Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga dorostu sever - závěrečná čtyři kola 28.04.14

První liga dorostu skupiny sever měla ve dnech 26.-27.dubna 2014 na pořadu závěrečná čtyři kola, která se uskutečnila v Hradci Králové. V nich Polička potvrdila svou letošní suverenitu a se ztrátou jediné remizy skončila na prvním místě a po roční pauze se vrací do Extraligy dorostu - Blahopřejeme !!!
Ostatní naši zástupci (Lanškroun, Ústí n/O., Polabiny C) střídali dobré výsledky s horšími, ale v závěrečném účtování to všem stačilo k udržení soutěže !!
Postřehy ze závěrečných kol 1.ligy dorostu sever naleznete na webových stránkách zúčastněných družstev - Polička, Bohemians Praha, Kobylisy, Lípa, Jičín, Lanškroun, Rychnov n/Kn., Ústí n/O., Polabiny, OAZA Praha, Liberec a Nový Bor.


Výsledky na šachovnicích - 8.kolo
1. Novoborský ŠK   ŠKM TJ Lanškroun
Doubek Jakub (Z) 1250N ½ - ½ 1406N Doleček Matěj (Z)
Fak Daniel (Z) 1250N 0 - 1 1250N Ježek Jakub
Paulus Václav (Zm) 1250N 1 - 0 1250N Bouchal Lukáš (ZHm)
Křížek Vladimír 1250N 1 - 0 1429N Kupsa Matěj (m)
Fuka Petr 1250N 0 - 1 1250N Pešek Petr
Hofman Kryštof (Zsm) 1250N 1 - 0 1250N Kalousová Julie (d,m)
:
Sokol Praha Kobylisy   ŠK Ústí n.O.
Slovák Kilián (Z) 1594F 0 - 1 1713F Grundman Václav (Z)
Pařízek Vojtěch (Z) 1710F 1 - 0 1599F Holásek Vojtěch (Zm)
Kostelecký Daniel (Z) 1591F 1 - 0 1332N Holásek Vít (Z)
Ostrý Michal 1514N 0 - 1 1250N Píše Jiří (Zm)
Reljič Michael (ZHsm) 1554N 1 - 0 1250N Šmajzrová Veronika (Zd,m)
Molkanov Oleg (Zm) 1328N 1 - 0 1250N Dudlová Kateřina (Zd,m)
4 : 2
Desko Liberec B   2222 ŠK Polabiny C
Pop Tomáš (Z) 1510F 1 - 0 1449F Cach Ondřej (m)
Novotná Barbora (Zd) 1565F 1 - 0 1417N Nešpůrek Jan (m)
Hradecký Ondřej (Z) 1513F 1 - 0 1250N Jun Rudolf (Hsm)
Horák Adam (Z) 1456F ½ - ½ 1320N Žejdlík Erik (Zsm)
Novotný Vojtěch (Zm) 1408F 0 - 1 1250N Bílek Marek (m)
Bulíř Martin 1000N 0 - 1 1250N Formánek Matěj (U14)
:
TJ Štefanydes Polička   Bohemians Praha B
Česenek Jan (Z) 1819F 1 - 0 1841N Žižka Petr (Zm)
Švanda Ondřej (Zsm) 1773F ½ - ½ 1604F Kozbert Tomáš (Zm)
Nešpor Jakub (Z) 1664F 1 - 0 1633F Voříšek Jakub (Zsm)
Tulis Jan (Z) 1558F 0 - 1 1756N Korsa Jiří (Z)
Feltl Patrik (Z) 1483F 1 - 0 1551F Dunder Ondřej (Z)
Pavlíček Lukáš (Zsm) 1482N 1 - 0 1605F Petr Jakub (m)
:
Výsledky na šachovnicích - 9.kolo
2222 ŠK Polabiny C   ŠK Lípa
Cach Ondřej (m) 1449F 0 - 1 1983F Szücs Matyáš (Z)
Nešpůrek Jan (m) 1417N 0 - 1 1693F Kosař Matěj (Z)
Jun Rudolf (Hsm) 1250N 0 - 1 1550F Vítová Anna (ZHd,m)
Žejdlík Erik (Zsm) 1320N 0 - 1 1291N Kořínek Vojtěch (Zm)
Bílek Marek (m) 1250N 0 - 1 1285N Gloser David (Zm)
Formánek Matěj (U14) 1250N 0 - 1 1100N Pražák Viktor
0 : 6
ŠK AD Jičín   ŠK Ústí n.O.
