Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Putovní pohár 2013 09.06.13

V sobotu 8.června 2013 se v Chotěboři odehrál jubilejní XXX.ročník šachového turnaje jednotlivců v rapidu 'O putovní pohár'. V sedmikolovém turnaji za účasti 82 hráčů byl nejúspěšnější FM Martin Červený z Polabin před Jiřím Gregorem z Neratovic a FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta - Blahopřejeme !!!


Poř. Příjmení a jméno Oddíl Body
1. Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 6
2. Gregor Jiří TJ Neratovice 5,5
3. Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 5,5
4. Vrána František ŠK Staré Město 5,5
5. Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 5,5
6. Vincze Roman ŠK Gordic Jihlava 5,5
7. Jiruše Josef Sl.Hradec Králové 5,5
8. Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava 5
9. Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár n/S 5
10. Petrus Luděk CHS Chotěboř 5
11. Petuchov Sergej Rapid Pardubice 5
12. Tejkal Jiří Loko Praha 5
13. Hospodka Josef CHS Chotěboř 5
14. Vašut Karel TJ Žďár n/S 4,5
15. Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 4,5
16. Hába Zdeněk ŠK Gordic Jihlava 4,5
17. Koper Štefan ŠK Kostelec n/Č.l. 4,5
18. Zelenka Jaroslav Bohemia Pardubice 4,5
19. Hon Jiří Rapid Pardubice 4,5
20. Obůrka Vladislav TJ Žďár n/S 4,5
21. Skála Jaromír Sparta Kutná Hora 4
22. Krejčík Tomáš CHS Chotěboř   4
23. Mrňa Vladimír ŠK Dobrovice 4
24. Daněk Pavel Bohemia Pardubice 4
25. Janáček Jaroslav ŠK S-B Světlá n/S 4
26. Šplíchal Petr ERA Pošt.spořitelna 4
27. Šindelář Pavel ERA Pošt.spořitelna 4
28. Starý Lukáš Jiskra Heřm.Městec 4
29. Zvěřina Jan CHS Chotěboř 4
30. Sukdolák Radek CHS Chotěboř 4
31. Fiala Zdeněk ŠK S-B Světlá n/S 4
32. Keller Daniel Sparta Kutná Hora 4
33. Forman Miroslav ŠK Kostelec n/Č.l. 4
34. Veselý Vítek Jiskra Havl.Brod 4
35. Tomek Karel CHS Chotěboř 4
36. Přibyl Jiří Jiskra Heřm.Městec 4
37. Šaňák František ŠK Boršice 4
38. Štolfa Jaroslav CHS Chotěboř 4
39. Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto 4
40. Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim 3,5
41. Štolba Miloš Sparta Kutná Hora 3,5
42. Mareš Vladimír ŠK Pyrit Příbram 3,5
43. Linhart Jan CHS Chotěboř 3,5
44. Benák Jaroslav ŠK S-B Světlá n/S 3,5
45. Michálek František Sokol Kolín 3,5
46. Honek Jan Jiskra Heřm.Městec 3,5
47. Melichar Jaroslav Jiskra Havl.Brod 3,5
48. Vávra Antonín ŠK Staré Město 3
49. Kořínková Eva ŠK S-B Světlá n/S 3
50. Tůma Jan Štefanydes Polička 3
51. Mareš Vlastimil ŠK S-B Světlá n/S 3
52. Jelínek Václav Bohemia Pardubice 3
53. Brož Pavel Velké Pavlovice 3
54. Novotný Roman Sparta Kutná Hora 3
55. Janko Jan Rapid Pardubice 3
56. Bechyně Jaroslav Loko Praha 3
57. Rosecký Zdeněk TJ Žďár n/S 3
58. Štorek Ladislav Sokol Krucemburk 3
59. Nimmertondl Petr neregistrovaný 3
60. Langr Jiří Ortex Hr.Králové 3
61. Stryka Rostislav TJ ŠO Chrudim 3
62. Trčka Bohdan ŠK Praha Smíchov 3
63. Vochozka Jindřich Sl.Hradec Králové 2,5
64. Eisner Oldřich Sokol Pečky 2,5
65. Satrapa Jakub Jiskra Havl.Brod 2,5
66. Fiala Milan CHS Chotěboř 2,5
67. Pauš Marek Spartak Pelhřimov 2,5
68. Vránová Jarmila ŠK Staré Město 2,5
69. Klabeneš Petr CHS Chotěboř 2
70. Jirsa Ondřej CHS Chotěboř
71. Vojta Jakub Spartak Vlašim 2
72. Chovan Matouš ŠK S-B Světlá n/S 2
73. Smejkal Mojmír TJ Žďár n/S 2
74. Homolková Ivana ŠK S-B Světlá n/S 2
75. Novotný Martin CHS Chotěboř
76. Horák Jaroslv Gambit Jihlava 2
77. Severýn Jaromír neregistrovaný 2
78. Brož Petr ŠK S-B Světlá n/S 1,5
79. Malec Patrik ŠK S-B Světlá n/S 1
80. Jun Rudolf st. CHS Chotěboř 1
81. Jun Rudolf CHS Chotěboř 1
82. Halama Jakub Jiskra Havl.Brod 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.