Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR seniorů 25.08.13

Ve dnech 17.-25.srpna 2013 se v Rychnově n/Kn. uskutečnil 5.ročník Mezinárodního šachového festivalu seniorů, kterého se ve třech kategoriích zúčastnilo celkem 133 hráčů. Mezi nimi bylo i 24 hráčů našeho kraje, kteří však nijak nezazářili (ale také nepropadli).


O šachového krále seniorů
Organizátor : Region Panda Rychnov n. K. 
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Jiří Daniel
Hlavní rozhodčí : Jiří Daniel
Rozhodčí : Kateřina Šmajzrová
Místo : Pelcovo divadlo Rychnov nad Kněžnou, Panská ulice
Datum od : 2013/08/17 Datum do 2013/08/25
Kategorie nad 50 let
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 7 Humlíček Vojtěch  CZE 1952 1945 Sokol Hradec Králové 8 35,5 45,5 40,25
2 2 CM Urban Zdeněk  CZE 2124 2119 ŠK AD Jičín 7,5 36 48,5 40,75
3 4   Malinovský Petr  CZE 1980 2003 Lokomotiva Krnov 6 37,5 49,5 30,75
6 1 Lorenc Oldřich  CZE 2137 2134 TJ Štefanydes Polička 5,5 32 42,5 23,5
17 12 Papáček Miloš  CZE 1815 1834 TJ Spartak OEZ Letohrad 3,5 27,5 34,5 10
Kategorie nad 60 let
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Mlýnek Petr  CZE 2192 2190 ŠK Duras BVK 7,5 41,5 52,5 43
2 20 Fišer Jiří  CZE 1970 1963 ŠK ERA Poštovní spořitelna 7 34,5 45,5 33,5
3 1 FM Vorobyov Yrij  UKR 2235 0 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6,5 40,5 52,5 36,75
11 19 Kotva Milan  CZE 1970 2009 TJ Slovan Moravská Třebová 5,5 39 50 27
13 12 Trojan Luboš  CZE 2016 2007 2222 ŠK Polabiny 5,5 37 47,5 26,75
14 17 Just Pavel  CZE 1989 2002 2222 ŠK Polabiny 5,5 37 47 27
31 29 Havrlík Pavel  CZE 1900 1937 SK Žamberk 5 31 40 20,5
39 54 Palla Stanislav  CZE 1785 1729 TJ Lanškroun 4,5 31,5 40,5 19,25
47 41 Veselý Emanuel  CZE 1867 1823 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 33,5 42,5 16
55 43 Šilar Ladislav  CZE 1856 1805 TJ Lanškroun 4 29 36,5 13,75
58 71 Bodlák Stanislav  CZE 1643 1671 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 26,5 34 13,5
61 30 Zeman Ladislav  CZE 1900 1906 Tj Jiskra Litomysl 3,5 31,5 40 13
65 58 Dvořák Eduard  CZE 1763 1670 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 25,5 32,5 9,25
68 77 Křivohlávek Josef  CZE 1473 1497 TJ Lanškroun 3 27,5 34,5 9,75
76 79 Janeček Miroslav  CZE 0 1467 SK Žamberk 2,5 27 35,5 9,25
Kategorie nad 70 a 80 let
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Vítek Václav  CZE 2043 2018 ŠK K-servis Cheb 6,5 39 49 35,25
2 3 Jaček Miloslav  CZE 2030 2053 Sokol Mladá Boleslav 6 40,5 51 33
3 6   Macura Emil  CZE 1944 1973 ŠK Zlínterm 6 39 49,5 31,5
8 7 Zámečník Bohumír  CZE 1894 1904 SK Žamberk 5,5 39,5 48,5 27,75
11 9 Petrželka Karel  CZE 1890 1893 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5,5 32,5 41 24
13 21 Glembek Bohumír  CZE 1744 1722 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 37,5 48 25
16 23 Tobiška Jaroslav  CZE 1732 1597 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 29,5 38 17,75
26 25 Jedlička Eduard  CZE 1710 1715 ŠK Svitavy 4 27 35,5 14,75
28 19 Svatoš Zdeněk  CZE 1774 1745 ŠK Svitavy 4 25,5 34,5 13,25
29 34 Zelený František  CZE 0 1582 TJ ŠO Chrudim 3,5 31 41 12,75
31 35 Lapáček Luboš  CZE 0 1381 TJ Lanškroun 2,5 31 38,5 10,25
33 30 Krys Jaromír  CZE 1575 1633 TJ ŠO Chrudim 2,5 25,5 32 6,5
34 36 Houška František  CZE 0 1338 TJ Štefanydes Polička 2 26,5 35,5 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.