Sajdl Jan (Z) 1551N 0 - 1 1713F Grundman Václav (Z)
Sucharda Tomáš (ZHsm) 1471N ½ - ½ 1599F Holásek Vojtěch (Zm)
Kabelka Tomáš (Zm) 1375N 0 - 1 1332N Holásek Vít (Z)
Janouch Jáchym Štěpán (sm) 1100N 0 - 1 1250N Píše Jiří (Zm)
Lajbl Jan (m) 1250N 0 - 1 1250N Šmajzrová Veronika (Zd,m)
Kašík Martin (m) 1100N ½ - ½ 1250N Dudlová Kateřina (Zd,m)
1 : 5
ŠKM TJ Lanškroun   Sokol Praha Kobylisy
Doleček Matěj (Z) 1406N 0 - 1 1594F Slovák Kilián (Z)
Ježek Jakub 1250N 0 - 1 1710F Pařízek Vojtěch (Z)
Bouchal Lukáš (ZHm) 1250N 0 - 1 1666F Novotný David (Z)
Kupsa Matěj (m) 1429N ½ - ½ 1514N Ostrý Michal
Pešek Petr 1250N 0 - 1 1554N Reljič Michael (ZHsm)
Kalousová Julie (d,m) 1250N 1 - 0 1328N Molkanov Oleg (Zm)
:
Desko Liberec B   TJ Štefanydes Polička
Pop Tomáš (Z) 1510F 0 - 1 1819F Česenek Jan (Z)
Novotná Barbora (Zd) 1565F 0 - 1 1773F Švanda Ondřej (Zsm)
Hradecký Ondřej (Z) 1513F 0 - 1 1664F Nešpor Jakub (Z)
Horák Adam (Z) 1456F 0 - 1 1558F Tulis Jan (Z)
Novotný Vojtěch (Zm) 1408F 0 - 1 1483F Feltl Patrik (Z)
Bulíř Martin 1000N 0 - 1 1482N Pavlíček Lukáš (Zsm)
0 : 6
Výsledky na šachovnicích - 10.kolo
ŠK AD Jičín   2222 ŠK Polabiny C
Sajdl Jan (Z) 1551N 1 - 0 1449F Cach Ondřej (m)
Sucharda Tomáš (ZHsm) 1471N 1 - 0 1417N Nešpůrek Jan (m)
Kabelka Tomáš (Zm) 1375N 0 - 1 1250N Jun Rudolf (Hsm)
Fojt Petr (Zsm) 1250N ½ - ½ 1320N Žejdlík Erik (Zsm)
Janouch Jáchym Štěpán (sm) 1100N 1 - 0 1250N Bílek Marek (m)
Lajbl Jan (m) 1250N ½ - ½ 1250N Formánek Matěj (U14)
4 : 2
TJ Štefanydes Polička   1. Novoborský ŠK
Česenek Jan (Z) 1819F 1 - 0 1250N Doubek Jakub (Z)
Švanda Ondřej (Zsm) 1773F 1 - 0 1250N Fak Daniel (Z)
Nešpor Jakub (Z) 1664F 1 - 0 1250N Paulus Václav (Zm)
Tulis Jan (Z) 1558F 1 - 0 1250N Křížek Vladimír
Feltl Patrik (Z) 1483F 1 - 0 1250N Fuka Petr
Pavlíček Lukáš (Zsm) 1482N 1 - 0 1250N Hofman Kryštof (Zsm)
6 : 0
ŠK Ústí n.O.   ŠK Lípa
Grundman Václav (Z) 1713F 0 - 1 1983F Szücs Matyáš (Z)
Holásek Vojtěch (Zm) 1599F 0 - 1 1550F Vítová Anna (ZHd,m)
Holásek Vít (Z) 1332N ½ - ½ 1291N Kořínek Vojtěch (Zm)
Píše Jiří (Zm) 1250N 0 - 1 1285N Gloser David (Zm)
Dudlová Kateřina (Zd,m) 1250N 0 - 1 1100N Ležík Jan (m)
Píše Michal (sm) 1250N 0 - 1 1100N Pražák Viktor
½ :
Bohemians Praha B   ŠKM TJ Lanškroun
Žižka Petr (Zm) 1841N ½ - ½ 1406N Doleček Matěj (Z)
