Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Celostátní finale přeboru základních škol v kategorii 1.-5.tříd 21.03.13

Ve dnech 20.-21.března 2013 se ve Vyškově uskutečnilo celostátní finale Přeboru družstev ZŠ v kategorii 1.-5.tříd. Zúčastnila se ho i dvě družstva z našeho kraje (ZŠ Ležáků Hlinsko a ZŠ Lanškroun), která skončila uprostřed startovního pole.


Mistrovství ČR školních čtyřčlenných týmů v šachu 2013 
Organizátor : SK Vyškov
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Jaroslav Hejný
Hlavní rozhodčí : Fide Arbiter - Mgr. Miroslav Hurta
Rozhodčí : Radka Slepánková II. tř, Stanislav Vémola II.tř., Jan Slepánek III tř.
Místo : Vyškov
Datum od : 2013/03/20 Datum do 2013/03/21
Ø ELO turnaje : 1144
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 ZŠ a MŠ Kubatova České Budějovice 9 7 1 1 27 185 146,75
2 4 ZŠ Frýdek - Místek, Pionýrů 9 6 2 1 25,5 185 139,25
3 2 ZŠ a MŠ Frýdek - Místek El. Krásnohorské 9 6 2 1 25,5 183 137,75
4 6 ZŠ Tyršova Kuřim 9 6 2 1 23 186 138
5 7 ZŠ M. Horákové Hradec Králové 9 5 0 4 21,5 192 91
6 14 ZŠ Nepomuk 9 6 0 3 19 176,5 102,5
7 20 ZŠ O. Březiny Jihlava 9 4 1 4 18,5 142,5 60
8 13 PORG gymnázium o.p.s. Praha 9 2 4 3 18,5 133 50
9 3 ZŠ Stříbrná Skalice 9 4 1 4 18 177 78,75
10 26 ZŠ Zábřeh 9 6 0 3 18 169 101,5
11 12 ZŠ Vlašim 9 4 2 3 18 164 82,25
12 18 ZŠ Humpolec 9 4 3 2 18 143,5 82
13 5 ZŠ Ležáků Hlinsko 9 3 1 5 17,5 191,5 63,75
14 16 ZŠ Lanškroun 9 2 2 5 17,5 159,5 47,5
15 9 ZŠ Uhelný trh, Praha 1 9 2 4 3 17,5 158,5 64,75
16 8 ZŠ Karlovy Vary, Konečná 9 2 5 2 17,5 151 75,75
17 15 22. ZŠ Plzeň 4 9 2 5 2 17,5 148,5 63,5
18 11 Masarykova ZŠ, Litoměřice 9 3 2 4 17 156 57,25
19 17 ZŠ Veselí nad Lužnicí 9 4 1 4 17 154 65,5
20 19 ZŠ a MŠ Osvětimany 9 2 3 4 16,5 171,5 64
21 25 ZŠ Česká Ves 9 2 4 3 16,5 166 70,5
22 23 ZŠ Integra Vsetín 9 2 3 4 16,5 142 42,75
23 10 ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec Králové 9 2 3 4 16 149 51,25
24 21 ZŠ Jungmannova Kuřim 9 1 2 6 13 139,5 29
25 22 ZŠ a MŠ Ratíškovice 9 0 4 5 12 140,5 29
26 24 ZŠ Na Vyhlídce Vyškov 9 1 1 7 5,5 148 19
Výsledky jednotlivců
13. ZŠ Ležáků Hlinsko (Rtg prům.:1286, PH 1: 17.5 / PH 2: 191.5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Říha Vojtěch  1280 1 0 ½ 0 1 ½ ½ 1 0 4,5 9 1441
2   Vašková Marie  1363 1 0 0 0 1 1 0 0 0 3 9 1222
3   Ročňák Michal  1250 1 1 0 0 0 1 0 ½ 1 4,5 9 1175
4   Pešek Patrik  1250 1 1 0 1 1 1 ½ 0 0 5,5 9 1125
14. ZŠ Lanškroun (Rtg prům.:1138, PH 1: 17.5 / PH 2: 159.5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Kupsa Matěj  1350 1 1 1 ½ ½ 0 ½ 1 0 5,5 9 1264
2   Pokorný Ondřej  1000 0 0 0     0     0 0 5 1330
3   Kaška Petr  1100 ½ 0 0 0 0 ½ ½ 1 0 2,5 9 1089
4   Kalousová Julie  1100 1 1 ½ 1 1 1 1 1 1 8,5 9 1056
5   Doleček Jan  1000       0 0   0 1   1 4 1000

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.