Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Velikonoční turnaj Polička 29.03.13

Ve čtvrtek 28.března 2013 se V Poličce uskutečnil již 11.ročník Velikonočního turnaje pro mládež, kterého se zúčastnilo celkem 75 dětí.
V Kategorii ELO zvítězil Jakub Půlpán z Polabin před Davidem Sionem a Petrem Pospíšilem (oba Polička), z dívek byla nejúspěšnější Simona Suchomelová ze Světlé n/S..
V kategorii VT zvítězil Michal Ročňák před Ondřejem Novotným (oba Hlinsko), třetí byla Kateřina Šmajzrová z Ústí n/O..


11. Velikonoční turnaj mládeže - Polička 2013
Kategorie ELO
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH. BH. S-B Rp
1 1 Půlpán Jakub 2137 2222 ŠK Polabiny 6½​ 21 29 27,25 2169
2 5 Sion David 1914 TJ Štefanydes Polička 5 20½​ 30 19,00 1940
3 9 Pospíšil Petr 1754 TJ Štefanydes Polička 5 19½​ 26 18,25 1902
4 6 Petrásek Kamil 1830 TJ Štefanydes Polička 4½​ 22 31 17,25 1860
5 12 Grundman Václav 1709 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4½​ 19½​ 28½​ 15,00 1838
6 4 Mareš Jan 1938 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4½​ 19½​ 27 15,25 1748
7 10 Kapoun Vít 1745 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4½​ 19½​ 27 13,50 1832
8 3 Stodola Marek 1943 TJ Štefanydes Polička 4½​ 17½​ 24½​ 14,00 1740
9 8 Suchomelová Simona 1761 ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz. 4 20½​ 29½​ 14,75 1787
10 15 Tůma Jan 1653 TJ Štefanydes Polička 4 18 25 11,50 1652
11 7 Půlpán Matěj 1785 2222 ŠK Polabiny 3½​ 22½​ 31 13,75 1818
12 2 Havelka Josef 2021 TJ Lanškroun 3½​ 17½​ 25 10,25 1619
13 18 Kolomý Adam 1457 TJ Lanškroun 3½​ 13½​ 19 7,00 1561
14 17 Feltl Patrik 1469 TJ Štefanydes Polička 3 16½​ 23½​ 7,00 1596
15 14 Kolomý Štěpán 1665 TJ Lanškroun 3 16½​ 23 7,25 1596
16 13 Nešpor Jakub 1692 TJ Štefanydes Polička 3 15 22½​ 6,25 1577
17 20 Švanda Ondřej 1412 TJ Štefanydes Polička 2½​ 18½​ 25½​ 7,00 1558
18 11 Žejdlík Patrik 1728 2222 ŠK Polabiny 2½​ 17 24 8,25 1521
19 24 Říha Vojtěch 1280 ŠO Hlinsko 2½​ 14½​ 21 6,00 1384
20 23 Doleček Matěj 1330 TJ Lanškroun 2½​ 14 19½​ 4,75 1414
21 16 Tulis Jan 1487 TJ Štefanydes Polička 2½​ 12½​ 18 5,25 1412
22 21 Ryšavá Monika 1363 TJ Štefanydes Polička 2 14 20 3,50 1364
23 19 Holásek Vojtěch 1443 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 14 18½​ 4,50 1354
24 22 Vašková Marie 1363 ŠO Hlinsko 1 13½​ 20 2,00 1203
Kategorie VT 
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH. BH. S-B Rp
1 11 Ročňák Michal 1250 ŠO Hlinsko 6 21 29½​ 25,50 1452
2 8 Novotný Ondřej 1250 ŠO Hlinsko 5½​ 22½​ 30 22,25 1394
3 12 Šmajzrová Kateřina 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5½​ 22 30 22,75 1409
4 1 Anderle Vojtěch 1250 ŠK Svitavy 5 24½​ 34½​ 23,50 1387
5 2 Brejša Adam 1250 TJ Lanškroun 5 22 30½​ 20,50 1387
6 21 Kalousová Julie 1100 TJ Lanškroun 5 21½​ 30½​ 19,00 1308
7 10 Píše Jiří 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 21 29 19,25 1344
8 7 Neumann Michal 1250 ŠO Hlinsko 5 21 28 18,50 1365