Kozbert Tomáš (Zm) 1604F ½ - ½ 1465F Kolomý Adam
Voříšek Jakub (Zsm) 1633F ½ - ½ 1250N Ježek Jakub
Korsa Jiří (Z) 1756N 1 - 0 1250N Bouchal Lukáš (ZHm)
Dunder Ondřej (Z) 1551F 1 - 0 1429N Kupsa Matěj (m)
Petr Jakub (m) 1605F 1 - 0 1250N Kalousová Julie (d,m)
:
Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
2222 ŠK Polabiny C   1. Novoborský ŠK
Půlpán Jakub (ZV) 2089F 1 - 0 1250N Doubek Jakub (Z)
Cach Jakub (Z) 1746F 1 - 0 1250N Fak Daniel (Z)
Bureš Martin (Z) 1644F 1 - 0 1250N Paulus Václav (Zm)
Cach Ondřej (m) 1449F 1 - 0 1250N Křížek Vladimír
Jun Rudolf (Hsm) 1250N 1 - 0 1250N Fuka Petr
Žejdlík Erik (Zsm) 1320N ½ - ½ 1250N Hofman Kryštof (Zsm)
: ½
Sokol Praha Kobylisy   TJ Štefanydes Polička
Slovák Kilián (Z) 1594F ½ - ½ 1819F Česenek Jan (Z)
Pařízek Vojtěch (Z) 1710F ½ - ½ 1773F Švanda Ondřej (Zsm)
Kostelecký Daniel (Z) 1591F ½ - ½ 1664F Nešpor Jakub (Z)
Ostrý Michal 1514N ½ - ½ 1558F Tulis Jan (Z)
Reljič Michael (ZHsm) 1554N ½ - ½ 1483F Feltl Patrik (Z)
Molkanov Oleg (Zm) 1328N ½ - ½ 1482N Pavlíček Lukáš (Zsm)
3 : 3
ŠK Ústí n.O.   Bohemians Praha B
Grundman Václav (Z) 1713F 1 - 0 1841N Žižka Petr (Zm)
Holásek Vojtěch (Zm) 1599F ½ - ½ 1604F Kozbert Tomáš (Zm)
Holásek Vít (Z) 1332N ½ - ½ 1633F Voříšek Jakub (Zsm)
Píše Jiří (Zm) 1250N 0 - 1 1756N Korsa Jiří (Z)
Dudlová Kateřina (Zd,m) 1250N 0 - 1 1551F Dunder Ondřej (Z)
Píše Michal (sm) 1250N 0 - 1 1605F Petr Jakub (m)
2 : 4
ŠKM TJ Lanškroun   Desko Liberec B
Doleček Matěj (Z) 1406N ½ - ½ 1565F Novotná Barbora (Zd)
Kolomý Adam 1465F 0 - 1 1513F Hradecký Ondřej (Z)
Ježek Jakub 1250N 1 - 0 1408F Novotný Vojtěch (Zm)
Bouchal Lukáš (ZHm) 1250N ½ - ½ 1000N Bulíř Martin
Kupsa Matěj (m) 1429N 1 - 0
Kalousová Julie (d,m) 1250N 1 - 0
4 : 2
Závěrečná tabulka
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TJ Štefanydes Polička 10 1 0 31 53 45
2. Bohemians Praha B 9 1 1 28 45 39
3. Sokol Praha Kobylisy 8 1 2 25 45 38
4. ŠK Lípa 8 0 3 24 44 39
5. ŠK AD Jičín 7 1 3 22 39,5 33
6. ŠKM TJ Lanškroun 4 1 6 13 29,5 20
7. Panda Rychnov n.Kn. 3 2 6 11 24 19
8. ŠK Ústí n.O. 3 1 7 10 27,5 21
9. 2222 ŠK Polabiny C 3 1 7 10 27 20
10. SK OAZA Praha B 2 1 8 7 27,5 22
11. Desko Liberec B 2 0 9 6 20,5 14
12. 1. Novoborský ŠK 2 0 9 6 13,5 11

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.