Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přehled rozhodčích v PDŠS 05.04.13

Komise rozhodčích zveřejnila seznam všech rozhodčích Pardubického kraje k datu 1.dubna 2013 s uvedením jejich tříd a dob platnosti.


Poř. Jméno Titul Email Ulice PSC Místo Třída Platnost Oddíl
1 Onderek David     U stadionu 730 53701 Chrudim 1 M 31.12.2200 TJ ŠO Chrudim
2 Hájek Jaroslav   j.hajekcr@gmail.com V Tejnecku 270 53701 Chrudim 1 U 31.12.2200 TJ Sokol Zaječice
3 Houška František   magda.komarkova@seznam.cz Luční 367 57201 Polička U 31.12.2200 TJ Štefanydes Polička
4 Pátek Ladislav     Železnohorská 1029 58301 Chotěboř U 31.12.2200 TJ CHS Chotěboř
5 Šmajzr Martin Ing. smajzr@email.cz Polní 1339 56206 Ústí nad Orlicí 6 U 31.12.2200 Šachový klub Ústí nad Orlicí
6 Volf Jaroslav     Heranova 1206 56206 Ústí nad Orlicí 6 U 31.12.2200 Šachový klub Ústí nad Orlicí
7 Janeček František   janecek.frantisek@gmail.com Pernerova 539 56501 Choceň 1 1 31.12.2013 TJ Spartak Choceň
8 Sabol Marian Mgr. marian64.sabol@gmail.com U potoka 753/IV 56601 Vysoké Mýto 1 31.12.2013 ŠK Vysoké Mýto
9 Šilar Ladislav   ladislav.silar@ow.cz Dobrovského 349 56301 Lanškroun 1 31.12.2013 TJ Lanškroun
10 Kosek Jiří Ing. jiri.kosek@atos.net plk.B.Kohouta 804/IV 56601 Vysoké Mýto 1 31.12.2015 ŠK Vysoké Mýto
11 Krištof Jiří Mgr. kristofj@tiscali.cz Vančurova 268 56301 Lanškroun 1 31.12.2015 TJ Lanškroun
12 Krys Jaromír RNDr. jaromir.krys@gmail.com Topolská 737 53705 Chrudim 5 1 31.12.2015 TJ ŠO Chrudim
13 Laušman Petr   elektrolausman@seznam.cz nábř.Závodu Míru 1823 53002 Pardubice 2 1 31.12.2015 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
14 Mazuch Jan PaedDr.  j.mazuch@avekont.cz Lonkova 472 53009 Pardubice 9 1 31.12.2015 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
15 Pokorný Tomáš Ing. tomas.pokorny1@email.cz Dobrovského 770 56301 Lanškroun 1 31.12.2015 TJ Lanškroun
16 Borek Pavel   borekpav@seznam.cz Brožíkova 742 56002 Česká Třebová 2 1 31.12.2016 TJ Lokomotiva Česká Třebová
17 Pekař Václav   vaclav.pekar@centrum.cz Na Lánech 89 57001 Litomyšl 2 31.12.2013 TJ Jiskra Litomyšl
18 Sojma Zdeněk   z.sojma@mtr.cz Západní 16 57101 Moravská Třebová 1 2 31.12.2013 TJ Slovan Moravská Třebová
19 Veselý Tomáš Mgr. Ing. tom.vesely@volny.cz Nová 546 53009 Pardubice 9 2 31.12.2014 2222 ŠK Polabiny
20 Čuma Jan Mgr.    Rich. Kloudy 1 B 56802 Svitavy 2 2 31.12.2015 ŠK Svitavy
21 Honek Jan   Honek26@seznam.cz Veselá 651 53803 Heřmanův Městec 2 31.12.2015 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
22 Kameník David   dadakamen@seznam.cz Masarykova 168 56201 Ústí nad Orlicí 1 2 31.12.2016 Šachový klub Ústí nad Orlicí
23 Kubišta Ladislav   lada.kubista@seznam.cz Karpatská 30 56204 Ústí nad Orlicí 4 2 31.12.2016 Šachový klub Ústí nad Orlicí
24 Mojžíš Martin Ing. martin.mojzis@gasco.cz Družby 335 53009 Pardubice 9 2 31.12.2016 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
