Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Svitavského koníka 26.05.13

Současně s finalovými boji Krajského přeboru mládeže se ve dnech 25.-26.května 2013 ve Svitavách uskutečnil také turnaj mládeže O Svitavského koníka.
V uzavřeném turnaji O Svitavského koníka A se o vítězství díky stejnému pomocnému hodnocení podělili Josef Havelka z Lanškrouna a Jakub Cach z Polabin, finanční cenu si do Brna odvezla i celkově třetí Tereza Kocí.
Otevřenému turnaji O Svitavského koníka B dominoval poličský Jakub Simon následovaný Danielem Urbanem a Petrem Peškem (oba Lanškroun).


O Svitavského koníka
Organizátor : ŠK Svitavy
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Adolf Krušina
Hlavní rozhodčí : Adolf Krušina
Místo : Multifunkční centrum Fabrika Svitavy
Datum od : 2013/05/25 Datum do 2013/05/26
Koník A
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 Cach Jakub  1770 2222 ŠK Polabiny 6,5 18,25 0,5 6
  Havelka Josef  1943 TJ Lanškroun 6,5 18,25 0,5 6
3 Kocí Tereza  1273 Šachový klub Lokomotiva Brno 4 8 0 3
4 Kupsa Matěj  1320 TJ Lanškroun 3,5 6,75 0 2
5 Holásek Vojtěch  1376 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 5,5 0 2
6 Nešpůrek Jan  1250 2222 ŠK Polabiny 2,5 5,5 0 1
7 Píše Jiří  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1,5 2 0 1
8 Dvořák Jakub  1250 ŠK Svitavy 0,5 1,25 0 0
Koník B
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 Simon Jakub  1250 TJ Štefanydes Polička 6,5 29 21 26,5
2 Urban Daniel  1100 TJ Lanškroun 5 32 22 21,5
3 Pešek Petr  1250 TJ Lanškroun 5 26 19 15,5
4 Ježek Jakub  1250 Sokol Mistrovice 4,5 27,5 19,5 15
5 Anderle Vojtěch  1250 ŠK Svitavy 4,5 25 17 12
6 Bouchal Lukáš  1250 Sokol Mistrovice 4 30 20,5 14
7 Batbayar Temuujin  1100 ŠK Svitavy 4 21 15,5 8
8 Kalousová Julie  1250 TJ Lanškroun 3,5 27 19 13
9 Martínek Michal  1100 TJ Štefanydes Polička 3 26,5 18 7,5
10 Kaška Petr  1100 TJ Lanškroun 3 25,5 18,5 6,5
11 Koumar Filip  1100 TJ Štefanydes Polička 3 24,5 19 7,5
12 Veselý Milan  1100 ŠK Svitavy 3 23 17 7,5
13 Hrůšová Natálie  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 21,5 15 7
14 Holásková Veronika  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 20,5 14,5 7
15 Huang Pavel  1100 ŠK Svitavy 2 19 14 2
16 Brokl Daniel  1100 TJ Štefanydes Polička 2 18 13,5 2
17 Zachař Michal  1100 ŠK Svitavy 1 22,5 16 0,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.