Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR družstev st. žáků v rapidu 02.06.13

První červnový víkend byl i letos dobou konání Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapidu (populárních 'Zaječic'). Do Juniorhotelu na Seči i přes naprostou nepřízeň počasí přijelo 57 šestičlenných družstev spolu se 46 dvojicemi nejmladších žáků a 51 jednotlivců převážně z řad doprovodu, kteří zde svedli dvoudenní boje.
V Mistrovství ČR družstev st. žáků podruhé v řadě triumfovali zástupci Polabin, kteří tentokrát zvítězili s náskokem tří bodů před Vlašimí a Libercem - Blahopřejeme !!! Ostatní zástupci našeho kraje až na Poličku a Polabiny B skončili až ve druhé polovině startovního pole.
V turnaji dvojic nejmladších žáků se nejvíce dařilo hráčům z Frýdku-Místku, z našinců byli nejlepší zástupci Ústí n/O..
V doprovodném turnaji jednotlivců obsadil samostatné první místo FM Martin Červený z Polabin, v popředí výsledkové listiny však byli i další naši zástupci.
S názory vedoucích jednotlivých výprav se můžete seznámit na webových stránkách České Třebové, Hlinska, Chotěboře, Polabin, Poličky, Rapidu Pardubice a Ústí n/O..


MČR družstev starších žáků v rapidu
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH1 PH 2 PH 3
1 1 2222 ŠK Polabiny "A" 9 7 2 0 23 159 35
2 3 TJ Spartak Vlašim 9 6 2 1 20 155 36,5
3 10 Desko Liberec "A" 9 6 2 1 20 154 32
22 17 TJ Štefanydes Polička "A" 9 5 0 4 15 125 28,5
26 24 2222 ŠK Polabiny "B" 9 4 2 3 14 123 28
40 38 ŠO Hlinsko 9 4 0 5 12 100 26,5
41 33 ŠK Ústí nad Orlicí 9 3 1 5 10 127 19,5
46 50 TJ Štefanydes Polička "B" 9 3 1 5 10 69 26
50 53 ŠK Svitavy 9 3 0 6 9 88 19
55 55 TJ Sokol Zaječice 9 2 1 6 7 83 20
57 57 TJ Energetik Chvaletice 9 1 1 7 4 71 15
Turnaj dvojic nejmladšího žactva v rapidu
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH1 PH2 PH3
1 2 BŠŠ Frýdek-Místek "A" 9 7 0 2 14,5 21 76
2 1 ŠK Duras Brno Královo Pole 9 6 3 0 14,5 21 75,5
3 9 ŠK KME-DDM Kuřim "A" 9 4 4 1 12,5 16 77,5
14 7 ŠK Ústí nad Orlicí 9 4 3 2 10 15 70
17 13 Lokomotiva Česká Třebová 9 3 4 2 9,5 13 67,5
23 35 TJ Sokol Zaječice 9 4 1 4 9 13 56,5
25 29 Rapid ADMA Pardubice 9 2 5 2 9 11 62
30 21 2222 ŠK Polabiny 9 2 4 3 8,5 10 66,5
32 20 TJ CHS Chotěboř "A" 9 1 7 1 8,5 10 64,5
33 34 ŠO Hlinsko 9 3 2 4 8 11 61
37 33 ŠK Svitavy 9 1 5 3 8 8 56
42 46 TJ Energetik Chvaletice "A" 9 3 1 5 6,5 10 56
44 47 TJ Energetik Chvaletice "B" 9 0 2 7 3 2 49,5
Turnaj v rapidu jednotlivců
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 FM Červený Martin  2348 2222 ŠK Polabiny 7,5 42 53 43,75
2 Malý Marek  2218 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 7 41 51,5 37,5
3 FM Vojta Tomáš  2343 Šachový klub Zikuda Turnov 7 40,5 52,5 39,5
6 Vařejčko Josef  2185 TJ Sokol Zaječice 6 42,5 55,5 29,5
8 Šmajzr Martin  2201 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 35,5 46,5 27,5
9 Holásek Pavel  2104 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 33,5 43 26,5
11 Sabolová Kristýna  1847 ŠK Vysoké Mýto 5,5 38,5 48,5 27,5
12 Hájek Lukáš  2110 TJ Sokol Zaječice 5,5 37,5 47 26
13 Hromádko Martin  1977 TJ Sokol Zaječice 5,5 34 44 24,25
19 Konrád František  1877 TJ Sokol Zaječice 5 36,5 47 22,25
23 Sodomka Adam  1893 TJ Štefanydes Polička 5 29 37,5 19,75
30 Ročňák Zdeněk  1100 ŠO Hlinsko 4,5 24,5 32,5 12
34 Osička Přemysl  1250 ŠO Hlinsko 4 29,5 37,5 15,25
35 Samková Pavla  1250 TJ Sokol Zaječice 4 28,5 36,5 15
37 Vašek Petr  1000 ŠO Hlinsko 4 25 32,5 9
38 Štěrba Martin  1250 ŠO Hlinsko 4 25 32 8
39 Žejdlík Erik  1250 2222 ŠK Polabiny 3,5 31 40 13
41 Klabeneš Petr  1250 TJ CHS Chotěboř 3,5 29 35,5 9,75
42 Dědek Petr  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3,5 25 31 5,25
44 Žídek Jan  1250 TJ Sokol Zaječice 3 28,5 36,5 9
46 Ryšavá Monika  1340 TJ Štefanydes Polička 3 26,5 33,5 6,75
50 Horčička Jan  1000 TJ ENERGETIK Chvaletice 2 21 26,5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.