Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Celostátní finale přeboru základních škol v kategorii 6.-9.tříd 04.04.13

Ve dnech 3.-4.dubna 2013 se v Mostě uskutečnilo celostátní finale Přeboru družstev ZŠ v kategorii 6.-9.tříd. Zúčastnila se ho i dvě družstva z našeho kraje (ZŠ Polabiny I a Gymnazium Chrudim), která skončila na místech víceméně odpovídajících jejich nasazení.


Mistrovství České republiky školních týmů, II.stupeň 2013 
Organizátor : ŠK Most
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Miroslav Körschner
Hlavní rozhodčí : Luboš Bakajsa
Rozhodčí : Jaromír Šulc
Místo : Most
Datum od : 2013/04/03 Datum do 2013/04/04
Ø ELO turnaje : 1463
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Gymnázium Uherské Hradiště 9 7 1 1 25,5 187 253
2 4 Gymnázium Brno 9 5 3 1 23 184 205,5
3 1 Gymnázium Plzeň 9 4 4 1 22,5 190,5 241
4 2 Gymnázium Tábor 9 6 1 2 22,5 179 191,5
5 5 Gymnázium Praha 5 9 6 0 3 21,5 189 206
6 8 Gymnázium Most 9 5 2 2 21 184 182
7 10 ZŠ Polabiny Pardubice 9 4 4 1 21 177,5 189,5
8 6 ZŠ a MŠ Hradec Králové 9 4 2 3 20,5 165,5 159,5
9 11 4. ZŠ Most 9 5 1 3 20,5 154,5 148
10 7 Gymnázium Rychnov n. Kn. 9 4 2 3 19,5 176,5 168
11 19 Gymnázium Havlíčkův Brod 9 4 2 3 19 164,5 146
12 9 ZŠ Humpolec 9 4 0 5 19 148,5 117,5
13 12 Gymnázium Klatovy 9 4 0 5 18,5 176,5 143
14 16 ZŠ Liteň 9 3 3 3 18,5 172 146
15 13 Gymnázium Kladno 9 3 3 3 18,5 161,5 129
16 15 Gymnázium Chrudim 9 3 3 3 18 170 151
17 14 ZŠ Brno 9 2 3 4 17,5 178,5 134,5
18 18 ZŠ Kroměříž 9 4 1 4 17 161 125,5
19 17 Gymnázium Mělník 9 4 0 5 17 133,5 81
20 22 ZŠ a MŠ Povrly 9 4 1 4 17 132 73,5
21 24 ZŠ Libina 9 3 2 4 16 129 66
22 23 ZŠ Česká Ves 9 3 2 4 15,5 151,5 82,5
23 20 Gymnázium Praha 10 9 3 0 6 14,5 141,5 72
24 26 1. ZŠ Lovosice 9 1 1 7 11,5 127,5 57
25 25 ZŠ Česká Lípa 9 1 0 8 9 133 42
26 21 ZŠ Nový Bor 9 0 1 8 4 144 13,5
Výsledky jednotlivců
7. ZŠ Polabiny Pardubice (Rtg prům.:1567, Kapitán: Koucká Ilona)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Cach Jakub  1795 1 0 0 1 0 0 1 1 ½ 4,5 9 1820
2   Cach Zdeněk  1622 ½ 0 ½ 1 1 0 ½ 0 ½ 4 9 1639
3   Fišnar Karel  1391 1 0 1 1 0 1 ½ 0 ½ 5 9 1504
4   Cach Ondřej  1460 1   1   1 1   1 ½ 5,5 6 1207
5   Kantor Tomáš  1250   0   1     1     2 3 1352
16. Gymnázium Chrudim (Rtg prům.:1506, Kapitán: Runštuk František)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Půlpán Jakub  2137 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9 9 1791
2   Půlpán Matěj  1785 1 0 0 1 1 1 ½ 1 ½ 6 9 1575
3   Lysý Karel  1100 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2 9 1441
4   Násada David  1000 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 9 1243

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.