Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Krále Železných hor 18.05.13

V sobotu 18.května 2013 se ve Chvaleticích uskutečnil 1.ročník turnaje v rapidu 'O Krále Železných hor', kterého se v početné konkurenci dalších turnajů hned napoprve zúčastnilo 48 hráčů z 20 blízkých i hodně vzdálených oddílů. A nebyli to žádní začátečníci - více než solidní cenový fond spolu s řadou dalších věcných cen přivedl na start 27 hráčů s ELO FIDE vyšším než 2000 včetně 1 GM, 1 IM a 7 FM !
Vítězem prvního ročníku se stal FM Martin Červený z Polabin (7,5/9) s půlbodovým náskokem před favorizovanou kolínskou dvojicí GM Milošem Jirovským a IM Pavlem Jirovským, nevděčnou 'bramborovou medaili' za samostatné čtvrté místo pak bral FM Marian Sabol z Vysokého Mýta.


O Krále Železných hor - 1.ročník
Organizátor : ŠO TJ Energetik Chvaletice
Hlavní rozhodčí : Ing. Šilar Lubomír
Místo : Chvaletice
Datum : 2013/05/18
Ø ELO turnaje : 1949
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. Tit. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 FM Červený Martin  2357 2222 ŠK Polabiny 7,5 41,5 53 42,75
2 GM Jirovský Miloš  2466 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 7 41 52 39
3 IM Jirovský Pavel  2319 Sokol Kolín 7 40 51,5 38
4 FM Sabol Marian  2332 ŠK Vysoké Mýto 6,5 40,5 52 34,75
5 FM Šuráň Jan  2364 ŠK JOLY Lysá nad Labem 6 42 54 33,5
6 FM Novotný Michal  2293 2222 ŠK Polabiny 6 35 46,5 28,5
7   Petuchov Sergej  2128 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6 33,5 44,5 27
8   Škaroupka Jiří  2178 ŠK Caissa Třebíč 6 33 43,5 26,5
9   Zelenka Jaroslav  1951 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6 32 39,5 24,5
10   Doseděl Jiří  2043 ŠK Vysoké Mýto 5,5 39,5 50 27,5
11   Růžička Zdeněk  2191 SK Loko Praha 5,5 38,5 49,5 28
12 FM Píza Vlastimil  2264 ŠK Gordic Jihlava 5,5 37,5 49 26,75
13 FM Jedlička Aleš  2238 2222 ŠK Polabiny 5,5 35,5 47,5 27
14   Körschner Miroslav  2097 ŠK Spartak Ústí n.L. 5 36,5 47 21,5
15   Průdek Jiří  2022 TJ Krásná Lípa 5 33,5 40 18,5
16   Trojan Luboš  2019 2222 ŠK Polabiny 5 33 41 20,75
17   Seifarth Robert  2124 ŠK PORG Praha 5 31 39,5 19,5
18   Daněk Pavel  1963 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5 30,5 37 16,5
19   Trhal Tomáš  2162 ŠK Vysoké Mýto 5 29,5 38 19
20   Šindelář Pavel  2007 ŠK ERA Poštovní spořitelna 5 28,5 37 17,25
21   Štolba Miloš  2161 TJ Sparta Kutná Hora 4,5 35 44 18,5
22   Tesař Jan  2094 ŠK Caissa Třebíč 4,5 32,5 42,5 18,75
23   Just Pavel  2003 2222 ŠK Polabiny 4,5 32,5 42 18,25
24   Tejkal Jiří  1971 SK Loko Praha 4,5 32 42 15,75
25   Skála Jaromír  2011 TJ Sparta Kutná Hora 4,5 32 40 17
26   Šplíchal Petr  2000 ŠK ERA Poštovní spořitelna 4,5 31,5 42 16,75
27   Královský Martin  2042 ŠK ERA Poštovní spořitelna 4,5 31,5 39,5 18,5
28   Zima Tomáš  1780 DDM Sokol Nymburk 4,5 30 39 16,75
29   Galíček Stanislav  2181 ŠK Tachov 4,5 29 38,5 17,75
30 FM Švanda Pavel  2156 ŠK Caissa Třebíč 4,5 28 38,5 17,25
31   Hamrník Jan  1910 Sokol Sendražice 4 34 43 18
32   Melichar Vojtěch  1916 2222 ŠK Polabiny 4 33,5 41,5 15
33   Jelínek Václav  1985 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4 32 42 16,5
34   Uhlíř Václav  1838 Sokol Sendražice 4 31 40 15
35   Picek Miroslav  1953 ŠK Teplárna Praha-Malešice 4 29,5 37 12,5
36   Janko Jan  1813 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3,5 31 39,5 15
37   Huňáček Jaroslav  1851 ŠK Caissa Třebíč 3,5 30,5 38,5 10,75
38   Hlavica Břetislav  1660 Sokol Sendražice 3,5 29,5 36 10,75
39   Lukša Aleš  1770 Sokol Sendražice 3,5 26,5 33,5 9
40   Levinský Ladislav  1621 DDM Sokol Nymburk 3,5 24 30 7
41   Novák Jiří  2007 Sokol Sendražice 3,5 23,5 31 7,5
42   Ludvík Tomáš  1501 2222 ŠK Polabiny 3 29,5 36,5 9
43   Koláček Petr  1000 Chvaletice 3 24,5 30 4,5
44   Marinov Peter  1816 ŠK Vysoké Mýto 2,5 27 34 6,5
45   Bára Josef  1000 ŠK PORG Praha 2 24 30,5 2,5
46   Körschner Miroslav  1100 ŠK Most 2 21 26,5 4
47   Pekárek Josef  1462 Sokol Sendražice 2 20 25 2,5
48   Jareš Ondřej  1451 Sokol Sendražice 0,5 22,5 29,5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.