25 Sabolová Gabriela   gabca.sabolova@gmail.com U potoka 753 56601 Vysoké Mýto 2 31.12.2016 ŠK Vysoké Mýto
26 Schaffer David Bc. Dschaffer@seznam.cz Hrubínova 560 57201 Polička 2 31.12.2016 TJ Štefanydes Polička
27 Schaffer Ondřej   schafferondrej@seznam.cz Hrubínova 560 57201 Polička 2 31.12.2016 TJ Štefanydes Polička
28 Sodomka Adam   A.Sodomka@seznam.cz E.Beneše 573 57201 Polička 2 31.12.2016 TJ Štefanydes Polička
29 Šimek Zdeněk   simiz@centrum.cz Přívrat 39 56002 Česká Třebová 2 2 31.12.2016 TJ Lokomotiva Česká Třebová
30 Šmajzrová Kateřina   katkasachy@centrum.cz Polní 1339 56206 Ústí nad Orlicí 6 2 31.12.2016 Šachový klub Ústí nad Orlicí
31 Adámek Milan Ing. adamek.milan@volny.cz Přistoupimská 6 10800 Praha 108 3 31.12.2013 ŠO Hlinsko
32 Cimprich Miroslav Ing. M.Cimprich@seznam.cz č. 276 56156 Horní Čermná 3 31.12.2013 TJ Sokol Horní Čermná
33 Dostálek Vladimír   Dostalek.Vladimir@seznam.cz č.90 56153 Dolní Čermná 3 31.12.2013 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
34 Ďoubal Petr   sachychotebor@seznam.cz Krále Jana 51 58301 Chotěboř 3 31.12.2013 TJ CHS Chotěboř
35 Dudek Vladimír   vladimirdudek@gmail.com Brožíkova 428 53009 Pardubice 9 3 31.12.2013 2222 ŠK Polabiny
36 Dvořák Eduard Ing. dvorak.eduard@seznam.cz č.146 56181 Kunvald v Čechách 3 31.12.2013 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
37 Hodek Roman   hodek@email.cz č. 383 56181 Kunvald v Čechách 3 31.12.2013 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
38 Hurdes Emil     ČSA 457 56401 Žamberk 3 31.12.2013 SK Žamberk
39 Janeček Václav Ing. vasekjanecek@gmail.com č.153 56167 Mladkov 3 31.12.2013 TJ Spartak OEZ Letohrad
40 Janoušek Ladislav   janousekladislav@seznam.cz Podlažice 58 53851 Chrast u Chrudimě 3 31.12.2013 NOPO Miřetice
41 Janoušek Petr   petr.j92@seznam.cz Podlažice 58 53851 Chrast u Chrudimě 3 31.12.2013 NOPO Miřetice
42 Kacálek Karel   kacalek@seznam.cz Lipová 624 56401 Žamberk 3 31.12.2013 SK Žamberk
43 Kalhous Miroslav Ing. mkalhous@centrum.cz Pichlova 2563 53002 Pardubice 2 3 31.12.2013 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
44 Kopal Vladimír   alwood@seznam.cz 28.října 1324 56401 Žamberk 3 31.12.2013 SK Žamberk
45 Kozák David     Bří. Čapků 1 56802 Svitavy 2 3 31.12.2013 ŠK Svitavy
46 Krátký Josef   ala-pepus@centrum.cz Žichlínek 221 56301 Lanškroun 3 31.12.2013 TJ Lokomotiva Česká Třebová
47 Krejčík Tomáš   krejcikt@seznam.cz Břevnická 1208 58301 Chotěboř 3 31.12.2013 TJ CHS Chotěboř
48 Krušina Adolf   AdolfKrusina@seznam.cz č. 57 56901 Hradec nad Svitavou 3 31.12.2013 ŠK Svitavy
49 Liduch Martin   liduch.martin@seznam.cz Kunětice 80 53304 Sezemice 3 31.12.2013 2222 ŠK Polabiny
50 Lorenc Josef     Alfonse Muchy 821 56151 Letohrad 3 31.12.2013 TJ Spartak OEZ Letohrad
51 Marek Michal     Slovenská 102 56301 Lanškroun 3 31.12.2013 TJ Lanškroun
52 Mazura Miloš Bc. Milos.Mazura@cdcargo.cz Březinova 185 56401 Žamberk 3 31.12.2013 SK Žamberk
