Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Orlická šachovnice 23.03.13

V soboru 23.března 2013 se v rámci 43.ročníku Orlické šachovnice uskutečnil v Ústí n/O. také Krajský přebor mládeže v kategorii H/D8.
Krajským přeborníkem se stal Rudolf Jun z Chotěboře před Patrikem Václavíkem a Michalem Zachařem (oba Svitavy) a krajskou přebornicí se stala Dominika Šmajzrová před Markétou Holáskovou (obě Ústí n/O.). Řada dětí bohužel nebyla registrována a proto nemohla být v rámci KP vyhodnocena.
Vítězství v Orlické šachovnici obhájil Jakub Půlpán z Polabin, další kategorie ovládli Tomáš Ludvík z Polabin, Veronika Šmajzrová a Kateřina Dudlová z Ústí nad Orlicí.
Podrobnější reportáž se i s fotkami objeví na www.sachyuo.cz.


Krajský přebor PDŠS 2013 do 8 let 
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.   Jméno Typ Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3 Rp
1   Jun Rudolf  KPH 1250 TJ CHS Chotěboř 8 41 47,5 40 1373
2   Půlpán Ondřej    1100 Slatiňany 8 40 43,5 39 1390
3   Václavík Patrik  KPH 1100 ŠK Svitavy 7 41 48,5 32 1259
4   Kulhánek Jakub    1000 ŠK Vysoké Mýto 5,5 42 46,5 25 1099
5   Zachař Michal  KPH 1000 ŠK Svitavy 5 39 45,5 27 1093
6   Hacura Lukáš  KPH 1000 TJ Lanškroun 5 34 40 23 1044
7   Hrdina Jakub    1000 ŠK Vysoké Mýto 4,5 40,5 48,5 23 1013
8   Málek Filip    1000 TJ Sokol Horní Čermná 4,5 37,5 44,5 22,5 1013
9   Tlapák Marek    1000 ZŠ Chvaletice 4 35 45 22 957
10   Balcar Michal    1000 TJ Sokol Horní Čermná 4 34,5 42,5 19 957
11   Šmajzrová Dominika  KPD 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 32,5 41 21 938
12   Holásková Markéta  KPD 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2,5 27,5 36,5 15,5 749
13   Kotizová Lucie    1000 ZŠ Klášterec nad Orlicí 1 28,5 43 6 213
Orlická šachovnice 2013 43. ročník
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.   Jméno Typ Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3 Rp
1   Půlpán Jakub  HS 2137 2222 ŠK Polabiny 8,5 44,5 56 43,5 1974
2   Půlpán Matěj  HS 1785 2222 ŠK Polabiny 7,5 45 58 40,5 1821
3   Řezníček Dominik  HS 1666 2222 ŠK Polabiny 7 43 56 38 1677
4   Bureš Martin  HS 1649 2222 ŠK Polabiny 7 42,5 55,5 36 1712
5   Česenek Jan  HS 1791 TJ Štefanydes Polička 6,5 42,5 56 35,5 1641
6   Nešpor Jakub  HS 1692 TJ Štefanydes Polička 6,5 42 53 37 1546
7   Ludvík Tomáš  HM 1512 2222 ŠK Polabiny 6,5 39,5 50,5 33 1406
8   Simon Jakub  HS 1250 TJ Štefanydes Polička 6,5 39,5 49,5 34,5 1541
9   Feltl Patrik  HS 1469 TJ Štefanydes Polička 6,5 38,5 50 34 1508
10   Pavlíček Lukáš  HM 1363 TJ Štefanydes Polička 6,5 37,5 50 32,5 1486
11   Tulis Jan  HS 1487 TJ Štefanydes Polička 6 41,5 54,5 35 1561
12   Grundman Václav  HS 1709 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 41 53,5 34 1528
13   Bouchal Lukáš  HS 1250 Sokol Mistrovice 6 38 48 32 1448
14   Holásek Vojtěch  HS 1443 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 36,5 46,5 32 1372
15   Černý David  HS 1250 TJ Hronov 6 35 45 29 1416
16   Ježek Jakub  HS 1250 Sokol Mistrovice 5,5 39 49,5 32 1391
17   Klabeneš Petr  HM 1250 TJ CHS Chotěboř 5,5 39 49,5 29,5 1466
18   Kupsa Matěj  HS 1350 TJ Lanškroun 5,5 38 47,5 30,5 1363
19   Peřina Josef  HS 1250 TJ Štefanydes Polička 5,5 37 48 28,5 1349
20   Šmajzrová Veronika  DS 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 37 46 29 1310
21   Píše Jiří  HS 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 37 45,5 30 1326
22   Šolc Petr  HS 1100 TJ Lanškroun 5,5 35,5 46 26,5 1265
23   Formánek Matěj  HS 1250 2222 ŠK Polabiny 5,5 34,5 44,5 27,5 1259
24   Simon Michal  HM 1250 TJ Štefanydes Polička 5,5 33 42,5 26,5 1263
25   Jiroušek Jan  HM 1250 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5,5 33 41 28,5 1201
26   Píše Michal  HM 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 32,5 42 24,5 1260
27   Pešek Petr  HS 1250 TJ Lanškroun 5,5 32,5 40 26 1273
28   Dudlová Kateřina  DM 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 33,5 44 28 1267
29   Holásek Vít  HS 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 33,5 43 28 1275