9 13 Šmajzrová Veronika 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 19½​ 27½​ 18,00 1308
10 16 Žejdlík Erik 1250 2222 ŠK Polabiny 4½​ 23 29½​ 16,75 1316
11 6 Ježek Jakub 1250 Sokol Mistrovice 4½​ 22½​ 31½​ 19,25 1273
12 14 Šolc Petr 1250 TJ Lanškroun 4½​ 21 29½​ 16,50 1273
13 5 Holásek Vít 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4½​ 20½​ 28½​ 15,75 1223
14 4 Dvořák Jakub 1250 ŠK Svitavy 4½​ 20 28½​ 17,25 1252
15 29 Urban Daniel 1100 TJ Lanškroun 4½​ 20 28½​ 15,25 1231
16 19 Holásková Veronika 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4½​ 17½​ 24 13,25 1252
17 22 Kaška Petr 1100 TJ Lanškroun 4 22½​ 31½​ 16,50 1229
18 3 Dudlová Kateřina 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 20½​ 28½​ 14,00 1214
19 26 Pavlas Ladislav 1100 TJ Lanškroun 4 19 25½​ 11,00 1186
20 35 Šmajzr Michal 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 18½​ 26½​ 11,00 1200
21 9 Pešek Petr 1250 TJ Lanškroun 4 18½​ 26 12,75 1214
22 17 Brokl Daniel 1100 TJ Štefanydes Polička 4 15 21 9,00 1129
23 31 Václavík Matěj 1100 ŠK Svitavy 3½​ 20 26 10,50 1150
24 36 Štulpa Miroslav 1100 ŠK Svitavy 3½​ 19½​ 28 11,25 1100
25 25 Martínek Michal 1100 TJ Štefanydes Polička 3½​ 18½​ 25 9,25 1107
26 23 Knoll Martin 1100 TJ Lanškroun 3½​ 16½​ 24½​ 8,75 1114
27 37 Bureš Lukáš 1000 TJ Lanškroun 3½​ 16 23½​ 8,75 1114
28 45 Mrázková Aneta 1000 ŠK Svitavy 3½​ 14 18½​ 6,75 1107
29 49 Večeřa Tomáš 1000 Bystré 3½​ 13½​ 18½​ 8,50 1057
30 47 Nunvář Vojtěch 1000 TJ Štefanydes Polička 3½​ 12½​ 16½​ 6,25 1029
31 27 Píše Michal 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 19 24 6,00 1086
32 15 Švanda Adam 1250 TJ Štefanydes Polička 3 18½​ 23½​ 5,50 1079
33 24 Mann Štěpán 1100 TJ Lanškroun 3 16 22½​ 7,00 1071
34 38 Doláková Tereza 1000 ŠK Svitavy 3 16 22½​ 6,25 1029
35 39 Drdlová Adéla 1000 ŠK Svitavy 3 15½​ 22 6,50 1043
36 51 Šmajzrová Dominika 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 15 22 7,00 967
37 34 Zelenka Adam 1100 ŠO Hlinsko 3 15 20 5,50 1014
38 46 Nekvinda Ladislav 1000 ŠK Svitavy 3 14½​ 20½​ 5,00 1021
39 43 Křikava Štěpán 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 11½​ 16½​ 5,00 942
40 20 Hrůšová Natálie 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2½​ 18½​ 25½​ 7,75 962
41 18 Doláková Eva 1100 ŠK Svitavy 2½​ 17 23 5,25 962
42 30 Veselý Milan 1100 ŠK Svitavy 2½​ 16 21½​ 5,25 984
43 44 Mládková Zdeňka 1000 Bystré 2½​ 15 20½​ 5,50 955
44 48 Večeřa Radek 1000 Bystré 2 16 21 5,75 885
45 50 Zdražil Jiří 1000 ŠO Hlinsko 2 14½​ 20½​ 3,50 794
46 32 Václavík Patrik 1100 ŠK Svitavy 2 14½​ 19½​ 2,50 921
47 33 Zachař Michal 1100 ŠK Svitavy 2 13½​ 20½​ 4,00 892
48 42 Jedlinský Martin 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1½​ 15 21 3,75 813
49 28 Sotona Petr 1100 TJ Štefanydes Polička 1 13½​ 19½​ 2,00 283
50 41 Huang Pavel 1000 ŠK Svitavy 1 13 17½​ 0,00 755
51 40 Holásková Markéta 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 0 14½​ 19 0,00 279

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.