Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - jedenácté kolo 13.04.14

V jedenáctém kole 1.ligy východ zakončily Polabiny (2) letošní vynikající sezonu vysokým vítězstvím 7:1 v Litovli a postupují do Extraligy.
Dařilo se i Chrudimi, která si remizou 4:4 v Kroměříži udržela prvoligovou příslušnost i pro další sezonu.
Další výsledky: Zlín - Staré Město 4:4, Frýdek-Místek B - Loko Brno 3,5:4,5, Orlová - Duras Brno 3:5, Ostrava - Třebíč 3:5
První místo a postup do Extraligy získaly tedy 2222 ŠK Polabiny - Blahopřejeme !!!, do druhých lig sestupují Lokomotiva Brno, Tatran Litovel B a TJ Ostrava.


Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
 
TJ Tatran Litovel “B“ - 2222 ŠK Polabiny “A“   SK Slavia Orlová “A“ - ŠK Duras BVK Královo Pole “A“
Bělunek Vladimír (Z) 2256F ½ - ½ 2508F Votava Jan (H,Z) Olšarová Karolína (Z) 2278F ½ - ½ 2584F Michalík Peter (C,Z)
Beil Zdeněk (Z) 2232F 0 - 1 2342F Červený Martin (Z) Zabystrzan Pavel (Z) 2261F 0 - 1 2539F Bernášek Jan (H,Z)
Krejčí Jan (Z) 2153F 0 - 1 2343F Hrabuša Matěj (C,Z) Szotkowski Jakub (Z) 2202F 0 - 1 2502F Polák Tomáš (H,Z)
Strašil Pavel (Z) 2121F 0 - 1 2241F Novotný Michal (Z) Mrázek Lumír 2211F ½ - ½ 2376F Vyskočil Neklan (Z)
Mohapl Petr 2096F 0 - 1 2199F Jedlička Aleš (Z) Kuboš Rostislav 2199F 1 - 0 2324F Vymazal Bronislav (Z)
Navrátil Jiří (H) 2071F ½ - ½ 2292F Hošek Milan (Z) Kawulok Marek 2088F ½ - ½ 2201F Majer Jiří (Z)
Pytolaj Radek 1852N 0 - 1 2163F Macháň Jan Mitura Václav 2099F ½ - ½ 2185F Skácelík Petr (Z)
Knajbl Michael 1781N 0 - 1 2089F Půlpán Jakub Makovička Tadeáš 1994F 0 - 1 2161F Mudra Tomáš
  1 : 7     3 : 5  
 
ŠK Zlín “A“ - ŠK Staré Město “A“   TJ Ostrava - ŠK Caissa Pivovar Dalešice
Pacher Milan (C,Z) 2446F 1 - 0 2404F Biolek Richard (H,Z) Klíma Lukáš (H,Z) 2342F ½ - ½ 2413F Velička Petr (H,Z)
Ponížil Cyril (H,Z) 2432F ½ - ½ 2377F Bureš Jaroslav (H,Z) Malík Jan (H,Z) 2257F ½ - ½ 2410F Pisk Petr (H,Z)
Roubalík Jakub (Z) 2329F 0 - 1 2381F Zpěvák Pavel (H,Z) Veselý Libor (H) 2190F 1 - 0 2309F Buchníček Petr (Z)
Vojtek Vladimír (C,Z) 2281F 0 - 1 2347F Bažant Petr (Z) Hladík Oto (Z) 2204F ½ - ½ 2277F Bednář Jaromír (C)
Krčál Michal (Z) 2212F ½ - ½ 2196F Uřičář Jakub (Z) Mrva Marek (Z) 2188F 0 - 1 2233F Kratochvíl Josef (Z)
Rubal Adam (Z) 2243F ½ - ½ 2116F Dobeš Vojtěch (Z) Veselý Martin (Z) 2156F 0 - 1 2212F Seidl Štěpán (Z)
Šenkýř Martin 2186F 1 - 0 2272F Bažant Petr (Z) Šplíchal Stanislav (Z) 2132F 0 - 1 2263F Kulovaná Eva (Z)
Hodovský Jiří 2129F ½ - ½ 2261F Vrána František Šamu Pavel 1929F ½ - ½ 2028F Bradáč Roman
  4 : 4     3 : 5  
 
BŠŠ Frýdek-Místek “B“ - Lokomotiva Brno “A“   Slavia Kroměříž “A“ - TJ ŠO Chrudim
Zwardoň Vojtěch (V,Z) 2383F ½ - ½ 2483F Plát Vojtěch (H,Z) Cvek Robert (H,Z) 2517F ½ - ½ 2503F Hába Petr (H,Z)
Rojíček Vojtěch (V,Z) 2424F 0 - 1 2486F Kalod Radek (H,Z) Malinovský Karel (H,Z) 2445F ½ - ½ 2308F Sabol Marian (H,Z)
Jasný Stanislav (Z) 2310F ½ - ½ 2298F Adámek Jiří (H,Z) Lanč Alois (C,Z) 2355F 1 - 0 2275F Pokorný Zdeněk (Z)
Rabatin Jakub (Z) 2243F 1 - 0 2250F Ramík Zdeněk (Z) Mudrák Josef (Z) 2351F ½ - ½ 2228F Němec Pavel (Z)
Kubík Michael (Z) 2157F 0 - 1 2290F Šklíba Martin (Z) Karlík Vladimír (Z) 2274F ½ - ½ 2240F Bujnoch Radek (Z)
Holeksa Zdeněk (Z) 2181F ½ - ½ 2178F Bednář Jakub (Z) Dvořák Martin (Z) 2194F ½ - ½ 2211F Hlaváček Robert (Z)
Kozel Jiří 2014F 1 - 0 2231F Kratochvíl Karel Cagašík Tomáš (Z) 2235F 0 - 1 2163F Malivánek Jiří
Benčo Pavel 2180F 0 - 1 2168F Kratochvíl Milan Stachoň Martin 2113F ½ - ½ 2157F Trhal Tomáš (H)
  :     4 : 4  
Závěrečná tabulka po 11. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 2222 ŠK Polabiny “A“ 8 2 1 26 54.0 37
2. ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 8 1 2 25 56.0 39
3. ŠK Caissa Pivovar Dalešice 7 1 3 22 47.0 28
4. ŠK Staré Město “A“ 6 1 4 19 44.5 32
5. Slavia Kroměříž “A“ 5 3 3 18 46.0 25
6. SK Slavia Orlová “A“ 4 2 5 14 46.5 27
7. TJ ŠO Chrudim 3 3 5 12 43.5 25
8. ŠK Zlín “A“ 3 3 5 12 41.5 25
9. BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 3 2 6 11 41.5 23
10. Lokomotiva Brno “A“ 3 2 6 11 39.0 22
11. TJ Tatran Litovel “B“ 2 3 6 9 36.0 21
12. TJ Ostrava 2 1 8 7 32.5 18

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.