53 Mazura Tomáš   tomas.mazura@seznam.cz Bulharská 925 53003 Pardubice 3 3 31.12.2013 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
54 Novotný Michal   novotny.pce@seznam.cz Energetiků 388 67401 Třebíč 1 3 31.12.2013 2222 ŠK Polabiny
55 Novotný Tomáš     Krále Jana 310 58301 Chotěboř 3 31.12.2013 TJ CHS Chotěboř
56 Palla Stanislav Ing. stanislav.palla@seznam.cz Vančurova 156 56301 Lanškroun 3 31.12.2013 TJ Lanškroun
57 Petrus Luděk Ing.   Břevnická 1026 58301 Chotěboř 3 31.12.2013 TJ CHS Chotěboř
58 Racek Josef Ing. racjos@seznam.cz č.151 56118 Němčice u České Třebové 3 31.12.2013 TJ Sokol Němčice
59 Sýkora Josef   mgrjs@seznam.cz Palackého 2422 53002 Pardubice 2 3 31.12.2013 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
60 Sysr Pavel   sysrpavel@seznam.cz Jankovice 110 56151 Letohrad 3 31.12.2013 TJ Spartak OEZ Letohrad
61 Škroch Martin   m.skroch@centrum.cz Bulharská 1422 53003 Pardubice 3 3 31.12.2013 2222 ŠK Polabiny
62 Tobiška Jaroslav   jaroslavtobiska@seznam.cz č.102 56181 Kunvald v Čechách 3 31.12.2013 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
63 Trhal Michal   trhal.michal@seznam.cz č.7 56542 Vraclav 3 31.12.2013 ŠK Vysoké Mýto
64 Trhal Tomáš   tomastrhal@gmail.com č.7 56542 Vraclav 3 31.12.2013 ŠK Vysoké Mýto
65 Trojan Luboš   lubos.trojan@centrum.cz Mandysova 335 53003 Pardubice 3 3 31.12.2013 2222 ŠK Polabiny
66 Urbánek Josef     Dražkovická 1646 53002 Pardubice 2 3 31.12.2013 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
67 Vacek Miroslav     č105 56156 Horní Čermná 3 31.12.2013 TJ Sokol Horní Čermná
68 Vaníček Jan Bc. Golemcz@seznam.cz Mlýnská 361 56164 Jablonné nad Orlicí 3 31.12.2013 TJ Jablonné nad Orlicí
69 Vorel Bohuslav Mgr.   Lepějovická 90 53501 Přelouč 3 31.12.2013 2222 ŠK Polabiny
70 Wiesinger Wolfgang   wolfgang_wiesinger@yahoo.de č. 125 56185 Česká Rybná u Žamberka 3 31.12.2013 SK Žamberk
71 Cach Zdeněk   cach@centrum.cz Rosická 148 53009 Pardubice 9 3 31.12.2014 2222 ŠK Polabiny
72 Daněk Pavel Ing.  danek.p@centrum.cz L. Matury 813 53000 Pardubice 3 31.12.2014 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
73 Horáček Michal   horda.exe@seznam.cz Masarykova 172 53372 Moravany u Holic 3 31.12.2014 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
74 Hrančík Jaroslav   0 Staré Ransko 134 58263 Ždírec nad Doubravou 3 31.12.2014 Sokol Krucemburk
75 Jecha Petr Ing. petr@jecha.name Rybalkova 939 55101 Jaroměř 1 3 31.12.2014 2222 ŠK Polabiny
76 Juchelka Petr Ing. juchelka@kontax.cz Schwarzovo nám. 1720 53003 Pardubice 3 3 31.12.2014 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
77 Křeček Jiří   jiri.krecek@seznam.cz Na Barikádách 10 56802 Svitavy 2 3 31.12.2014 ŠK Svitavy
78 Kučera Aleš   007k@sendme.cz J.K. Tyla 118 53351 Pardubice 17 3 31.12.2014 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
79 Kylar Pavel   kylarpavel@seznam.cz Řetůvka 85 56141 Řetová 3 31.12.2014 Šachový klub Ústí nad Orlicí
