacek Milos    1815 1834 Tj Spartak Oez Letohrad 4,5 32 43 24,5
44 56   Navratil Miroslav  S 0 1708 Sokol Mestecko Trnavka 4,5 31 40,5 21,5
45 35   Dvorak Eduard  S 1763 1670 So Kunvaldska A.S. Kunvald 4,5 30,5 40,5 23
46 41   Grundman Vaclav  M 1713 1719 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 4,5 30,5 40 22
47 45   Langr Jiri  S 1654 1711 Sk Ortex-Reta Hradec Kralove 4,5 29,5 40 21,5
48 43   Vacek Jaroslav  S 1675 1642 Tj Slavia Hradec Kralove 4,5 28,5 37,5 22,5
49 58   Cernohous Jiri    0 1683 Tj Jablonne Nad Orlici 4,5 28 36,5 19
50 42   Hovad Vaclav    1698 1616 Tj Spartak Rychnov Nad Kneznou 4,5 24,5 32 18
51 84   Matoulek Vaclav  S 0 1000 Spv Cervena Voda 4 32 41 21
52 49   Ruffer Vaclav    1637 1624 Tj Spartak Rychnov Nad Kneznou 4 31,5 40,5 20
53 64   Maly Evzen  S 0 1517 Spv Cervena Voda 4 31,5 40 20
54 62   Krcmar Stanislav    0 1545 So Kunvaldska A.S. Kunvald 4 31,5 38,5 19,5
55 57   Brychta Antonin  S 0 1703 Spv Cervena Voda 4 31 40 21
56 36   Vochozka Jindrich  S 1761 1779 Tj Slavia Hradec Kralove 4 31 40 20
57 48   Mlynar Miroslav  S 1643 1548 So Kunvaldska A.S. Kunvald 4 31 39,5 19,5
58 47   Macek Oldrich    1651 1670 T.J. Sokol Sumperk 4 31 39,5 19
59 67   Langr Petr    0 1447 Sokol Mistrovice 4 30,5 40,5 21
60 55   Kropac Zdenek    0 1718 Loko Zabreh 4 30 39 18,5
61 63   Smajzrova Katerina  W 0 1534 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 4 29,5 37,5 17
62 53   Melichar Zdenek    1404 1421 2222 Sk Polabiny 4 28,5 36,5 19
63 33   Palla Stanislav  S 1785 1729 Tj Lanskroun 4 28 36,5 21
64 75   Smajzrova Veronika  WM 0 1250 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 4 27 33,5 17
65 51   Masakova Petra  WM 1560 1560 Spartak Adamov 4 25,5 34 17
66 72   Jezek Jakub  M 0 1250 Sokol Mistrovice 4 25,5 32 14
67 60   Kristl Vaclav    0 1582 Sokol Mistrovice 3,5 33,5 43 20
68 90   Hubalek Roman    0 1558 Tj Jablonne Nad Orlici 3,5 33,5 42,5 22
69 73   Jirousek Jan  M 0 1250 Tj Lokomotiva Ceska Trebova 3,5 27,5 34,5 15,5
70 80   Vodicka Martin    0 1100 Sk Svitavy 3,5 25,5 33 15,5
71 59   Vencl Jiri  S 0 1589 Tj Lokomotiva Ceska Trebova 3,5 25 33 15,5
72 71   Bouchal Lukas  M 0 1250 Sokol Mistrovice 3,5 24,5 31,5 13
73 81   Bednarz Roman    0 1000 Spv Cervena Voda 3 28,5 35,5 14,5
74 74   Nespurek Jan  M 0 1250 2222 Sk Polabiny 3 28 35,5 14,5
75 85   Nespurek Vojtech    0 1000 2222 Sk Polabiny 3 27,5 35,5 15
76 87   Ruprich Jan  S 0 1000 SPV Cervena Voda 3 27,5 35 15
77 66   Halbrstat Karel    0 1477 Sokol Mistrovice 3 25,5 32,5 13,5
78 68   Lapacek Lubos  S 0 1381 Tj Lanskroun 3 25 32 11
79 89   Hurdes Emil  S 1501 1483 Sk Zamberk 3 22 28 9,5
80 79   Spacilova Anna  WM 0 1100 Sokol Mistrovice 3 22 27,5 9
81 82   Filip Dominik  M 0 1000 Tj Jablonne Nad Orlici 3 18,5 24,5 6
82 61   Trampota Ludek    0 1573 Tj Jablonne Nad Orlici 2,5 32 40,5 18
83 78   Hrusova Natalie  WM 0 1100 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 2,5 25 31,5 11
84 69   Spinler Bronislav    0 1370 Sokol Mistrovice 2,5 24,5 32 11,5
85 70   Lorencova Jitka  W 0 1322 Tj Spartak Oez Letohrad 2,5 24 31,5 11,5
86 86   Rehak Miroslav    0 1000   2,5 22 29 11,5
87 76   Dusek Ondrej  M 0 1100 Sokol Mistrovice 2 23 29,5 8
88 77   Filip Josef  M 0 1100 Tj Jablonne Nad Orlici 2 22,5 28 8
89 88   Vanicek Petr    0 1000   1,5 24 30 7,5
90 83   Filip Karel  M 0 1000 Tj Jablonne Nad Orlici 1 21 27,5 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.