Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Přeborníka Heřmanova Městce 15.06.13

Prvního ročníku turnaje v rapidu 'O přeborníka Heřmanova Městce', který se uskutečnil v sobotu 15.června 2013, se zúčastnilo 45 hráčů z 20 oddílů. Vítězem se stal FM Martin Červený z Polabin před Lukášem Karáskem z Jihlavy a FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta, z žen byla nejúspěšnější Zuzana Podrázská z Havlíčkova Brodu.


O přeborníka Heřmanova Městce 
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. Tit. Jméno Rtg Klub/Místo PH 1 PH 2 PH 3
1 FM Cerveny Martin  2348 2222 Sk Polabiny 8 42 47,5
2 Karasek Lukas  2216 Sk Gordic Jihlava 7 40,5 38,25
3 FM Sabol Marian  2328 Sk Vysoke Myto 6,5 36 34,5
4 Machan Jan  2182 2222 SK Polabiny 6,5 35,5 28
5 FM Tuma Jiri  2318 TJ SO Chrudim 6 41 33
6 Vykydal Frantisek  2138 Sachovy Klub Lokomotiva Brno 6 40 30,75
7 FM Gregor Jiri  2288 Tj  Neratovice 6 37 30,5
8 Trhal Tomas  2169 Sk Vysoke Myto 6 36,5 30,25
9 Zelenka Jaroslav  1929 Sk Bohemia Pardubice O.S. 6 32 24
10 Forman Miroslav  1922 Sk Kostelec N.Cern.Lesy 5,5 36,5 25,25
11 Jelinek Vaclav  1985 Sk Bohemia Pardubice O.S. 5,5 35,5 25,75
12 Kastner Oldrich  2077 Sk Rapid Pardubice, O.S. 5,5 35 24,75
13 Danek Pavel  1934 Sk Bohemia Pardubice O.S. 5,5 33 21,5
14 Just Pavel  2002 2222 Sk Polabiny 5,5 30,5 20,5
15 Houska Bronislav  2021 Tj Stefanydes Policka 5,5 29 19,75
16 Splichal Petr  2009 Sk Era Postovni Sporitelna 5 36 20,75
17 Trojan Lubos  2007 2222 Sk Polabiny 5 32 20
18 Pribyl Jiri  1871 Tj Jiskra Skzs Hermanuv Mestec 5 28,5 15
19 Podrazska Zuzana  1680 Tj Jiskra Havlickuv Brod 5 24 13
20 Koper Stefan  1982 Sk Kostelec N.Cern.Lesy 4,5 37 19,25
21 Nemec Otakar  1874 Sk Lipa 4,5 36,5 23,25
22 Haba Zdenek  2228 Sk Gordic Jihlava 4,5 35 20,75
23 Stary Lukas  1934 Tj Jiskra Skzs Hermanuv Mestec 4,5 33,5 19,25
24 Hon Jiri  1876 Sk Rapid Pardubice, O.S. 4,5 31,5 16,75
25 Sindelar Petr  1834 Tj Jiskra Skzs Hermanuv Mestec 4,5 31,5 16,25
26 Melichar Vojtech  1913 2222 Sk Polabiny 4,5 28,5 13,25
27 Kotzot Jiri  2035 Tj Kavalier Sazava 4,5 27,5 14
28 Tuma Jan  1931 TJ Stefanydes Policka 4 37 16
29 Krasa Marek  1727 Sk Ddm Trebechovice Pod Orebem 4 34,5 17,75
30 Fiala Milan  1873 TJ CHS Chotebor 4 33,5 15,5
31 Vochozka Jindrich  1779 Tj Slavia Hradec Kralove 4 30 13,5
32 Kalvach Ladislav  1831 Sk Lokomotiva Radlice, O.S. 4 26 11
33 Nedelcev Radim  1575 Sk Vysoke Myto 4 26 10
34 Marinov Peter  1802 Sk Vysoke Myto 3,5 33 14,75
35 Mottl Jan  1250 Tj Jiskra Havlickuv Brod 3,5 29,5 10,75
36 Stary Vladimir  1842 Tj Jiskra Skzs Hermanuv Mestec 3,5 28 10,25
37 Janko Jan  1806 Sk Rapid Pardubice, O.S. 3,5 26 9,25
38 Machan Vaclav  1755 2222 SK Polabiny 3,5 26 9
39 Vesely Emanuel  1823 Sk Rapid Pardubice, O.S. 3,5 24 7
40 Pribik Petr  1974 Tj Slavia Hradec Kralove 3 28,5 9,5
41 Klabenes Petr  1250 TJ CHS Chotebor 3 27 9
42 Vorel Bohuslav  1679 2222 Sk Polabiny 3 23 6
43 Vacek Jaroslav  1642 Tj Slavia Hradec Kralove 3 22,5 6,75
44 Urvalek Michal  1000 Tj So Chrudim 1,5 28,5 4,5
45 Vencl Jiri  1589 Tj Lokomotiva Ceska Trebova 1,5 23,5 3,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.