Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Medailová žeň na Mistrovství ČR družstev mladších žáků ! 16.06.13

Ve dnech 14.-16.června 2013 se v Táboře uskutečnilo 'Mistrovství ČR družstev mladších žáků', kterého se mezi 28 družstvy z krajských kvalifikací zúčastnili i 3 naši zástupci.
Prvenství v turnaji vybojovalo družstvo 2222 ŠK Polabiny - Blahopřejeme !!!, které tak po zlatu ze 'zaječického' MČR družstev st. žáků získaly v tomto roce 'DUBL' ! Vítězné Polabiny se opíraly zejména o suverénní výkony Jerguše Pecháče a Matěje Půlpána, kteří na 1 a 2 šachovnici získali shodně 8,5/9 !
Druhou příčku obsadili hráči Beskydské šachové školy, mnohaleté stálice na nebi mládežnických soutěží.
Další velký úspěch zaznamenali zástupci ŠK Štefanydes Polička, kteří zásluhou nejlepšího pomocného hodnocení skončili na 3.místě - Blahopřejeme !!!, přičemž jako jediné družstvo (!) prošli turnajem bez porážky !
Poněkud ve stínu obou medailových družstev zůstali mladí hráči ŠO Hlinsko, jejichž 'až' 19 místo je přesto lepší než jejich nasazení.


Mistrovství ČR družstev mladších žáků šestičlenných družstev
Organizátor : ŠACHklub Tábor z pověření ŠSČR
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Vladimír Doležal
Hlavní rozhodčí : Michail Koreček FA,  Milan Durchan R1
Místo : Wellnes & Congress HOTEL DVOŘÁK TÁBOR
Datum od : 2013/06/14 Datum do 2013/06/16
Ø ELO turnaje : 1299
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 2222 Polabiny 9 6 2 1 20 138 31,5
2 3 Beskydská sachova skola 9 5 3 1 18 139 35
3 9 TJ Stefanydes Policka 9 4 5 0 17 137 31,5
4 13 KS  Ricany 1925 9 5 2 2 17 129 32
5 4 Slavia Orlova 9 5 2 2 17 126 34
6 7 QCC Ceske Budejovice 9 5 2 2 17 121 32,5
7 2 Bohemians Praha 9 5 1 3 16 145 33
8 21 SK Lipa 9 5 1 3 16 132 30
9 6 SK Tabor 9 4 3 2 15 137 31,5
10 5 SK PORG Praha 9 4 3 2 15 113 32
11 8 Lokomotiva Brno 9 4 2 3 14 134 29
12 10 Sokol Hostalkova 9 4 2 3 14 133 28,5
13 15 TJ Ostrava 9 4 1 4 13 124 23,5
14 18 Spartak Vlasim 9 4 1 4 13 118 29,5
15 16 Sokol Kobylisy 9 4 1 4 13 99 28
16 23 Panda Rychnov 9 4 1 4 13 86 28,5
17 12 Chess Most 9 3 3 3 12 132 25
18 17 SK KME DDM Kurim 9 4 0 5 12 128 23,5
19 22 SO Hlinsko 9 4 0 5 12 95 28
20 25 SK Veseli n.L. 9 3 2 4 11 106 25
21 11 Sokol Klatovy 9 3 2 4 11 89 25,5
22 14 SK Duras Kralovo Pole 9 3 1 5 10 104 25
23 20 SK Spartak Chodov 9 3 1 5 10 101 22
24 24 SK Svetla n.S. 9 2 3 4 9 82 20
25 28 Loko Zabreh 9 2 1 6 7 84 20
26 19 Novoborska SA 9 2 1 6 7 83 21
27 26 SK Tachov 9 1 1 7 4 85 15
28 27 SK Teplice 9 0 1 8 1 86 16

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.