Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Pardubickou kotvu 04.05.13

V sobotu dne 4.května 2013 se v Chotči uskutečnil 10.ročník turnaje v rapidu - O Pardubickou kotvu, kterého se zúčastnilo 55 hráčů ze 17 oddílů. První místo obsadil FM Marian Sabol z Vysokého Mýta jen na lepší pomocné hodnocení před FM Martinem Červeným z Polabin, třetí místo obsadil Stanislav Galíček z Tachova.


O Pardubickou kotvu 10. ročník 
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. Tit. Jméno Rtg Klub/Místo PH 1 PH 2 PH 3
1 FM Sabol Marian  2338 ŠK Vysoké Mýto 8 42 48,5
2 FM Červený Martin  2344 2222 ŠK Polabiny 8 40,5 44,5
3 Galíček Stanislav  2178 ŠK Tachov 7 42,5 39
4 Horáček Michal  2005 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6,5 37 31,75
5 Doseděl Jiří  2079 ŠK Vysoké Mýto 6 39,5 32,25
6 Šilar Lubomír  2153 2222 ŠK Polabiny 6 39 31
7 Kantor Petr  2067 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 6 38,5 29
8 Veselý Tomáš  2148 2222 ŠK Polabiny 6 36,5 28,75
9 Ptáček Luboš  2124 ŠK Vysoké Mýto 5,5 37,5 27,25
10 Just Pavel  2061 2222 ŠK Polabiny 5,5 37,5 27,25
11 Trojan Luboš  1981 2222 ŠK Polabiny 5,5 37 21,75
12 Daněk Pavel  1926 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 36,5 25,25
13 Šlosar Jan  2051 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5 36 25,75
14 Olmo Jose  1550 neregistrovaný 5,5 35 21,75
15 Mojžíš Martin  2013 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5 34 24,75
16 Kuzmin Sergej  1897 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 33,5 22,75
17 Melichar Vojtěch  1944 2222 ŠK Polabiny 5,5 32,5 22,75
18 Jelínek Václav  1995 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 31,5 23,75
19 Trejbal Jindřich  1972 TJ Slovan Velvary 5,5 29,5 21,25
20 Hon Jiří  1839 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5 37 21,5
21 Mazuch Jan  1979 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5 32,5 20,5
22 Hrnčiarik Karel  1932 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5 30 17,5
23 Rexa Martin  1000 neregistrovaný 4,5 36,5 20,25
24 Vojtíšek Miloš  1719 Sokol Brandýs nad Labem 4,5 36 19,75
25 FM Mojžíš Jaroslav  2150 2222 ŠK Polabiny 4,5 33 19,25
26 Trhal Michal  1956 ŠK Vysoké Mýto 4,5 33 18,25
27 Linhart Zbyněk  1974 TJ ŠO Chrudim 4,5 33 17,25
28 Glöckner Jaromír  1857 TJ Slovan Moravská Třebová 4,5 32,5 17,25
29 Vorel Bohuslav  1675 2222 ŠK Polabiny 4,5 31,5 17,75
30 Zelenka Jaroslav  1957 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4,5 31,5 16,75
31 Dudek Vladimír  1729 2222 ŠK Polabiny 4,5 30,5 19
32 Ludvík Tomáš  1512 2222 ŠK Polabiny 4,5 30,5 16,75
33 Podgorný Radim  1829 ŠK Vysoké Mýto 4,5 30,5 14,25
34 Janko Jan  1807 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4,5 26 12,75
35 Marinov Peter  1828 ŠK Vysoké Mýto 4 34,5 17
36 Kouba Petr  1895 2222 ŠK Polabiny 4 29 10,25
37 Vacek Jaroslav  1643 TJ Slavia Hradec Králové 4 27,5 11
38 Juchelka Petr  1728 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4 27 11
39 Roub Bohumil  1842 2222 ŠK Polabiny 4 27 10,5
40 Skuhrovec Jaroslav  1334 ŠK Praha-Smíchov 4 25 11,25
41 Stryka Rostislav  1542 TJ ŠO Chrudim 4 24 10
42 Špinler Bronislav  1344 Sokol Mistrovice 3,5 31,5 15,5
43 Lukša Aleš  1704 Sokol Sendražice 3,5 29,5 10,25
44 Škroch Martin  1867 2222 ŠK Polabiny 3,5 27,5 9,5
45 Nožička Karel  1421 2222 ŠK Polabiny 3,5 25 9
46 Kvapil Pavel  1620 2222 ŠK Polabiny 3,5 23,5 9,75
47 Prokop Matěj  1250 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3 30,5 13,5
48 Štorek Ladislav  1502 Sokol Krucemburk 3 30,5 9,5
49 Ježek Jakub  1250 Sokol Mistrovice 3 27,5 11
50 Severyn Jaromír  1000 neregistrovaný 3 27 7,5
51 Melichar Zdeněk  1423 2222 ŠK Polabiny 3 25,5 7
52 Voldánová Barbora  1474 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 2,5 27,5 6,5
53 Zelenka Jiří  1250 Sokol Sendražice 2,5 27 9,5
54 Lorencová Jitka  1314 TJ Spartak OEZ Letohrad 2,5 25 6,5
55 Sotona Ivan  1000 neregistrovaný 1 23,5 4,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.