Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - desáté kolo 30.03.14

V desátém kole 1.ligy východ pokračovaly Polabiny 've spanilé jízdě' a s notnou dávkou štěstí zvítězily nad Kroměříží 4,5:3,5, což je před posledním kolem udrželo s jednobodovým náskokem na prvním místě tabulky. Chrudim se i přes prohru 3,5:4,5 v předehraném utkání s Ostravou udržela na nesestupovém místě, takže o konečném umístění obou našich zástupců rozhodne až poslední kolo !
Další výsledky: Třebíč - Orlová 5,5:2,5,Duras Brno - Frýdek-Místek B 6,5:1,5, Loko Brno - Zlín 5:3, Staré Město - Litovel B 5,5:2,5


Výsledky na šachovnicích - 10.kolo
 
2222 ŠK Polabiny “A“ - Slavia Kroměříž “A“   ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ - BŠŠ Frýdek-Místek “B“
Votava Jan (H,Z) 2508F ½ - ½ 2517F Cvek Robert (H,Z) Michalík Peter (C,Z) 2584F 1 - 0 2383F Zwardoň Vojtěch (V,Z)
Červený Martin (Z) 2342F 0 - 1 2445F Malinovský Karel (H,Z) Bernášek Jan (H,Z) 2539F 1 - 0 2424F Rojíček Vojtěch (V,Z)
Hrabuša Matěj (C,Z) 2343F 1 - 0 2355F Lanč Alois (C,Z) Polák Tomáš (H,Z) 2502F 1 - 0 2310F Jasný Stanislav (Z)
Novotný Michal (Z) 2241F 0 - 1 2351F Mudrák Josef (Z) Vyskočil Neklan (Z) 2376F 1 - 0 2157F Kubík Michael (Z)
Jedlička Aleš (Z) 2199F ½ - ½ 2274F Karlík Vladimír (Z) Blahynka Martin (Z) 2188F 0 - 1 2181F Holeksa Zdeněk (Z)
Hošek Milan (Z) 2292F 1 - 0 2203F Pavelka Jindřich (Z) Vymazal Bronislav (Z) 2324F 1 - 0 2014F Kozel Jiří
Macháň Jan 2163F ½ - ½ 2194F Dvořák Martin (Z) Majer Jiří (Z) 2201F 1 - 0 1981F Holeček Vladimír
Půlpán Jakub 2089F 1 - 0 2235F Cagašík Tomáš (Z) Skácelík Petr (Z) 2185F ½ - ½ 1955F Fusková Martina
  :     :  
 
TJ ŠO Chrudim - TJ Ostrava   Lokomotiva Brno “A“ - ŠK Zlín “A“
Hába Petr (H,Z) 2503F 1 - 0 2342F Klíma Lukáš (H,Z) Plát Vojtěch (H,Z) 2483F 0 - 1 2432F Ponížil Cyril (H,Z)
Sabol Marian (H,Z) 2308F 0 - 1 2257F Malík Jan (H,Z) Kalod Radek (H,Z) 2486F ½ - ½ 2329F Roubalík Jakub (Z)
Tůma Jiří (H,Z) 2326F 0 - 1 2204F Hladík Oto (Z) Adámek Jiří (H,Z) 2298F 1 - 0 2212F Krčál Michal (Z)
Pokorný Zdeněk (Z) 2275F 0 - 1 2188F Mrva Marek (Z) Šklíba Martin (Z) 2290F ½ - ½ 2221F Kičmer Petr (H)
Němec Pavel (Z) 2228F 1 - 0 2156F Veselý Martin (Z) Sochorová Petra (Z) 2183F 1 - 0 2186F Šenkýř Martin
Jarábek Vratislav (Z) 2202F ½ - ½ 2132F Šplíchal Stanislav (Z) Kratochvíl Karel 2231F 0 - 1 2129F Hodovský Jiří
Bujnoch Radek (Z) 2240F 1 - 0 2053F Vacek Antonín Kratochvíl Milan 2168F 1 - 0 2063F Svoboda Rostislav
Němec Bohumil 1925F 0 - 1 2130F Neuschl Zdeněk Dvořák Adam 2119F 1 - 0 1986F Beneš Miroslav
  :     5 : 3  
 
ŠK Caissa Pivovar Dalešice - SK Slavia Orlová “A“   ŠK Staré Město “A“ - TJ Tatran Litovel “B“
Velička Petr (H,Z) 2413F 1 - 0 2386F Talla Vladimír (H,Z) Bureš Jaroslav (H,Z) 2377F 1 - 0 2527F Krejčí Jan (V,Z)
Kaňovský David (H,Z) 2404F 1 - 0 2261F Zabystrzan Pavel (Z) Sosna Jan (H) 2367F 1 - 0 2432F Butkiewicz Lukasz (C,Z)
Pisk Petr (H,Z) 2410F ½ - ½ 2202F Szotkowski Jakub (Z) Bažant Petr (Z) 2347F 1 - 0 2256F Bělunek Vladimír (Z)
Buchníček Petr (Z) 2309F 1 - 0 2211F Mrázek Lumír Dobeš Vojtěch (Z) 2116F 1 - 0 2232F Beil Zdeněk (Z)
Kratochvíl Josef (Z) 2233F 1 - 0 2199F Kuboš Rostislav Bažant Petr (Z) 2272F 0 - 1 2177F Vaněk Ladislav (Z)
Seidl Štěpán (Z) 2212F ½ - ½ 2099F Mitura Václav Kapusta Petr 2139F ½ - ½ 2153F Krejčí Jan (Z)
Walek Petr 2080F 0 - 1 2025F Sieber Martin Vrána František 2261F 1 - 0 2121F Strašil Pavel (Z)
Bradáč Roman 2028F ½ - ½ 2006F Novák Jiří Trubačík Josef 1877N 0 - 1 2148F Neoral Antonín
  :     :  
Tabulka po 10. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 2222 ŠK Polabiny “A“ 7 2 1 23 47 31
2. ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 7 1 2 22 51 36
3. ŠK Caissa Pivovar Dalešice 6 1 3 19 42 25
4. ŠK Staré Město “A“ 6 0 4 18 40,5 30
5. Slavia Kroměříž “A“ 5 2 3 17 42 24
6. SK Slavia Orlová “A“ 4 2 4 14 43,5 26
7. TJ ŠO Chrudim 3 2 5 11 39,5 24
8. BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 3 2 5 11 38 21
9. ŠK Zlín “A“ 3 2 5 11 37,5 23
10. TJ Tatran Litovel “B“ 2 3 5 9 35 21
11. Lokomotiva Brno “A“ 2 2 6 8 34,5 19
12. TJ Ostrava 2 1 7 7 29,5 17

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.