80 Melichar Zdeněk   melichar@svitani.cz Sadová 115 53003 Pardubice 3 3 31.12.2014 2222 ŠK Polabiny
81 Rusz Gustav   rusz@orlice.cz č.202 56181 Kunvald v Čechách 3 31.12.2014 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
82 Törvenyi Roman     Na Třísle 126 53002 Pardubice 2 3 31.12.2014 2222 ŠK Polabiny
83 Veselý Emanuel Ing. eman2803@gmail.com Kasalice 40 53341 Lázně Bohdaneč 3 31.12.2014 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
84 Vondra Lukáš   luk.vondra@atlas.cz Habrmanova 1893 56002 Česká Třebová 2 3 31.12.2014 TJ Lokomotiva Česká Třebová
85 Bartoš Karel   Kbartos@seznam.cz Školská 54 53353 Pardubice 19 3 31.12.2015 ŠK Svitavy
86 Bureš Zbyněk   78burak@seznam.cz U stadionu 740 53701 Chrudim 1 3 31.12.2015 TJ ŠO Chrudim
87 Halbrštát Karel   khalbrstat@seznam.cz Mistrovice 180 56164 Jablonné nad Orlicí 3 31.12.2015 Sokol Mistrovice
88 Janota Jiří     F.V.Heka 812 56151 Letohrad 3 31.12.2015 Sokol Mistrovice
89 Jedlička Eduard   eduard.jedlicka@svi.cz Dimitrovova 25 56802 Svitavy 2 3 31.12.2015 ŠK Svitavy
90 Kapoun Vít   kapoun.vit@seznam.cz Řetůvka 25 56141 Řetová 3 31.12.2015 Šachový klub Ústí nad Orlicí
91 Krys Jan     Hradištní 1196 53701 Chrudim 1 3 31.12.2015 TJ ŠO Chrudim
92 Mareš Jan   petrmares@ktuo.cz Sokolská 143 56204 Ústí nad Orlicí 4 3 31.12.2015 Šachový klub Ústí nad Orlicí
93 Němec Bohumil   bohumilnemec@centrum.cz Dr. Janského 724 53701 Chrudim 1 3 31.12.2015 TJ ŠO Chrudim
94 Papáček Miloš     č.134 56102 Dolní Dobrouč 3 31.12.2015 TJ Spartak OEZ Letohrad
95 Sekyrka Josef   sekyrka@volny.cz Kasalice 42 53341 Lázně Bohdaneč 3 31.12.2015 Sokol Lázně Bohdaneč
96 Hanus Lukáš   hanusl@seznam.cz U Drachtinky 1504 53901 Hlinsko v Čechách 1 3 31.12.2016 ŠO Hlinsko
97 Indra Antonín   tognas@centrum.cz Rubešova 1157 53901 Hlinsko v Čechách 1 3 31.12.2016 ŠO Hlinsko
98 Jakoubek Jakub   kuba0@email.cz Brožíkova 426 53009 Pardubice 9 3 31.12.2016 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
99 Kvapil Pavel   kvapil.pavel@seznam.cz Zelenobranská 72 53003 Pardubice 3 3 31.12.2016 2222 ŠK Polabiny
100 Londinová Jana   janka100@seznam.cz Rubešova 1157 53901 Hlinsko v Čechách 1 3 31.12.2016 ŠO Hlinsko
101 Ročňák Zdeněk   Rocnak.Zdenek@seznam.cz Raisova 1292 53901 Hlinsko v Čechách 1 3 31.12.2016 ŠO Hlinsko
102 Stodola Marek 4 mstodola888@seznam.cz Hegerova 676 57201 Polička 3 31.12.2016 TJ Štefanydes Polička
103 Svítil Radek   Svitil.Radek@seznam.cz nám.Dukelských hrdinů 2156 53002 Pardubice 2 3 31.12.2016 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
104 Vašek Petr Ing. pvasek@centrum.cz Studnice 162 53901 Hlinsko v Čechách 1 3 31.12.2016 ŠO Hlinsko
105 Vencl Jiří Ing. 1jirka.vencl@seznam.cz Nové náměstí 1745 56002 Česká Třebová 2 3 31.12.2016 TJ Lokomotiva Česká Třebová
106 Zoubek David   dawezz@centrum.cz Luční 1081 53401 Holice v Čechách 3 31.12.2016 ŠK Rapid Pardubice, o.s.

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.