30   Bílek Marek  HM 1250 2222 ŠK Polabiny 5 33,5 41,5 27 1165
31   Lysý Karel  HS 1100 2222 ŠK Polabiny 5 33,5 41 25 1289
32   Fiala František  HS 1100 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 5 33 42 25 1149
33   Kalousová Julie  DM 1100 TJ Lanškroun 5 32,5 42,5 25 1176
34   Leksa Roman  HM 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 30,5 38 22 1110
35   Knoll Martin  HS 1100 TJ Lanškroun 5 29 36,5 23 1110
36   Mann Štěpán  HM 1100 TJ Lanškroun 4,5 33,5 44,5 21,5 1201
37   Balcar Vojtěch  HS 1100 TJ Sokol Horní Čermná 4,5 33,5 43 24,5 1163
38   Novohradský Vojtěch  HS 1100 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 4,5 33 43 21 1188
39   Plíva Petr  HS 1100 2222 ŠK Polabiny 4,5 33 42,5 22,5 1172
40   Černohous Marek  HM 1100 TJ Lanškroun 4,5 32 40,5 22,5 1160
41   Chládek Josef  HM 1100 TJ Lanškroun 4,5 31 40 21,5 1123
42   Sudík Tomáš  HS 1000 TJ Sokol Horní Čermná 4,5 29 37,5 22,5 1094
43   Kaška Petr  HS 1100 TJ Lanškroun 4,5 29 37,5 22 1083
44   Haljuk Jakub  HM 1100 ŠK Vysoké Mýto 4,5 28 37,5 22,5 1101
45   Hendrych Daniel  HS 1100 ŠK Vysoké Mýto 4 34,5 43,5 25 1151
46   Sotona Petr  HS 1000 TJ Štefanydes Polička 4 34 42,5 22 1096
47   Dušek Ondřej  HM 1000 Sokol Mistrovice 4 33 42,5 21 1085
48   Rusz Vratislav  HS 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 32 41,5 22 1120
49   Baláš Vojtěch  HM 1000 Sokol Mistrovice 4 32 41,5 21 1103
50   Řehák Jan  HS 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 31 39,5 19,5 1117
51   Leksová Soňa  DM 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 30 40,5 19 1148
52   Csernyanský Denis  HM 1100 ŠK Vysoké Mýto 4 30 39 20,5 1054
53   Holásková Veronika  DM 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 29,5 38 22 1051
54   Martínek Michal  HM 1100 TJ Štefanydes Polička 4 29,5 37,5 19 1083
55   Musil Vojtěch  HS 1000 ZŠ Chvaletice 4 29 37 19 1035
56   Rožek Jan  HM 1000 ZŠ Třemošnice 4 28 35 18 1013
57   Šejnoha Jan  HM 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 27 36 19 1029
58   Mülhanzl Jan  HS 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 24,5 30,5 17 1013
59   Málková Barbora  DM 1000 TJ Sokol Horní Čermná 4 21 28 13,5 979
60   Horák Vojtěch  HM 1100 TJ Lanškroun 3,5 30,5 38,5 19 981
61   Nikolinko Tomáš  HM 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 28 36,5 17 1035
62   Nguyen Dang Ngoc  HM 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 27,5 34,5 17 987
63   Hrůšová Natálie  DS 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 27,5 34 19,5 948
64   Tomšová Hana  DM 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 25,5 31,5 15,5 953
65   Filip Josef  HS 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 3,5 23 31 12 970
66   Hebr František  HM 1000 ZŠ Klášterec n. Orl. 3,5 22 29 11,5 970
67   Křemenáková Lenka  DS 1000 ZŠ Chvaletice 3 28 35,5 15 947
68   Bohuněk Ondřej  HS 1000 ZŠ Chvaletice 3 27,5 35 14 964
69   Langrová Ilona  DM 1000 TJ Štefanydes Polička 3 26 33,5 14,5 919
70   Balcarová Ingrid  DM 1000 TJ Sokol Horní Čermná 3 25 33 14 935
71   Fiala Filip  HM 1000 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 3 25 32,5 12 903
72   Jirásek Matouš  HM 1000 TJ Sokol Horní Čermná 3 24 31,5 10 914
73   Filip Dominik  HM 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 2,5 26 33 13,5 884
74   Břízová Kamila  DS 1000 ZŠ Klášterec n. Orl. 2,5 25 33 13 884
75   Křikava Štěpán  HM 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2,5 25 32,5 11,5 895
76   Křemenák  Lukáš  HM 1000 ZŠ Zdechovice 2,5 20,5 27 10 873
77   Rusz Rostislav  HS 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 17 22 4,5 845
78   Filip Karel  HM 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 2 24 30,5 10 819
79   Haas Matouš  HM 1000 ZŠ Klášterec n. Orl. 2 22,5 29 8 841
80   Jedlinský Martin  HM 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 20,5 27 4 819
81   Břízová Žaneta  DM 1000 ZŠ Klášterec n. Orl. 1,5 24 31,5 9 766
82   Hejkrlíková Vendula  DM 1000 ZŠ Klášterec n. Orl. 1 21 28,5 4 688

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.